За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 100 956
  • 20 851
  •   1
Отговори
# 1 605
  • Мнения: 15 326
Повярвай ми, писано ли е - ще стане. Търпение му е майката. Не съм сектантка, макар да звуча така. Имай търпение. Не бързай, няма да съжаляваш.Знам, времето минава, а нищо не става. Ще стане. Имай вяра.

# 1 606
  • Мнения: 2 525
Да...но понякога на човек нито сили, нито вяра му остават да дочака това време.
Да ама като дойде това нещо или го оценява подобаващо заради цялото това време, или просто разбира, че е можел и без него и е намерил компромисен вариант.

# 1 607
  • Мнения: 15 326
Да, времето отваря очи. Нищо не е случайно.

# 1 608
  • Мнения: 63
Да...но понякога на човек нито сили, нито вяра му остават да дочака това време.
Чаках 2 години и половина мъж, който от момента, в който го видях, бях сигурна, че е точния. Да, знам, как звучи това, и по принцип не съм фен на такива генерални изказвания и никога не съм била толкова категорична за нищо друго. Просто си знаех. Бях с друг човек през това време, по стечение на обстоятелствата бяхме в една компания, така че го виждах всеки ден. Една вечер просто събрах смелост, звъннах, казах му, че искам да го видя. Седяхме на пейка в Морската до сутринта, само говорихме. Каза ми, че заминава за Испания, още не бил казал на никой. Замина. През това време аз се разделих с тогавашния ми приятел, а въпросния ми възлюбен се върна след точно месец, дойде направо вкъщи. Вече сме заедно от 6 години и си имаме детенце. Така че-събирай сили, намери вяра, не насилвай нещата и изчакай точния момент.

# 1 609
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Хората, които измъчват и убиват животни за кеф са изроди, да. Но да измъчваш животно за съжаление все още е безнаказано в нашата родина, затова си веят коня. Я, да ги вкарт в затвора за 1-2г, да им треснат глоба и/или обществено полезен труд, да ги видя. От друга страна и свидетелството ти за съдимост няма да е чисто, иди си търси работа с такова. Ако осъзнават, че ще изгубят много няма да са толкова ларж. Тези хора са психопати, но глупави не са. Няма зорлем да си вкарат автогол.

Относно ставането на нещата, когато им дойде времето: да, така е. Да се пукнеш, не е ли писано да стане няма да го бъде. Незнам дали идеята е да го оцениш или да разбереш, че не ти трябва. Понеже от друга страна го има факта, че не си ли помогнеш сам и Господ няма да може да ти помогне. А кое е вярното? Много да искаш нещо и да се напъваш да стане или да седиш и да чакаш просто да се случат нещата, 'щото нали ако е писано ще стане?

Последна редакция: сб, 11 авг 2018, 16:00 от Сиренце

# 1 610
  • Мнения: 6 388
... Понеже от друга страна го има факта, че не си ли помогнеш сам и Господ няма да може да ти помогне. А кое е вярното? Много да искаш нещо и да се напъваш да стане или да седиш и да чакаш просто да се случат нещата, 'щото нали ако е писано ще стане?
Напъваш се как. Grinning Опитваш. То ще си покаже, ако не ще да стане.

# 1 611
  • Мнения: 2 525
Сиренце, за мен поне, истината е някъде по средата. Има някакви неща, които са писани да ти се случат и искаш или не няма как да избягаш от тях, рано или късно ще те застигнат, но има и такива, за които ти сам си отговорен в голямата им част. Не можеш да се сърдиш на съдбата ако не те вземат на работа понеже си отишъл по пижама на интервюто, не можеш да обвиняваш друг, че са те скъсали на изпит ако грам не си седнал да почетеш. Трябва и ти да вложиш нещо от себе си, за да получиш “отговор” дали това всъщност ти трябва в този момент или не. Тоест - подготви се за ситуацията, но не се надявай, че ще стане точно така. Joy

# 1 612
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Когато нещо зависи от теб ще се напънеш и още как. Ще учиш, ще работиш, ще полагаш усилия, това е сравнително лесно. Изключвам вечните мрънкачи, на които всички са им виновни. Но аз говоря предимно за независещи от теб неща: кога и с кой да създадеш семейство, колко деца ще имаш, какви приятели и каква среда и т.н.

Последна редакция: сб, 11 авг 2018, 17:35 от Сиренце

# 1 613
  • Мнения: 2 204
Цитат
За какво си мислите постоянно напоследък?
Ами за секс, за какво друго. Лято е все пак.

# 1 614
  • Мнения: 15 326
Цитат
За какво си мислите постоянно напоследък?
Ами за секс, за какво друго. Лято е все пак.

Само лятото ли. Повечето твои събратя мислят за това целогодишно, всекидневно, ежечасно, че някои и ежеминутно.

# 1 615
  • Мнения: 63
В тая жега за секс мога да си помисля само на климатик Grinning
Ако ми е топло не търпя някой на близко разстояние до мен, а кво остава пък някой отгоре ми Grinning

# 1 616
  • Мнения: 11 569
Хаха, и аз от отбора на нежелаещите.
Друго си мисля аз от снощи. По принцип съм с тъмно руса коса, като доста години се изрусявах до пшенично русо. От 6 години се боядисвам черна. Ноо сега започнаха доста да си личат белите коси и през 20 дни трябва да се вапцам. Та се чудя, дали да не си взема един Блондор- нали той беше за бързо изсветляване, нещадящо косата, да мацна едно кестеняво и да се върна в редиците на собствените коси. Само ме е страх да не стана като морков в началото. Иначе съм го пробвала метода, става. На фризьор със щадящите им химии и т. н. не можаха да ме изсветлят 3 поредни пъти. Маса пари дадох тогава, а с Блонд. 3 кинта и готово. Ама си се чудя де.

# 1 617
  • Мнения: 2 204
В тая жега за секс мога да си помисля само на климатик Grinning
Ако ми е топло не търпя някой на близко разстояние до мен, а кво остава пък някой отгоре ми Grinning
Не е задължително да си отдолу, може да си отгоре и да се охлаждаш Simple Smile Simple Smile

Само лятото ли. Повечето твои събратя мислят за това целогодишно, всекидневно, ежечасно, че някои и ежеминутно.
То пък вие щото не мислите сигурно?

# 1 618
  • Мнения: X
Да си призная, предпочитам да не го мисля, а да го правя.

# 1 619
  • Мнения: 2 272
Мисля си как утре не ми се става толкова рано за работа... Изобщо не ми се ходи.

Общи условия

Активация на акаунт