За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 114 374
  • 21 205
  •   1
Отговори
# 20 970
  • Португалия
  • Мнения: 4 202
Турция дори внася- овце и крави за месо, дори от САЩ.
В Португалия съм- изнася се за Турция, за Мароко, за Египет, за Израел- но напоследък са трудни договорите за шипинг .MSC категорично спряха да пътуват до Израел.
цените, които споделяте са брутални!- разгледах цените в Метро

# 20 971
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 397
Турция дори внася- овце и крави за месо, дори от САЩ.
В Португалия съм- изнася се за Турция, за Мароко, за Египет, за Израел- но напоследък са трудни договорите за шипинг .MSC категорично спряха да пътуват до Израел.
цените, които споделяте са брутални!- разгледах цените в Метро

За месото ли имаш предвид?

# 20 972
  • Мнения: 7 121
Мисля си каква ли е целогодишно цената на агнешкото/овче месо в мюсюлманските държави ?

В мюсюлманските държави не знам, но в турски магазин в Германия за агнешко бутче 3,300кг. платихме 50 евро.

# 20 973
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 342
Чудя се колко ли души ще се посвенят днес да кажат "айде да се чукаме" 😁

# 20 974
  • Португалия
  • Мнения: 4 202
няма ли месарници в Германия, че трябва в турски магазин да пазарувате?

# 20 975
  • Мнения: 7 121
Има, но в турските магазини изборът на агнешко е най-голям. Предлага се всичко - плешки, бутчета, врат, има дори набор за дроб сарма.

# 20 976
  • Мнения: 2 648
Мисля си как отново ( както винаги след Великден) се оказах пълна с великденски яйца.  Сякаш напук роднините на мъжа ми ни дават по две !!! яйца на човек т.е. 8 яйца!!! Така се давало - по две на човек. Сега имам повече яйца отколкото боядисах, въпреки, че и аз давах. Колкото аз раздадох, двойно повече получих, ужас! Няма да се изядат и  към края на седмицата вероятно ще хвърля половината. Всяка година е така.

# 20 977
  • Португалия
  • Мнения: 4 202
за закуска по едно яйце на човек- 28 до края на седмицата
и, още по 2-3 яйца в зелената  салата вечер- 15тина поне до края на седмицата
колко всъщност яйца са?
мисля си,че имам 300 неща да свърша днес
уикенда излетя, вчера беше диван- маса- диван, днес - работа!

# 20 978
  • Мнения: 2 648
При други обстоятелства всички си умират за варени яйца, но великденските, твърдо сварени, с оцветени белтъци, никой не отразява. Аз боядисах 25, а в момента имам 32 😲. Колкото съм дала, кажи - речи двойно са ми върнали.

# 20 979
  • Мнения: 1 563
Правя чудна яйчена салата, поне 6-7-8 яйца само в нея може да се вложат. Настъргани. Хич не обичам да се хвърля храна.

# 20 980
  • Мнения: 10 569
Ние не ядем дадени яйца, защото не ги знам какви са. Нашите са боядисани в събота, снощи ги сложих в хладилник. Някои хора боядисват в четвъртък, държат ги като украса, ми мерси. И другото е, че и ние не обичаме боядисани яйца, та се случва да хвърляме перашките, не ни харесват оцветените белтъци, по-твърдия жълтък, даже оцета се усеща, който се слага в боята.

# 20 981
  • Мнения: 2 648
Точно защото не знам кой кога и какви яйца е варил съм така скептична. Доколкото знам издържат седмица извън хладилник. Разгледах някои рецепти за салати с яйца и поне половината ще гледам да направя на нещо.

# 20 982
  • Мнения: 7 121
Варени яйца с праз лук правя на салата, много се тачи у дома.
Също в зелената салата. Можеш да спретнеш едно руло Стефани, където да интегрираш няколко.

# 20 983
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 212
Или пълнени яйца. При нас и кучето ги яде, та няма да се изхвърлят.

# 20 984
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 342
Колко бързо изветрява празничното.

Общи условия

Активация на акаунт