За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 100 548
  • 20 851
  •   4
Отговори
# 2 325
  • Мнения: 14 418
За по топло време и за пътешествие.Пътуването съм го измислила,остава да се затопли.

# 2 326
  • Мнения: 654
Тази година, живот и здраве, ще се местим вече в наше си жилище, но в друг град..  Мисля си как ще си го обзаведа, наредя... Но много мисля и дали ще успея да си намеря работа там... Ще се наложи да напусна сегашната, макар и да не искам.. А парите така и не стигат- втора година майчинство съм... Вярвам, че всичко ще се нареди, но тези мисли ме тормозят напоследък Blush

# 2 327
  • Мнения: 4 942
Как няма да мислите за лекари, като има такива...Heart Eyes

# 2 328
  • Мнения: 14 418
Абе то само лекарите да бяха толкова секси!

# 2 329
  • Мнения: 652
Не си падам по лекари, които си правят селфита, ужас Sad

# 2 330
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Тинити, не се обиждай, но на мен "секси" доктора хич не ми харесва.

Иначе, напоследък си мисля за здравето ми, взех да прихващам какви ли не болежки, явно има значение, че вече не съм на 20г.

Последна редакция: чт, 24 яну 2019, 05:41 от Сиренце

# 2 331
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
http://www.woman.ru/beauty/medley2/article/171909/

Онзи, за когото си мисля ми е приятел по ФБ, но едва ли ще се зарадва, ако пусна негови снимки в женски форум.

# 2 332
  • BG
  • Мнения: 892
Слава Богу, мисля си не ме блазни никак докторското съсловие Wink такива истории и историйки знам-не мерси.  А пък мъже, които си правят селфита и най-красивите да са -ужас. Бих ги последвала, но не и такъв да е до мен. Имам един господин във фейса с престижна професия (да речем архитект) ей то не са селфита из фитнеса, ресторанти, май само от тоалетната няма. Mr. Green Mr. Green Mr. Green Имам чувството, че някои хора живеят за мига да пуснат по 1000 снимки и сторита за деня. Единствено оправдавам хората, които творят и страниците за изкуство и благотворителност.

Последна редакция: ср, 23 яну 2019, 12:55 от Stronger and Happy

# 2 333
  • Мнения: 4 611
Мисля си за това колко сме алчни хората, все гледаме по-доброто, което често ни кара да пропускаме сегашния миг и да оценим това, което имаме. Разбира се, това е нормална човешка черта, до някаква степен човечеството се развива благодарение на нея. Обаче някой път си мисля, че е полезно да спираме от време на време и да се полюбуваме на сегашния миг. Иначе има склонността да стане разрушителна и вместо да градиш се съсипваш.

# 2 334
  • Мнения: 9 152
Мисля си как да подходя по най- правилният начин, (така че да е с разумност и любов), когато някой иска от мен нещо, което смятам, че не е редно да го иска...... т.е. как да кажа " не". За пореден път съм изправена пред това предизвикателство, явно ми е не напълно научен урок.

# 2 335
  • Мнения: 2 744
Аз си мисля, че трябва да се науча да съм по-търпелива. Мисля, че често нетърпението ми изиграва лоша шега. Явно и аз трябва да си  науча урока да се науча на търпение и да  реша какво искам. Объркана съм.

# 2 336
# 2 337
  • Мнения: 14 418
Дам, и аз...

# 2 338
  • Мнения: 1 224
Последните 2 месеца съм много изнервена,не е хубаво знам.

# 2 339
  • Мнения: 30 802
Мисля си, че забелязвам все повече пределно ясни знаци за огромното обезлюдяване на страната, тотална липса на перспектива извън пренаселените няколко големи града.

Общи условия

Активация на акаунт