За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 100 599
  • 20 851
  •   1
Отговори
# 3 495
  • Мнения: 5 820
Мисля си, за едно загубено приятелство. Затворих една врата и ми е болно и мъчно. Не знам защо се получи така, всъщност се досещам, но ми е кофти да го приема.

     И аз се чувствам по същия начин. Знаете ли защо? Причината е, защото много сме държали и уважавали този наш приятел. Приемали сме го като наш брат или сестра. Затова ни боли толкова много и не можем да повярваме, че този човек вече не е в нашия живот. Смятали сме, че този човек ще бъде до нас винаги, докато сме живи. Sad

# 3 496
  • Мнения: 5 262
Vitamine аз бих се радвала да не се бъркат. Иначе тъкмо милото е влязло в ритъм и си има своите ангажименти в къщи и се появява маман да каже, че у тях мъжа не готви или че не пуска пералня и подобни ... при което милото сяда на дивана с дистанционното и забравя и да готви и да пуска пералня ... отгоре на всичкото те оставя да слушаш по цял ден дрънканиците на маман , защото не знам дали има някоя друга нация от хора ,които не млъкват. Цял ден могат да дрънкат какво ли не.

И аз вчера се бях замислила за приятелствата. Няма вечни неща. Като си помисля през годините докато сецата минаха през ясли, градини и основно училище съм срещала някои много свестни хора и сме организирали мноог неща заедно покрай децата . Когато децата се разделят и тези връзки се изгубват . Нищо. Важно за мен е да знам, че на света има и светсни хора и понякога попадаш на такива. Не се състои само от идиотизми.

# 3 497
  • София
  • Мнения: 12 374
Иначе тъкмо милото е влязло в ритъм и си има своите ангажименти в къщи и се появява маман да каже, че у тях мъжа не готви или че не пуска пералня и подобни ... при което милото сяда на дивана с дистанционното и забравя и да готви и да пуска пералня ... отгоре на всичкото те оставя да слушаш по цял ден дрънканиците на маман.

Стана ми смешно. Представям си как мъжът ми спира да готви и чисти, само щото маминка му е казала. Ебаси и мъжът ще бъде, бррр.

Мисля си колко много италианци и испанци има напоследък из центъра. Вчера седнах в Орсети на Дондуков за обяд, заведението беше пълно с тях, по тротоара се разминах поне с десетина. Миналата седмица - същата работа. Работят ли тук, на екскурзия ли са? Добре облечени, симпатични. И доста шумни.

# 3 498
  • Мнения: 5 262
Той не спира заради това, ами защото и без това има две жени в къщата в момента които , пък и нали мама е там и за нея е естествено тези неща да се правят от жените ...
Само не ми казвай , че ако майка му на милото ти доде на гости за 2 седмици в ежедневието няма да настъпят промени. Ако искаш тествай го и кажи какво е станало Simple Smile

# 3 499
  • Мнения: 4 392
Таис, работят повече, има обаче и туристи. Дъщеря ми, въпреки че е наполовина италианка, се оплаква също, че са много шумни Simple Smile

# 3 500
  • София
  • Мнения: 12 374
Той не спира заради това, ами защото и без това има две жени в къщата в момента които , пък и нали мама е там и за нея е естествено тези неща да се правят от жените ...
Само не ми казвай , че ако майка му на милото ти доде на гости за 2 седмици в ежедневието няма да настъпят промени. Ако искаш тествай го и кажи какво е станало Simple Smile
Няма, защото тя и баща му са го научили да готви, чисти, глади и т.н. Баща му прави и до ден днешен всичко това, не е от готованците. Зет му също. Приятелите му, които откакто сме заедно са и мои приятели, също. Приема се за абсолютно нормално и дори не се повдига като въпрос. В този смисъл, не ми се налагало да го обучавам или превъзпитавам - родителите му си бяха свършили работата Simple Smile

Iza, не ми пречат, напротив Simple Smile Обичам много Италия, хората и езика, радвам им се и когато сме там, и когато засека италианци тук. В Испания не съм била още, но отношението ми е същото. Чудесно е, че идват да работят и почиват тук, приятно разнообразие са от обичайните лица.

# 3 501
  • Мнения: 5 262
Тук никой не говори за превъзпитание, но както и да е.

# 3 502
  • Португалия
  • Мнения: 3 982
то,зависи и от мамчето какъв сорт е Unamused
моята хубавица не е от работните,и  идва точно на гости,та сина й не губи форма заради самото й присъствие
сега,ако ще се оплакваме от свекърви,има си тема и за това Rolling Eyes, и ще ни подгонят съвсем

мисля си,че ме мързи да си правя торта,а всички от обичайната тайфа са наточили зъби за утре-имам РД
мисля и ,че май отмина онзи период в живота ми,когато откровено не го обичах този ден-ето даже във форума го споменавам
но,пак не съм силно ентусиазирана за купон,де-по-скоро ми е равнодушно

# 3 503
  • София
  • Мнения: 62 595
Затова има израз "разширено семейство", в което се включват баби, дядовци, лели, чичовци, братовчеди.

# 3 504
  • Мнения: 4 942
Мисля си, че имам прекрасен мъж и искам никога да не се променя. Като гледам какви мъже има, имам чувството, че съм ударила тотото!
Мисля си и за сестра ми, как лека-полека се променя...

Последна редакция: ср, 18 сеп 2019, 18:51 от тинити

# 3 505
  • Мнения: 2 780
Мисля си, че имам прекрасен мъж и искам никога да не се променя. Като гледам какви мъже има, имам чувството, че съм ударила тотото!
Мисля си и за сестра ми, как леко по леко се променя...

Пише се "лека-полека"

# 3 506
  • Португалия
  • Мнения: 3 982
Мисля си, че имам прекрасен мъж и искам никога да не се променя. Като гледам какви мъже има, имам чувството, че съм ударила тотото!
Мисля си и за сестра ми, как леко по леко се променя...
не искам да съм черна станция,ама...няма такова нещо като човек,дето не се променя
и,ако го очакваш от някого,чакай само разочарования
ние,всички,се променяме всеки ден ...лека-полека Ill

# 3 507
  • Мнения: 4 942
Да, всеки се променя, но не е казано, че се променя към лошо.
Аз пък усещам себе си как се променям с всяка изминала година.

# 3 508
  • Мнения: 859
И след 15 години канадците не спират да ме удивляват - мили и добронамерени хора. Примерно днес ходих до Армията на спасението да оставя разни дрехи и играчки и  влязох да се помотая. Излязох с два пъзела за два долара и седнах да редя единия. Вътре имаше три торбички - едната съдържаше рамката на пъзела, другата - останалите парчета, а в третата имаше писмо. Някой си беше дал труда да напише, че липсва една част от рамката, че пъзелът е подарък за новата 2003 година и беше упоменато кои са трудните части от пейзажа, подписано беше с инициалите на човека....Значи някой, преди да го дари, си е дал труда да напише писмо за този, който ще го купи ....Стана ми много мило и приятно!

# 3 509
  • Мнения: 35 113
Скрит текст:
Мисля си, за едно загубено приятелство. Затворих една врата и ми е болно и мъчно. Не знам защо се получи така, всъщност се досещам, но ми е кофти да го приема.

     И аз се чувствам по същия начин. Знаете ли защо? Причината е, защото много сме държали и уважавали този наш приятел. Приемали сме го като наш брат или сестра. Затова ни боли толкова много и не можем да повярваме, че този човек вече не е в нашия живот. Смятали сме, че този човек ще бъде до нас винаги, докато сме живи. Sad
И аз така до скоро изживявах загубата на едно приятелство. И след като стана година , откакто се разпадна му теглих една майна и вече не ми пука. Каквото съм могла- дала съм го. Щом някой не е оценил приятелството ми, значи е време да продължа напред и да срещна нови хора в живота си.

Общи условия

Активация на акаунт