За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 095 956
  • 20 740
  •   2
Отговори
# 4 230
  • Мнения: X
И аз така... все за това пусто минало си мисля. Само най-лошите неща, които ми са се случвали все ми се въртят в главата...защо са станали, защо това, защо онова.
Най-много ме боли и до днес от предателствата на други хора! Не мога да ги преглътна и това е !

# 4 231
  • Мнения: 5 262
И аз си мисля не престанно за много неща. Не мога да ги изброя всичките.

# 4 232
  • Мнения: 12 002
Мисля за идващите празници. Като дете ги обичах, като родител обаче ненавиждам. След тях  идва и период на тройно повече работа без почивен ден, често и работа нощем. За разкош боледуване - на детето, на мен. Напрягат ме много. Мисля си за Септември. Ако можеше да е Септември...

# 4 233
  • Мнения: 5 262
Да е Септември , да е хубаво времето, да имаме отпуска и на морето да е пусто!
Да имаме дъъъълга отпуска. Целия септември, октомври и ноември и времето все да е хубаво и да сме на морето!
За това бих дала цялата си августова отпуска!

# 4 234
  • Мнения: 3 488
Чудя се вече месеци наред дали да не си остана у дома окончателно.
Все това мисля напоследък.

# 4 235
  • Мнения: 3 732
Чета ви и си мисля колко е трудно да намериш "твоя" човек. Не говоря за партньор, а за автосервиз, ветеринар, гинеколог... Човек на когото плащаш за да се погрижи за теб.

Аз лично сменям десети автосервиз и гинеколог, ветеринаря ми е пети  - шести. И все тая!
Доверието се оказа по - скъпо от парите

# 4 236
  • Мнения: 7 911
Аз пък си мечтая за бъдещето.
И една колежка ме уцели точно по слабото място - развъдила е много от любимите ми риби анциструси, аз ги наричам гумени усти. Та след дълъг размисъл сега ще си превържа здрав пръст и пак ще гледам риби. Ще купя и стадо неонки. Уффф Grinning

# 4 237
  • София
  • Мнения: 12 374
Мисля за Будапеща и концерта на Слипнот през февруари. Решихме да изкараме 5 дни в града, само двамата, да починем малко от детето. Будапеща ми е един от любимите европейски градове - романтично-красив Heart

Мисля и за карамелено макиато, ще отида да си взема.

# 4 238
  • Мнения: 35 961
непрекъснато си мисля колко много искам да наруша едно обещание

# 4 239
  • France
  • Мнения: 12 534
Страхотно, Таис. Много харесвам Будапеща. Направи едно турче до Szimpla от мое име. Тъкмо да ми разкажеш, как е еволюирало мястото.
Мисля си, как трябва да внимавам какво си пожелавам.

# 4 240
  • Мнения: 24 329
Мисля си, че наближават най-хубавите празници, а не ми е празнично. Все още

# 4 241
  • София
  • Мнения: 17 278
О, Таис, така да харесвам Будапеща и аз! Simple Smile

Ето, сега пак мисля за постоянната борба в мен между "искам да пестя повече" и "искам да идем и еди къде си". Добре, че сега по студа не ми се ходи никъде, но запролети ли се ....

# 4 242
  • Мнения: 6 382
непрекъснато си мисля колко много искам да наруша едно обещание
Ако няма да пострада никой - наруши го. Аз специално с обещанията внимавам. Но правилата - редовно си ги нарушавам. Определено има правила, които са тъпи. Grinning Поне за мен.

# 4 243
  • Мнения: 35 961
непрекъснато си мисля колко много искам да наруша едно обещание
Ако няма да пострада никой - наруши го. Аз специално с обещанията внимавам. Но правилата - редовно си ги нарушавам. Определено има правила, които са тъпи. Grinning Поне за мен.

ще
за това стискам зъби и само си представям, че го нарушавам

# 4 244
  • Somewhere in the World
  • Мнения: 1 335
Ехх,Будапеща Simple Smile Тайс,повече от чудесна идея...аз съм я виждала само през лятото,та може и аз да се занеса през пролетта.
Мисля си,че трябва да променя себе си и да се радвам повече.Пътува ми се и това е единственното за което не жаля пари, обаче ММ напоследък ми бие контра и не иска много много.Може би е време да започна да правя пътешествия по женски,да видим..

Общи условия

Активация на акаунт