За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 133 390
  • 21 774
  •   3
Отговори
# 5 040
  • Мнения: 1 418
Днес осъзнах,че освен на мен,нещото,което най-много искам напоследък, може сериозно да помогне и на други хора,и се развълнувах.Засега си остава най-вече голяма мечта,но кой знае...

# 5 041
  • Мнения: X
Днес осъзнах,че освен на мен,нещото,което най-много искам напоследък, може сериозно да помогне и на други хора,и се развълнувах.Засега си остава най-вече голяма мечта,но кой знае...
Пожелавам ти да я сбъднеш Heart

# 5 042
  • софия
  • Мнения: 4 180
Днес осъзнах,че освен на мен,нещото,което най-много искам напоследък, може сериозно да помогне и на други хора,и се развълнувах.Засега си остава най-вече голяма мечта,но кой знае...

Не забравяй, че мечтите доста често се сбъдват. Успех с твоята.

# 5 043
  • Мнения: 4 943
Мисля си, че когато си бременна и около теб няма други такива никой не те разбира. Много е хубаво да поговориш с някого за това, което те вълнува.

# 5 044
  • Мнения: 6 420
В кой месец си вече, Тинити? Grinning

# 5 045
  • Мнения: 4 943
В кой месец си вече, Тинити? Grinning
В четвърти месец съм. Blush

# 5 046
  • Мнения: 6 420
В кой месец си вече, Тинити? Grinning
В четвърти месец съм. Blush
Ако ти е ставало лошо, сигурно вече не ти става. Почна ли да личи? Grinning

# 5 047
  • Мнения: 3 439
Тинити, леко до финала 🤗 Не си претоварвай ума и физиката, всичко ще бъде наред. Имай предвид, че и хормони бушуват, ставаме по-емоционални, та ако не те разбират, споделяй времето си с хора, които ще те или поне ще бъдат емпатични 🙂

# 5 048
  • Мнения: 4 706
Боже като се има предвид колко съм емоционална сега, представям си какво би било, когато съм бременна Hushed

Тинити, ако ти се споделя, прави го тук в темата Simple Smile нали сме за това

# 5 049
  • Мнения: 4 943
Ина, вече не ми е лошо и започна да личи,скоро и на работа трябва да съобщя новината. Може да споделям, но на повечето ще им стане досадно, затова пиша в темата на бременните. Там поне си споделяме и се разбираме. Grinning
Благодаря ви, момичета! Blush

# 5 050
  • Мнения: 1 226
Имам нужда от спокойствие и да няма хора до мен който да мрънка..Confused

# 5 051
  • Португалия
  • Мнения: 4 332
аз отдавна съм решила,че моето здраве е най-важно и на първо място
а, от премълчаване ме хваща гърлото/за 2ч правщ ангина/,от преглъщане-стомах.....
зависи от фазата на луната,доколко ще съм рязка,но предпочитам„право куме, в очи“, и то на момента
така не трябва да мисля и премислям после

нещо ми е носталгично,замислено,спомени ме налягат-и за добро, и за лошо....
имам едно възелче нейде между стомаха и гърлото...нещо се задава

# 5 052
  • Мнения: 6 420
Ина, вече не ми е лошо и започна да личи,скоро и на работа трябва да съобщя новината. Може да споделям, но на повечето ще им стане досадно, затова пиша в темата на бременните. Там поне си споделяме и се разбираме. Grinning
Благодаря ви, момичета! Blush
Бебе - май или юни? Grinning Лека бременност ти пожелавам оттук нататък. Grinning

# 5 053
  • Мнения: 4 943
Благодаря, Ина! Бебчето се очаква юли месец. Innocent

# 5 054
  • Мнения: 6 420
Благодаря, Ина! Бебчето се очаква юли месец. Innocent
Явно и с датите не съм в ред, ама и за теб реших, че вече си приключила 4-тия месец и си в петия. Мдаа. Човек винаги прави асоциации първо със себе си. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт