За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 096 309
  • 20 748
  •   3
Отговори
# 210
  • Мнения: 18 552
Цитат
Защото с времето хората започват да ги вълнуват и да им се случват различни неща, едни се развиват, други си остават там, където винаги са били.....и това е нормално.

това е тривиалното, но признавам и логично обяснение, аз обаче гледам на нещата от малко друг ъгъл, както и да е, не ми се изпада в излишни обяснения

# 211
  • Мнения: 6 382
Цитат
Защото с времето хората започват да ги вълнуват и да им се случват различни неща, едни се развиват, други си остават там, където винаги са били.....и това е нормално.

това е тривиалното, но признавам и логично обяснение, аз обаче гледам на нещата от малко друг ъгъл, както и да е, не ми се изпада в излишни обяснения


Изпадни, на мен ще ми е интересно.  Grinning Понеже аз също се чудя. Чудя се дали пък аз не съм се привързала прекалено. А от другата страна - не са. Интересното е също, че това изпитвам към старите приятелства. Сега не мога да се привържа така. Не мога, защото имам семейство и знам, че те са ми на първо място. Дали пък старите приятели не са се отдръпнали точно по същата причина? Но могат да се съчетават и двете неща - семейството и приятелите. Завиждам благородно на такива жени (жени, защото мъжете по-лесно запазват приятелствата си според мен), които поддържат приятелството си, отделят си време и продължават да създават общи спомени.  Heart Eyes

# 212
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Цитат
Защото с времето хората започват да ги вълнуват и да им се случват различни неща, едни се развиват, други си остават там, където винаги са били.....и това е нормално.

това е тривиалното, но признавам и логично обяснение, аз обаче гледам на нещата от малко друг ъгъл, както и да е, не ми се изпада в излишни обяснения

Да, не случайно е тривиално  Wink
Като сме деца общо взето сме на едно положение. После едните.....така да го кажем - изостават, другите дърпат напред и нормално да нямат много допирни точки. Някои пък просто си намират по - интересни нови приятели и вече не изпитват потребност да продължават да контактуват със старите.

# 213
  • Мнения: 12 473
Няма такова нещо като "по-интересни" приятели.
Може да се случи единствено ако някой генерално промени гледната си точка - т.е от рокер да стане йогин.
Всичко друго е "интереси".
Моите най-добри приятелки са от детските ми години. Имали сме леки отдалечавания във времето поради грешни залитания в други "води", но сме си прощавали и продължавали напред.
Преди 15 г си казахме, че приятелството е по-важно от това кой къде е и до ден днешен сме си най-близки, нищо че се виждаме веднъж в месеца.

# 214
  • Мнения: 54 408
Аз мисля, че и виртуалното общуване има пръст в отдалечаването на хората.
Има толкова социални мрежи, за всеки според потребностите.
Мой приятел от преди 20 години, се сърди, че не искам да се срещаме.
Ами какво да си говоря с него? Той няма ФБ, не искал да си говори с машини, живее по начина от преди, никакво развитие.
Аз имам опция да си пиша тук, или във фейса, да си чета интересни неща, а когато реша - да натисна хикса.
Защо ми е да излизам и да губя време по кафета в разговори с неясен емоционален знак?
В нета мога да си подбирам приятни занимания и събеседници.
Отделно, че получавам съвет и мнение по всеки въпрос.
Та, така. Peace

# 215
  • Мнения: 1 286
Мисля си, че отново направих огромната грешка да мисля, че другите хора имат сходни на моите ценности и когато е необходимо ще постъпят правилно. Да, да, ама не.

# 216
  • Мнения: X
Аз мисля, че и виртуалното общуване има пръст в отдалечаването на хората.
Има толкова социални мрежи, за всеки според потребностите.
Мой приятел от преди 20 години, се сърди, че не искам да се срещаме.
Ами какво да си говоря с него? Той няма ФБ, не искал да си говори с машини, живее по начина от преди, никакво развитие.
Аз имам опция да си пиша тук, или във фейса, да си чета интересни неща, а когато реша - да натисна хикса.
Защо ми е да излизам и да губя време по кафета в разговори с неясен емоционален знак?
В нета мога да си подбирам приятни занимания и събеседници.
Отделно, че получавам съвет и мнение по всеки въпрос.
Та, така. Peace

WOW!  Shocked

# 217
  • Мнения: 1 415
Колкото и да е банално,май доста мисля за пари напоследък. Laughing Но е нормално,ако се случва често да си без пари.

# 218
  • Мнения: 8 939
Мисля си, че има нужда от приятелка да си споделяме. И с двете ми приятелки, с които си говорихме, някак нещата естествено се промениха и вече не споделяме така, както преди.
Мисля си, че ми се ще да си поговоря с някого.
Понякога чета темата 17 мига от пролетта. Почти същото е като да си поговориш с някого искрено.

# 219
  • Мнения: 4 941
Мисля си, че има нужда от приятелка да си споделяме. И с двете ми приятелки, с които си говорихме, някак нещата естествено се промениха и вече не споделяме така, както преди.
Мисля си, че ми се ще да си поговоря с някого.
Понякога чета темата 17 мига от пролетта. Почти същото е като да си поговориш с някого искрено.
И аз също. От както съм в новия град, няма с кого да споделям и понякога ми е доста кофти.  Sad

# 220
  • Варна
  • Мнения: 384
мисля си..всеки ден вече, че..ами..не ми се живее
не искам сега убеждения да гледам позитивно и че всеки ден е чудо..
ами не ми харесва живеенето
и ако знаех как да го спра безболезнено вече да дъм го направила
няма драма
просто не ми харесва
и туйто

# 221
  • Мнения: 814
Най-вече мисля за това как да се справя с неувереността си и притеснението си,които ужасно влияят на работата ми,как да преборя страховете си..

# 222
  • Мнения: 4 941
мисля си..всеки ден вече, че..ами..не ми се живее
не искам сега убеждения да гледам позитивно и че всеки ден е чудо..
ами не ми харесва живеенето
и ако знаех как да го спра безболезнено вече да дъм го направила
няма драма
просто не ми харесва
и туйто
Защо го мислиш всичкото това нещо, какво се е случило,че не ти се живее? Sad Hug

# 223
  • Мнения: 1 629
Мисля си върху това "Внимавай какво си пожелаваш", и за това, колко е несправедливо, когато толкова време си искал нещо да се случи ужасно силно, то се случва по най-непредвидимия (неблагоприятен) начин и трябва да се откажеш от него  в крайна сметка...Мисля си за това, как съм съсредоточена в това, което го нямам толкова силно, че не обръщам внимание на това, което е около мен, неглижирам го. Мисля си за това как трябва да се науча да не живея в бъдещето, ами да живея тук и сега и да се наслаждавам на живота си.

# 224
  • Мнения: 8 939
Мисля си, че има нужда от приятелка да си споделяме. И с двете ми приятелки, с които си говорихме, някак нещата естествено се промениха и вече не споделяме така, както преди.
Мисля си, че ми се ще да си поговоря с някого.
Понякога чета темата 17 мига от пролетта. Почти същото е като да си поговориш с някого искрено.
И аз също. От както съм в новия град, няма с кого да споделям и понякога ми е доста кофти.  Sad

В кой град си?

Общи условия

Активация на акаунт