За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 096 491
  • 20 750
  •   3
Отговори
# 225
  • Мнения: 477
Мисля си колко са злобни хората и пълни с предрасъдаци . Особено в този форум .

# 226
  • Мнения: X
Мисля си колко са злобни хората и пълни с предрасъдаци . Особено в този форум .
И в този форум, и в живота извън него хората са шарени. Има и добри, и злобни , и умни, и глупави, всякакви. За мнението ти относно хората във форума не съм съгласна. ВЪпреки че аз самата хич не си поплювам и имам доста пиперлив език, а на моменти съм истинска гад, никой, ама абсолютно никой  никога в този форум не е бил груб или злобен с мен.

# 227
  • Мнения: 4 941
Мисля си, че има нужда от приятелка да си споделяме. И с двете ми приятелки, с които си говорихме, някак нещата естествено се промениха и вече не споделяме така, както преди.
Мисля си, че ми се ще да си поговоря с някого.
Понякога чета темата 17 мига от пролетта. Почти същото е като да си поговориш с някого искрено.
И аз също. От както съм в новия град, няма с кого да споделям и понякога ми е доста кофти.  Sad

В кой град си?
Бургас.

# 228
  • Мнения: 477
Мисля си колко са злобни хората и пълни с предрасъдаци . Особено в този форум .
И в този форум, и в живота извън него хората са шарени. Има и добри, и злобни , и умни, и глупави, всякакви. За мнението ти относно хората във форума не съм съгласна. ВЪпреки че аз самата хич не си поплювам и имам доста пиперлив език, а на моменти съм истинска гад, никой, ама абсолютно никой  никога в този форум не е бил груб или злобен с мен.
Твоя праг на "гадория" е твърде висок . Направо си си в свои води, един вид...

# 229
  • Мнения: X
Надявам се, Магнум, все някъде и ти да се почувстваш в свои води. Вероятно ти е много тежко да летиш в крив космос.

# 230
  • Мнения: 477
Надявам се, Магнум, все някъде и ти да се почувстваш в свои води. Вероятно ти е много тежко да летиш в крив космос.
Да , опитвам се да пускам теми които са ми интересни и искам да дискутирам по тях, да говорим, да се оборваме с тези , но общо взето хората тотално са се психирали . Или ме мислят за трол, или ме обвиняват в тенденциозност . Сигурно и в мен е вината . Може би е време да пробвам на друго място .

# 231
  • София
  • Мнения: 62 595
Мисля си колко са злобни хората и пълни с предрасъдаци . Особено в този форум .

А сега е добре и да обосновеш твърдението си. Какво лошо са ти направили хората тук, че си толкова негативно настроена? Особено към хората в този фурим?

Като 3-годишните ни предупреждаваш с подвита долна устна "сега ще се разплача" ли? Или "сега ще се фръцна, а вие по-добре ме спрете"?

# 232
  • Мнения: 477
Мисля си колко са злобни хората и пълни с предрасъдаци . Особено в този форум .

А сега е добре и да обосновеш твърдението си. Какво лошо са ти направили хората тук, че си толкова негативно настроена? Особено към хората в този фурим?
Виж само темите в които пиша... То трол ли не бях, провокатор ли не бях, какво ли не беше ... Просто си имам мое мнение . Накрая излезе че си мразя и държавата и провокирам, щото съм туркиня . Някак си колкото и драматично да звучи, се чувствам омърсена .

# 233
  • София
  • Мнения: 62 595
Не зная за какво говориш, но ако целта ти е била да бъдеш забелязана, постигнала си я.

# 234
  • Мнения: 477
Мисля си колко са злобни хората и пълни с предрасъдаци . Особено в този форум .



Като 3-годишните ни предупреждаваш с подвита долна устна "сега ще се разплача" ли? Или "сега ще се фръцна, а вие по-добре ме спрете"?
Тц... аз знам как да ви сложа на място, само дето ще ме баннат, а има теми които са ми важни, предвид предстоящото ми раждане  Wink

# 235
  • Мнения: X
Та ти почти не пишеш в темите за бременни и бебета. Сега, ако темите за вкуса на миналото, за вида и опаковките на миналото, за тричането на кучетата, в които пишеш през 90% от гастролирането ти тук са ти важни за раждането, ОК. Вероятно и подмятанията ти, че си туркиня, без никой да те е питал и без да имат каквато и да е връзка с темата може да спомогнат да получиш разкритие и да родиш бързо и леко. Иначе, не виждам какви основания имаш да го правиш.

# 236
  • София
  • Мнения: 62 595
Мисля си колко са злобни хората и пълни с предрасъдаци . Особено в този форум .



Като 3-годишните ни предупреждаваш с подвита долна устна "сега ще се разплача" ли? Или "сега ще се фръцна, а вие по-добре ме спрете"?
Тц... аз знам как да ви сложа на място, само дето ще ме баннат, а има теми които са ми важни, предвид предстоящото ми раждане  Wink

Доколкото виждам, щом пишеш, значи вече си родена. Какво има да се раждаш отново?

# 237
  • Мнения: 477
Вероятно и подмятанията ти, че си туркиня, без никой да те е питал и без да имат каквато и да е връзка с темата може да спомогнат да получиш разкритие и да родиш бързо и леко.
Аз ли съм го подметнала ? Никога не съм го споменавала, освен в една тема за турски имена, аднес бях обвинена че пиша тенденциозно именно щото съм такава . Айде да не разтягме тоя локум вече , че ще стане после "Ама вие що си биете негрите " а не ми се иска да удряме чак това дъно .
Представете си че не съм се оплакала и споделила такова нещо .

Андариел, много оригинално, може ли да си го запиша ?

# 238
  • София
  • Мнения: 62 595
Хайде, записвай, от мен да мине!

# 239
  • Мнения: 477
Слава тебе, форумнии колосе . Записвам веднага ...  smokeuu

Общи условия

Активация на акаунт