За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 096 055
  • 20 740
  •   5
Отговори
# 315
  • Мнения: X
Е що пък да не мечтаем. Онзи дето е направил Макдоналдс империя е бил 52 годишен смотаняк като се е оказал на правилното място, в правилното време.  Mr. Green

Тези дни си мисля, че се живее много спокойно без банкова карта. Преди седмица си загубих портфейла и след няколко часа го намерих, но междувременно се обадих в банката и ми блокираха картата. Днес ми пратиха новата и пак почват мъките.  Crossing Arms

# 316
  • Мнения: 6 382
Този богат мъж сигурно няма да го издържа 5 минути, защото много вероятно да е властен и да взема всякакви решения еднолично.
Не е задължително, може да е и красив, млад и да си ме слуша  Rolling Eyes

Ако е млад, най-вероятно парите няма да са точно негови. Ако все пак са (т.е. млад и богат) - няма как да слуша само теб, защото би трябвало да е по-умния и съответно неговите решения ще са по-правилните.  Mr. Green
Скрит текст:
За красотата няма да говоря, че тя е относително понятие.  Mr. Green

# 317
  • София
  • Мнения: 19 249
 Joy
Този богат мъж сигурно няма да го издържа 5 минути, защото много вероятно да е властен и да взема всякакви решения еднолично.
Не е задължително, може да е и красив, млад и да си ме слуша  Rolling Eyes

Ако е млад, най-вероятно парите няма да са точно негови. Ако все пак са (т.е. млад и богат) - няма как да слуша само теб, защото би трябвало да е по-умния и съответно неговите решения ще са по-правилните.  Mr. Green
Скрит текст:
За красотата няма да говоря, че тя е относително понятие.  Mr. Green
Скарлет, като Крисчън Грей ли  Joy  Като гледам - ще се окаже, че всички мечтаем за едно и също

Абе има и такава красота, която е абсолютна, няма кой да я отрече - и при двата пола се случва, макар и рядко.

# 318
  • Мнения: 4 941
Тези дни си мисля, че имам много неща за правене и ми идват малко в повече, но знам, че трябва да се държа, и те ще минат. Супер съм уморена и искам малко почивка. Също си мисля за нашите, липсват ми и искам да ги видя, но сега няма как да се прибера.  Weary

# 319
  • Мнения: 442
Напоследък си мисля за някоя нова цветна рокля.  Grinning Малко да си подобря пролетното настроение.  Simple Smile

# 320
  • Мнения: 4 708
Този богат мъж сигурно няма да го издържа 5 минути, защото много вероятно да е властен и да взема всякакви решения еднолично.
Не е задължително, може да е и красив, млад и да си ме слуша  Rolling Eyes

Ако е млад, най-вероятно парите няма да са точно негови. Ако все пак са (т.е. млад и богат) - няма как да слуша само теб, защото би трябвало да е по-умния и съответно неговите решения ще са по-правилните.  Mr. Green
Скрит текст:
За красотата няма да говоря, че тя е относително понятие.  Mr. Green
Млад за мен е около 30-35, нямам предвид някое хлапе на 20. Mr. Green Ааа, жената трябва да се слуша, къде е това по-умен бил  Crossing Arms А и си говорим само "как бих искала" т.е. в сферата на невъзможните мечти  Confused

# 321
  • Мнения: 53
Мисля си за така мечтания ремонт на апартамента newsm17

# 322
  • Варна
  • Мнения: 10 551
Напоследък си мисля за някоя нова цветна рокля.  Grinning Малко да си подобря пролетното настроение.  Simple Smile
Хубава, разведряваща мисъл  Mr. Green

# 323
  • Мнения: 6 382
Този богат мъж сигурно няма да го издържа 5 минути, защото много вероятно да е властен и да взема всякакви решения еднолично.
Не е задължително, може да е и красив, млад и да си ме слуша  Rolling Eyes

Ако е млад, най-вероятно парите няма да са точно негови. Ако все пак са (т.е. млад и богат) - няма как да слуша само теб, защото би трябвало да е по-умния и съответно неговите решения ще са по-правилните.  Mr. Green
Скрит текст:
За красотата няма да говоря, че тя е относително понятие.  Mr. Green
Млад за мен е около 30-35, нямам предвид някое хлапе на 20. Mr. Green Ааа, жената трябва да се слуша, къде е това по-умен бил  Crossing Arms А и си говорим само "как бих искала" т.е. в сферата на невъзможните мечти  Confused

 Laughing То и за мен е 30-35.  Mr. Green
Иначе мен пък не би ми било интересно винаги да ме слушат.  Mr. Green

Тия дни си мисля как преди седмица бях на почивка във Велинград ... и ако може пак ... ама не може.  Mr. Green Също и кога котката ни ще роди ... взех дерт да й бера вече ... боже ...

И искам да грейне най-накрая - тогава покрай пролетното настроение може и да си купя рокля.  Mr. Green В гадното време нямам никаква инициативност за нищо.

# 324
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Мисля си също и че напослвдък ме преследва уникално лош късмет, направо Марко Тотев ми бледнее...

# 325
  • Мнения: 6 382
Мисля си също и че напослвдък ме преследва уникално лош късмет, направо Марко Тотев ми бледнее...

Все ще се прекъсне този цикъл, дано е по-скоро.

# 326
  • Мнения: 2 596
Скрит текст:
Този богат мъж сигурно няма да го издържа 5 минути, защото много вероятно да е властен и да взема всякакви решения еднолично.
Не е задължително, може да е и красив, млад и да си ме слуша  Rolling Eyes

Ако е млад, най-вероятно парите няма да са точно негови. Ако все пак са (т.е. млад и богат) - няма как да слуша само теб, защото би трябвало да е по-умния и съответно неговите решения ще са по-правилните.  Mr. Green
Скрит текст:
За красотата няма да говоря, че тя е относително понятие.  Mr. Green
Млад за мен е около 30-35, нямам предвид някое хлапе на 20. Mr. Green Ааа, жената трябва да се слуша, къде е това по-умен бил  Crossing Arms А и си говорим само "как бих искала" т.е. в сферата на невъзможните мечти  Confused

 Laughing То и за мен е 30-35.  Mr. Green
Иначе мен пък не би ми било интересно винаги да ме слушат.  Mr. Green

Тия дни си мисля как преди седмица бях на почивка във Велинград ... и ако може пак ... ама не може.  Mr. Green Също и кога котката ни ще роди ... взех дерт да й бера вече ... боже ...
И искам да грейне най-накрая - тогава покрай пролетното настроение може и да си купя рокля.  Mr. Green В гадното време нямам никаква инициативност за нищо.

Мен точно в такова време, като ме налегне една тъга ми идва настроението да "троша" пари, да видя малко радост  Laughing

# 327
  • Мнения: 12 473
Мечтая за почивка и да минат по-бързо оставащите 3 дни..

# 328
  • Мнения: 6 382
Мен точно в такова време, като ме налегне една тъга ми идва настроението да "троша" пари, да видя малко радост  Laughing

Аз с годините все по-рядко обикалям по магазини и направо съм отвикнала. В края на февруари поръчах по Интернет (бански горнище и една рокля), но повече няма да го правя (вече втори-трети път си го казвам). Друго си е да мериш. Банския ми е препънат  Mr. Green, а роклята - талията й ми идва по-нагоре макар и малко ... но ще се пробвам да ги нося.  Laughing
Скрит текст:
Отделно, че като си видях роклята първата ми мисъл беше "по-цигански цветове не съм виждала"  Joy Ох, големи изненади са си тези доставки от Интернет.

# 329
  • Мнения: 6 382
Мечтая за почивка и да минат по-бързо оставащите 3 дни..

Ще минат, ще минат, а на почивката ти пожелавам времето да върви бааавно.  Laughing

Искам да е топло ... днес на планината най-нагоре има сняг ... верно е зима още, ама поне да грее.  Sad

Общи условия

Активация на акаунт