За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 093 823
  • 20 717
  •   1
Отговори
# 330
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Мисля си също и че напослвдък ме преследва уникално лош късмет, направо Марко Тотев ми бледнее...
И мен ме преследва лош късмет. За една седмица ме приемат вече за втори път в болницата  Tired На всичкото отгоре съм пред раждане /с разкритие и изгладена шийка/ , а трябва да си устискам детето пони още 10 тина дни

# 331
  • Мнения: 6 374
Мисля си също и че напослвдък ме преследва уникално лош късмет, направо Марко Тотев ми бледнее...
И мен ме преследва лош късмет. За една седмица ме приемат вече за втори път в болницата  Tired На всичкото отгоре съм пред раждане /с разкритие и изгладена шийка/ , а трябва да си устискам детето пони още 10 тина дни

Май ще трябва да лежиш, мила. Коя седмица си? Т.е. кога ти е термина?

# 332
  • София
  • Мнения: 62 595
Стискай, дето се вика, ако трябва няма да мърдаш, докато не родиш! Късмет!

# 333
  • Мнения: X
Мен точно в такова време, като ме налегне една тъга ми идва настроението да "троша" пари, да видя малко радост  Laughing

Аз с годините все по-рядко обикалям по магазини и направо съм отвикнала. В края на февруари поръчах по Интернет (бански горнище и една рокля), но повече няма да го правя (вече втори-трети път си го казвам). Друго си е да мериш. Банския ми е препънат  Mr. Green, а роклята - талията й ми идва по-нагоре макар и малко ... но ще се пробвам да ги нося.  Laughing
Скрит текст:
Отделно, че като си видях роклята първата ми мисъл беше "по-цигански цветове не съм виждала"  Joy Ох, големи изненади са си тези доставки от Интернет.
Връщай ги, какво ще се мъчиш.
И аз си поръчах бански наскоро, много хубав. Обаче сега кърмя и бюста ми е огромен и горнището не ми става. Та поръчах само горнище, по-голямо (друг модел). Дойде горнището, то пък друг нюанс и не пасва на банския, ама ми седи супер. Сега издирвам трети бански, черен, че да си менкам горнища, долнища  ooooh! .

# 334
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Мисля си също и че напослвдък ме преследва уникално лош късмет, направо Марко Тотев ми бледнее...
И мен ме преследва лош късмет. За една седмица ме приемат вече за втори път в болницата  Tired На всичкото отгоре съм пред раждане /с разкритие и изгладена шийка/ , а трябва да си устискам детето пони още 10 тина дни

Май ще трябва да лежиш, мила. Коя седмица си? Т.е. кога ти е термина?
На 04.04.

# 335
  • Мнения: 6 374
Мен точно в такова време, като ме налегне една тъга ми идва настроението да "троша" пари, да видя малко радост  Laughing

Аз с годините все по-рядко обикалям по магазини и направо съм отвикнала. В края на февруари поръчах по Интернет (бански горнище и една рокля), но повече няма да го правя (вече втори-трети път си го казвам). Друго си е да мериш. Банския ми е препънат  Mr. Green, а роклята - талията й ми идва по-нагоре макар и малко ... но ще се пробвам да ги нося.  Laughing
Скрит текст:
Отделно, че като си видях роклята първата ми мисъл беше "по-цигански цветове не съм виждала"  Joy Ох, големи изненади са си тези доставки от Интернет.
Връщай ги, какво ще се мъчиш.
И аз си поръчах бански наскоро, много хубав. Обаче сега кърмя и бюста ми е огромен и горнището не ми става. Та поръчах само горнище, по-голямо (друг модел). Дойде горнището, то пък друг нюанс и не пасва на банския, ама ми седи супер. Сега издирвам трети бански, черен, че да си менкам горнища, долнища  ooooh! .

Уф, не ми са занимава. Освен това аз си се харесвам препъната, ММ не ме харесва уж.
Скрит текст:
То всъщност е сложно.  Mr. Green Според мен много плът излиза отгоре (аз не съм свикнала така) , а според ММ от много стегнатото съм изглеждала по-плоска. Да, ама аз това целя.  Mr. Green Та не мога да реша засега, в крайна сметка ще го връщам и заменям.

# 336
  • Мнения: 6 374
Мисля си също и че напослвдък ме преследва уникално лош късмет, направо Марко Тотев ми бледнее...
И мен ме преследва лош късмет. За една седмица ме приемат вече за втори път в болницата  Tired На всичкото отгоре съм пред раждане /с разкритие и изгладена шийка/ , а трябва да си устискам детето пони още 10 тина дни
Май ще трябва да лежиш, мила. Коя седмица си? Т.е. кога ти е термина?
На 04.04.

Уф, да, ще трябва да устискаш. Лягай и не мърдай! Нещо лекарства, системи слагат ли ти?
Скрит текст:
Питам, защото аз родих 17 дни по-рано - естествено раждане, просто така си се случи. Но понеже знам за лекари, които много си държат да се износи чак до края, та затова.

# 337
  • Мнения: X
Мисля си също и че напослвдък ме преследва уникално лош късмет, направо Марко Тотев ми бледнее...
И мен ме преследва лош късмет. За една седмица ме приемат вече за втори път в болницата  Tired На всичкото отгоре съм пред раждане /с разкритие и изгладена шийка/ , а трябва да си устискам детето пони още 10 тина дни
Спокойствие и само спокойствие! С два сантиметра разкритие устисках почти два месеца и дъщеря ми се роди седмица преди термина. Ще ги устискаш тези 10 дена,. Стиснали сме палци.

Сега видях, че вече си в 9 месец. Няма страшно и да не ги устискаш точно 10 дена. Всичко ще е ОК.

# 338
  • Варна
  • Мнения: 10 525
Мисля си също и че напослвдък ме преследва уникално лош късмет, направо Марко Тотев ми бледнее...
И мен ме преследва лош късмет. За една седмица ме приемат вече за втори път в болницата  Tired На всичкото отгоре съм пред раждане /с разкритие и изгладена шийка/ , а трябва да си устискам детето пони още 10 тина дни
Мислех, че си 4-5 месец.
Дано всичко е наред  Hug

# 339
  • Бургас
  • Мнения: 6 584
Джулка,лежане му е майката!Дръж се,градски! Heart Eyes

# 340
  • Мнения: 54 337
Джулка, няма от какво да се притесняваш! Hug
Ти си минала рисковите седмици отдавна! Peace
Лежане и ставане само за WC и бърз душ, не горещ! Naughty

# 341
  • София
  • Мнения: 15 452
Всяка сутрин се събуждам с мисълта за неплатените ми сметки.Тъкмо платих 200 лева ток на 7-ми - почти цялата ми пенсия, днес дойде нова сметка - 256 или 258 лв,не ми се става сега да видя точната сума.С тоя ток не стигам да платя нищо друго. Sad И не проумявам как се е получила такава голяма сума. newsm78

# 342
  • Мнения: 22 036
Тайна, добре те разбирам в момента  Cry. На мен ми дойде огромна сметка за вода, плЮс нов компщтър, такса за училището на детето и още и още.

# 343
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Джулка,лежане му е майката!Дръж се,градски! Heart Eyes
Гледам да се държа  Hug, но тези болници и игли ми действат зле на психиката. Искам да минава времето и да си гушна детето вече, че аман от проблеми  Tired

# 344
  • Мнения: X
Ще го гушнеш съвсем навреме, Джули, не се притеснявай и не си мисли излишни неща Hug
Тайна, и аз добре те разбирам, мила Hug
Тази зима имам чувството, че няма да свърши. Сметка след сметка и все някакви извънредни разходи и студ и болести и лошо настроение. Ето, днес ми се плаче като гледам времето навън. Знам, че това са последните студени напъни и ще е за дни, но явно някакъв стрес получих от отвратителната зима и сега изпадам в потрес като застудее или завали...

Общи условия

Активация на акаунт