За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 093 855
  • 20 717
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 4 708
Тайна немците бяха писали една статия, че новите електромери надчитат и то доста . В случаи даже двойно и тройно. Мога да потърся статията. Съветите бяха да се опиташ сама да го провериш, като изкл. вси4ки уреди и наблюдаваш. После вкл. един, на който му знаеш потреблението ( пише на инструкцията) и наблюдаваш. Малки отклонения се толерират, при големи викаш електрото да си проверят електромера и ако не мери добре да си го сменят , но първо да си проверят новия дали мери добре (преди да го монтират.
Ние много намалихме потреблението на ел. енергия, като изключваме всички стендбай уреди. Най-лесно е ако ползваш разклонители с превключвател . Уредите на групи ползване към един разклонител. Например дневните : радио, телевизор и пр. към един. Кухненските кана за вода, кафемашина, микровълнова ... към друг ... В никой момент не трябва да свети ненужно лампичка. Хаби доста.
Сменихме кришките с ЛЕД , разкарахме допълнителния фризер. Надявам е да се да се пребориш с преразхода.
Май си сбъркала темата  Mr. Green

# 361
  • Мнения: X
Не я е сбъркала, отговаря на Тайна, която се оплаква от високите сметки за ток Peace
И аз се чудя, януари спах два дена в жилище, в което не живеем. Пуснах си климатика-инверторен само за през нощта, през деня ме нямаше. Не съм включвала нито хладилник, нито съм готвила, а бойлер няма...Платих 13 лева и ст. което за мен е много за един инверторен климатик, работещ две нощи.

# 362
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 310
Ще имаме близко момиче абитуриентка и искаме да подарим златна гривна,тези дни се завъртях по златарската улица в Пловдив и е нещо страшно .. ooooh! Една прилична гривна от 7,8,9 макс до 10гр сме си определелили с ММ е от порядъка на 600-700лв  Sick #Crazy ooooh! Shocked
Отдавна не съм купувала злато или пък да вляза в магазин да видя как се движи,еее аферим машаллах ..

Магазините са абсолючно празни,чакат те да влезеш само и те нагъват като гладни чакали,ама ,ако чакат на такива като мен ще изпукат Mr. Green

# 363
  • Мнения: 470
Извинете за спама,Teddumn аз отдавна пазарувам от заложните къщи-грама е 44лв и има разкошни модерни модели.

# 364
  • София
  • Мнения: 15 452
Извинете за спама,Teddumn аз отдавна пазарувам от заложните къщи-грама е 44лв и има разкошни модерни модели.
Но могат да ти ги вземат по всяко време, ако се намери собственика.

# 365
  • Sofia
  • Мнения: 26 331
Как да те намери и защо?
Не купуваш крадено,а заложено...
Избираш,плащаш и чао.
Аз си взимам само сребро.
Но има много хубаво злато на изгодна цена.

# 366
  • Мнения: 2 502
Как да те намери и защо?
Не купуваш крадено,а заложено...
Избираш,плащаш и чао.
Аз си взимам само сребро.
Но има много хубаво злато на изгодна цена.


Най-вероятно проблемът ще дойде, ако заложеното е крадено.

# 367
  • София
  • Мнения: 19 221
Скрит текст:
Bandiera rossa, спомням си оттук прочетен разказ как на тръгване за почивка мъжът за по-лесно отвъртял някакъв бушон, и размразил фризера с месо...  
Аз пък винаги съм се чудила на фризерите, които гълтат толкова ток , при толкова много стоки в супермаркети и магазини. Не знам дали надценката от сметките за ток си струва.
Моят хладилник е с фризер, който си работи така или иначе. Е, сигурно празен няма да гълта толкова.

Аз имах предвид друго:
1. не зная дали е възможно да включиш всички уреди по степен на важност на един разклонител.
2. ако цъкнеш копчето, покрай 3 незначителни да не изключиш 1 нещо важно, както мъжа на съфорумката.

Напоследък мисля:
1. каква диета и упражнения да започна
2. определено проявявам признаци на менопауза - топли вълни, които имах последно преди година и нещо и мислех, че съм се отървала. Плюс това се дразня от всичко и сякаш ми е дошло времето да разчиствам сметки - образно казано де, жертви все още няма
3. Как да се справям с грешния за мен начин, по който ММ възпитава сина ни

# 368
  • Мнения: 2 674
Кули Зайо!!!!! Laughing

# 369
  • Мнения: 9 052
Cuckooп при првилна система  няма какво да се сбърка. Все пак няма да са спонтанни и еднократни действия

# 370
  • София
  • Мнения: 19 221
Cuckooп при првилна система  няма какво да се сбърка. Все пак няма да са спонтанни и еднократни действия
По коя точка от трите? Laughing

# 371
  • Мнения: 91
Защо понякога сбъдването на мечтите ни трябва да отнема толкова много време..

# 372
  • Мнения: 4 940
Защо понякога сбъдването на мечтите ни трябва да отнема толкова много време..
Да мечтаем е лесно, но да сбъднем мечтите си е трудно и отнема време. Жалко, че нямаме по една магическа пръчка и нещата да се случват на момента, щеше да е яко! Grinning Peace
Днес отново си мисля за бъдещето и това какво ме очаква. Тази година завършвам и искам да си намеря работа по специалността. book umnikuu umnikuu umnikuu umnikuu

# 373
  • Мнения: 4 303
Защо така лошо е устроен светът?
Колко много искам да помогна на мой близък да живее!
Трябва ми само една магическа пръчка, но нея уви я няма!

# 374
  • Мнения: 6 374
Защо така лошо е устроен светът?
Колко много искам да помогна на мой близък да живее!
Трябва ми само една магическа пръчка, но нея уви я няма!

Няма отговор на този въпрос. За съжаление. Остава ни да приемем за изпитания, уроци, съдба или карма лошите неща в живота ни. Защото няма взаимовръзка, няма честност, просто се случва.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт