За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 095 646
  • 20 736
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 177
Мисля за това колко съм добра до глупост.  прост пример.
Вчера минах през Кауфанд сутринта да купя дезодорант. Една ми се пъхна под носа, избутвайки ме и пререждайки ме на опашката, с думите, че била преди мен. Дамата бе с цяла количка неща и определено не бързаше, след като се тутка минути в коридорчето  след касата пред мен и не допусна да я задмина.
 След обяд бях отново но за много повече покупки. Пред мен имаше три мацки и аз само си наредих покупките на лентата. После се сетих, че съм оставила портмонето при ММ в колата, и бързо-бързо излязох за да го взема. Когато се върнах, беше дошла само една  нова клиентка, но аз въобще не го направих на проблем. Тя разбра, че ме прережда, ноооо.... Все пак не съм като "дамата" сутринта.
А сега си мисля колко съм зле.
история само за едно забравено портмоне и някаква опашка в кауфланд, а докато пазаруваше какво правеше ММ в колата ???
Аз харесах това което си написала

# 856
  • Мнения: X
Добра до глупост няма да седне да се жалва, че са я прередили, при това съмнително!

# 857
  • София
  • Мнения: 62 595
аз съм станала много лоша в това отношение. Не ми е проблем да пусна някого пред себе си, мен също ме пускат като помоля хората на опашката, обаче да ме правят на идиот няма да стане. Признавам, дори леко злобничко им "правя деня" на такива, вече се забавлявам с това - оставям въпросният индивид лееекинко да се промъкне, и го започвам. Тъкмо пред мен няма къде да избяга, защото предишният клиент препречва пътя. Първо го питам дали е преди или след мен на опашката и когато каже, че е преди мен, вече си го проси. Всички на опашката се забавляваме.

# 858
  • Мнения: 6 381
Мисля за това колко съм добра до глупост.  прост пример.
Вчера минах през Кауфанд сутринта да купя дезодорант. Една ми се пъхна под носа, избутвайки ме и пререждайки ме на опашката, с думите, че била преди мен. Дамата бе с цяла количка неща и определено не бързаше, след като се тутка минути в коридорчето  след касата пред мен и не допусна да я задмина.
 След обяд бях отново но за много повече покупки. Пред мен имаше три мацки и аз само си наредих покупките на лентата. После се сетих, че съм оставила портмонето при ММ в колата, и бързо-бързо излязох за да го взема. Когато се върнах, беше дошла само една  нова клиентка, но аз въобще не го направих на проблем. Тя разбра, че ме прережда, ноооо.... Все пак не съм като "дамата" сутринта.
А сега си мисля колко съм зле.

Не си зле, просто така се чувстваш. Гледай да не обръщаш внимание на такива случки и хора - те не го заслужават.
А Анди пък ти е посочила друг начин.
Въпросът е да не си хабиш нервите или да се чувстваш тъпо(така да се каже).

Последна редакция: чт, 10 авг 2017, 10:15 от ina.ina

# 859
  • Мнения: 24 467
Добра до глупост няма да седне да се жалва, че са я прередили, при това съмнително!
И за мен "добротата" има по-различен смисъл.

# 860
  • Мнения: 57
Мисля си за флирта с колегата, който се случва вече от няколко седмици. За това с какво желание идвам на работа заради него, за погледите, които си разменяме по време на работа и пикантните чатове... а той е семеен!

# 861
  • Мнения: 253
Че в край на сметка в един момент всичко се нарежда!

# 862
  • Мнения: 4 941
Мисля си за флирта с колегата, който се случва вече от няколко седмици. За това с какво желание идвам на работа заради него, за погледите, които си разменяме по време на работа и пикантните чатове... а той е семеен!
Всичко много хубаво дотук, ама това накрая...Оттърси се от тези мисли по-добре. Wink

Мисля си защо постоянно си меня мнението в някои отношения. Веднъж искам едно, после друго. Ех, че съм и аз... Sad

# 863
  • Мнения: 87
За почивка.

# 864
  • Мнения: 24 467
Напоследък, макар и не постоянно, си мисля за отегчени форумски тролове...

# 865
  • Мнения: 57
Мисля си за флирта с колегата, който се случва вече от няколко седмици. За това с какво желание идвам на работа заради него, за погледите, които си разменяме по време на работа и пикантните чатове... а той е семеен!
Всичко много хубаво дотук, ама това накрая...Оттърси се от тези мисли по-добре. Wink

Мисля си защо постоянно си меня мнението в някои отношения. Веднъж искам едно, после друго. Ех, че съм и аз... Sad
Водя вътрешна борба със себе си. Напълно наясно съм с това, колко грешно е всичко и какви последници може да има и за двама ни, но желанието си е желание... забранен плод сме един за друг и това ни привлича толкова.

# 866
  • Мнения: 24 467
Мисля си за флирта с колегата, който се случва вече от няколко седмици. За това с какво желание идвам на работа заради него, за погледите, които си разменяме по време на работа и пикантните чатове... а той е семеен!
Всичко много хубаво дотук, ама това накрая...Оттърси се от тези мисли по-добре. Wink

Мисля си защо постоянно си меня мнението в някои отношения. Веднъж искам едно, после друго. Ех, че съм и аз... Sad
Водя вътрешна борба със себе си. Напълно наясно съм с това, колко грешно е всичко и какви последници може да има и за двама ни, но желанието си е желание... забранен плод сме един за друг и това ни привлича толкова.
Ми желая ти победа във вътрешната борба!

# 867
  • Мнения: 6 381
Judy, Joy.

BoredPanda, представи си, че си жена му - за 1 ден. Представи си, че тя(т.е. ти) разбира за флирта, виж какви чувства следват и т.н. С това мисля ще се приключи с борбата ти. Wink

# 868
  • Мнения: 442
Мисля си какво да правя уикенда.

# 869
  • Мнения: 57
Judy, Joy.

BoredPanda, представи си, че си жена му - за 1 ден. Представи си, че тя(т.е. ти) разбира за флирта, виж какви чувства следват и т.н. С това мисля ще се приключи с борбата ти. Wink
В "изневярата" съм играла всички роли Изневерявала съм, изневерявали са ми, била съм и другата жена. Чувствата са ми до болка познати и съм напълно наясно с последствията. Решение на проблема ми са следните варианти: намирам си друг мъж(извън работното място) да ме омае, за да забравя за този; сменям работата (въпреки, че ми харесва всичко в тази фирма) и третия вариант, най-трудният е да остана тук, да подтискам желанието си и мислите си и просто да се наслаждавам на компанията му, докато не отмине това глупаво увлечение.. знам, че рано или късно ще отмине. А и той започна флирта.. явно има липси вкъщи.

Общи условия

Активация на акаунт