За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 095 225
  • 20 732
  •   1
Отговори
# 975
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 014
Мисля си за Коледа, с нетърпение чакам да дойде.И за една от най-добрите ми приятелки,които тези дни трябва да роди, дано всичко е наред.И за това, че съвсем скоро ще получа новата си заповед за финансиране и ще направя нов опит инвитро, надявам се този път успешен...

# 976
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Незнам защо решихте че правя луди пари със стари вещи, пускайки ги в ОЛХ. Там съм пускала и обяви за подарявам, нямам идея да правя кой знае какви пари от стари вещи . За по-скъпите или нови неща питам приятели/близки/познати дали имат нужда, ако не се опитвам да дарявам. Например стария ни диван го дарих на една комуна за наркомани. Дойдоха си момчетата и го взеха и страшно много ми благодариха. Все пак понякога пускам в ОЛХ, но обикнивено на половината цена или дори символична такава. Когато правя почистване изхърлям стари дрехи и обувки. Не съм вещоман определено, просто се трупат вещи, забутвам ги като не ми трябват и после с учудване ги намирам след известно време.

# 977
  • Мнения: 4 941
Мисля за себе си. Какво искам всъщност? Защо съм такава и все си меня мнението? Все пак не съм зодия близнаци. Тази моя черта не ми харесва...

# 978
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Елислава, стискам палци за инвитро-то!
Тринити, нормално е особено на твоята възраст. Не се коси, не се шашкай, а грабвай възможността. Няма да имаш много.

# 979
  • Мнения: 4 941
И аз така си казвам. Не съм сигурна в себе си, от там идва това колебание и смяна на мненията и желанията. Дали ще го израста- не знам!? Млада и раздвоена...

# 980
  • Мнения: 6 379
И аз така си казвам. Не съм сигурна в себе си, от там идва това колебание и смяна на мненията и желанията. Дали ще го израста- не знам!? Млада и раздвоена...

Тинити, за какво си мениш мнението/желанието? Да не би просто да те е страх от промяна и съответно да си казваш - искам/не искам? Питам, щото има много колебания в живота. Wink

# 981
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Тинити, никой не може да ти гарантира кое решение е правилно и кое не. Направи избор, като поживееш ще видиш дали е бил правилен, няма от какво толкова да те е страх. Освен това правилното за теб може да е неправилно за друг. Всяко решение води последствия, от които или печелиш, или се учиш как не трябва да правиш. Това е живота.

# 982
  • Мнения: 4 941
И аз така си казвам. Не съм сигурна в себе си, от там идва това колебание и смяна на мненията и желанията. Дали ще го израста- не знам!? Млада и раздвоена...

Тинити, за какво си мениш мнението/желанието? Да не би просто да те е страх от промяна и съответно да си казваш - искам/не искам? Питам, щото има много колебания в живота. Wink
Почти за всяко едно нещо съм така, все се колебая. Знам, че така или иначе трябва да взема едно решение и никога няма как да знам дали е правилно, времето ще го покаже, но много мисля. Не вземам решения с лека ръка, дори за най-дребното нещо. Сега точно колебанията ми са за работата, но говоря като цяло.
СИРЕНЦЕ, много точни и хубави думи.

# 983
  • Мнения: 5 998
Тинити, няма какво да му умуваш всеки път, да съжаляваш и да се самоупрекваш, че си толкова нерешителна.
Просто трябва да напуснеш зоната си на комфорт, трудно е, окей, съгласна съм, но няма да се променят нещата, ако само се оплакваш.
Вече си направила първата стъпка като си осъзнала страха си, сега направи и другата - направи нещо, което те ужасява. Може да е нещо дребно, като начало, но ще видиш, че колкото повече излизаш от т.нар си зона на комфорт, толкова повече увереност ще чувстваш.

# 984
  • Мнения: X
.

Последна редакция: сб, 30 сеп 2017, 22:01 от Анонимен

# 985
  • София
  • Мнения: 62 595
Като начало спри цигарите. ще ти подейства положително и ще намали страховете ти.

# 986
  • Мнения: 4 941
Тинити, няма какво да му умуваш всеки път, да съжаляваш и да се самоупрекваш, че си толкова нерешителна.
Просто трябва да напуснеш зоната си на комфорт, трудно е, окей, съгласна съм, но няма да се променят нещата, ако само се оплакваш.
Вече си направила първата стъпка като си осъзнала страха си, сега направи и другата - направи нещо, което те ужасява. Може да е нещо дребно, като начало, но ще видиш, че колкото повече излизаш от т.нар си зона на комфорт, толкова повече увереност ще чувстваш.
Сигурно си права, Мира. Ще се опитам. Искам да се почувствам много уверена в себе, дано го постигва някой ден. 😚

# 987
  • Мнения: X
Аз не пуша много.......кутия за около 3 дни. Но мъжа ми пиши по кутия на ден и съм постоянно в паника....

# 988
  • Мнения: 3 411
Niana_me, аз имам същите страхове. Не отварям статии за болести, престъпления и т.н. Имам чувството, че умишлено се поднася само такава информация.... Май вменена безпомощност се нарича. Избягвам разговори на тема здраве, кой от какво е болен и починал. Вчера си тръгнах насред един такъв разговор и оставих другите да си коментират. Не искам да общувам с негативни хора и такива, които се чудят от какво да се оплачат. Натоварват ме. Миналата седмица си направих ехография на гърди и щитовидната и всичко е наред, та от няколко дни дишам малко по-спокойно. За цигарите е същото и при нас и много се тревожа за мъжа ми. Стигнах до решението, че филтрирането на информацията и хората и редовни профилактични прегледи могат да ми донесат някакво спокойствие. Година по-голяма съм от теб.

# 989
  • Мнения: 5 820
Постоянно мисля че всички ще се разболееш от рак или друга тежка болест и ще умрем млади.
Ето казах го.
Ужасно и жестоко е това което изживявам вътрешно.
Не спирам да го мисля. Имам чувството че с всяка следваща година се приближавам към.....нещо лошо.
А съм на 32. В нета почти всички статии са за това....
Тук в голяма част от темите има информация за много млади хора, които страдат.
Ще се побъркам. И майка ми и баща ми починаха от тази болест. А и съм пушач. Сигурно ми е в кърпа вързано.....
Ето...признах си.

   Не трябва да мислите за болести. Вече имам теза - на кой каквото му е писано. Правете си редовно профилактични прегледи. Престанете да четете за болести. Не че аз съм наред и съм в постоянна психоза, че ще хвана някакви бактерии, вируси и все нещо ми има. Старая се да превъзмогна този проблем, защото много ми пречи! Обикновено хората, които са се разболели от нещо, изпадат в точно такава психоза!

Общи условия

Активация на акаунт