За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 093 989
  • 20 717
  •   1
Отговори
# 1 140
  • Мнения: 9 052
Simple Smile а успех. аз като гледам всеки е на оръжие самосиндикално.

# 1 141
  • Мнения: 3 480
Ние тук изплащаме по 25г. С лихвите, иначе не много хора могат да извадят сумите в брой.

# 1 142
  • Мнения: 2 199
Мисля си как живота ми се преобърна в последния месец и половина .

# 1 143
  • Мнения: X
Мисля си, че е безкрайно крайно на крайното време да сменя правилата на играта.  Не става така тая работа, както си я мислят!
Венсеремос!  Laughing Успех!

# 1 144
  • Мнения: 4 940
... За съжаление много хора са така, но такава е държавата ни...
в другите държави как мислиш че е ?

Не знам как е другаде, но тук е така. Няма как с минимална заплата да си купиш жилище, та дори и повече от минималната. Трудно е и с кредити, но като нямаш друг вариант теглиш и плащаш 20-30 г. и това е. Поне знаеш, че имаш нещо накрая, поне за децата си.

# 1 145
  • Мнения: 9 052
само където на децата след 30 г. не им трябва , а и не е вече толкова стойностно. В смисъл след 30 г. си в преразход, ако само за децата ти е идеята. Единственото, което си струва е да не плащашквартира тези 30г. другото е въздух под налягане. А в същтност 30 г. плащаш квартира... на банката . лихвите и пр. рекет.
Можеш да се присъединиш към Аадариел.

# 1 146
  • Мнения: 1 414
И аз,последно време,да кажем,година две,често мисля за огромният кредит,който родителите ми взеха преди десетина години и който още влачат.На всичкото отгоре,баба ми,пенсионерката на 80,едва ходеща и пак преди година две претърпяла сериозна операция,също е взела присърце това и дори отделя от пенсията си да помогне,което е нередно.Все пак,не тя е взела кредита.А и достатъчно е помагала през годините.

# 1 147
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Това е клюкарска тема. Защо и тук се карате?

Аз продължавам да мисля за Бен Барнс във впити дрехи.
Ако започна да мисля за пари, ще полудея и затова не го правя.

# 1 148
  • Мнения: 4 940
Ааа, не се караме. Споделяме мислите си.

Мисля си, че имам спешна нужда да отслабна и голям стимул също.😣

# 1 149
  • Мнения: 1 756
Мисля, че не съм сигурна за името, което избрахме.

# 1 150
  • Мнения: 2 760
Мисля си, че другия месец ще видя Рим, през май ще съм на концерт на Роджър Уотърс, през юли на Мейдън. Вълнувам се като малко дете.

# 1 151
  • Мнения: 12 280
Не мога да се отърва от мисълта, че ще ни вкарат във война и че няма да съм от поколенията, живели в мир в Европа.

# 1 152
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 678
Мисля си за предстоящата битка с рака и сън не ме хваща от мисли дали ще се справя и колко още ми остава ...  Cry

# 1 153
  • BG
  • Мнения: 892
само където на децата след 30 г. не им трябва , а и не е вече толкова стойностно. В смисъл след 30 г. си в преразход, ако само за децата ти е идеята. Единственото, което си струва е да не плащашквартира тези 30г. другото е въздух под налягане. А в същтност 30 г. плащаш квартира... на банката . лихвите и пр. рекет.
Можеш да се присъединиш към Аадариел.
А аз си мисля как и колкото мога да инвестирам в имоти, колкото и да се обезценят (тъй като не ме бива в борсовите игри Wink ). Искам да съм баба рентиер след време Wink

# 1 154
  • Мнения: 9 052
Не мога да се отърва от мисълта, че ще ни вкарат във война и че няма да съм от поколенията, живели в мир в Европа.

как може да се чувстваш че не си във война, след като непрестанно има кадри на дечица без родители, без дом .. .край развалини от бомбандировки ... отвлечени момичета за роби  ...


само където на децата след 30 г. не им трябва , а и не е вече толкова стойностно. В смисъл след 30 г. си в преразход, ако само за децата ти е идеята. Единственото, което си струва е да не плащашквартира тези 30г. другото е въздух под налягане. А в същтност 30 г. плащаш квартира... на банката . лихвите и пр. рекет.
Можеш да се присъединиш към Аадариел.
А аз си мисля как и колкото мога да инвестирам в имоти, колкото и да се обезценят (тъй като не ме бива в борсовите игри Wink ). Искам да съм баба рентиер след време Wink

Това не е лошо като план, дано излезнат сметките.
Не е като аргумента @правя го за децата ... @ .


Общи условия

Активация на акаунт