За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 095 956
  • 20 740
  •   2
Отговори
# 1 185
  • Мнения: 6 382
Последните 2 дни не ми излиза от главата колко са ми ужасни кръвните изследвания, а моята гастроентероложка точно сега я няма. Сигурно влизам в криза, джипито писна да ходя в болница. Стягам се. Дано прескоча и този път.... ooooh!
ПП Все пак се надявам отчаяно, че кризата ще ме прескочи. Ужасно са тежки кризите и процента на тези, които не оцеляват, не е за пренебрегване. Outta Joint

   И аз Ви пожелавам бързо оздравяване.

Ън, и аз стискам палци. Но какво точно е твоето хронично заболяване?

На Джуди - пожелавам да се наспи по-скоро. (Аз все спя около 6 и половина часа на нощ. Е, не ми стигат и това си е. И всяка вечер си викам - ще си легна по-рано днес. Да, ама не става. Само когато ходя на почивка става. Grinning )

Андариел съм сигурна, че ще се справи по блестящ начин със ситуацията.

На Мила ще пожелая да е вечно усмихната - да видиш ти тогава как дразнещите хора ще бягат от нея. Wink

На Тинити ще кажа само, че ако беше в моя град щях да я замъкна на фитнес (или тичане в парка). Щото и аз все се каня да почвам. Wink (Аз за стягане обаче, не за отслабване. Ама то почти същото. Grinning)

Другите, с хубавите мечти няма да ги мисля. Grinning

# 1 186
  • Мнения: 37
Мисля си за почивка.

# 1 187
  • Мнения: 1 756
Уф тъкмо броих, че ми остават 17 работни дни до дългата почивка и видях поста ти Simple Smile
Мисля и за това, че до нея ще ми се разкаже играта на работа и вкъщи с ремонтите, които продължаваме от утре.

# 1 188
  • Мнения: 294
Привет. Някой беше питал какво стана с момичето чакащо предложение - имам го вече съм сгодена. Беше супер предложение и емоция. Сега обаче мисля нон стоп каква сватба да бъде. Мислех си за нещо скромно, но роднините си искат сватба. Чудя се с кой да се съобразя. Отделно мисля за здравословен проблем, на който 5 лекаря не намират решение. Мисля си, че трябва да сваля 3-4 кг. И че е крайно време да започна да спортувам, да не пуша и какво ли още не, но воля йок и ме мързи да дишам... ей такива са моите размисли и страсти Grinning

# 1 189
  • София
  • Мнения: 62 595
Каквато ти искаш - нали ти си булката! Човек не се жени по сто пъти, а дори да се ожени сто пъти, първата сватба си остава сватбаТА. Няма такава емоция. А и родителите са си прави, те са си мечтали за този момент, откакто си се родила, дай им тази хубава емоция!

Мерси, Ина, то въпросът вече става принципен. И принципен, и личен.

# 1 190
  • Мнения: 5 820
Привет. Някой беше питал какво стана с момичето чакащо предложение - имам го вече съм сгодена. Беше супер предложение и емоция. Сега обаче мисля нон стоп каква сватба да бъде. Мислех си за нещо скромно, но роднините си искат сватба. Чудя се с кой да се съобразя. Отделно мисля за здравословен проблем, на който 5 лекаря не намират решение. Мисля си, че трябва да сваля 3-4 кг. И че е крайно време да започна да спортувам, да не пуша и какво ли още не, но воля йок и ме мързи да дишам... ей такива са моите размисли и страсти Grinning

   Поздравления. Това е наистина хубава новина!

   Щом роднините искат сватба, направете сватба! Един път жена облича булчинска рокля.

    Относно здравословният проблем, желая Ви да се намери решение и да оздравеете. Много добре знам какво е човек да има здравословен проблем и как този проблем го измъчва всеки ден. Можете да ни споделите какъв точно Ви е здравословният проблем. Може някой да Ви помогне. Simple Smile

# 1 191
  • Мнения: 579
Поздравления! Само хубави и споделени моменти да Ви се случват оттук нататък!

Аз на твое място бих решила да бъде това, което аз и годеникът ми искаме. Все още не съм намерила правилният, но ако това се случи и ако успее да ме убеди да подпиша, то сватба в пълния смисъл на думата няма да има. Ще подпишем, а след това ще отидем в някой хубав, спокоен ресторант със семействата си, за да го ''отпразнуваме''. И това не пречи да не бъда с бяла рокля, но не дълга и не прекалено официална.
Но сега мисля по този начин, един ден..знае ли се, не се ли знае..Smile

Напоследък мисля, че си ненавиждам зодията (не вярвам в зодии, но точно тази черта от характера е типична за представителите на моята зодия) и  трябва да бъда по-сериозна във вземането на решения, а не да си меня мнението през няколко минути...

# 1 192
  • София
  • Мнения: 62 595
Именно, мислиш си го сега. И аз си мислех много неща навремето, ама ей на, като дойде моментът, и се оказва съвсем друго. Да не говорим1, че съвсем по трети начин гледа, когато стане родител. На момента някой родител може да се съгласи с младите да няма сватба, но често му тежи до края на дните му. А и това са хубави неща, а екскурзии по света колкото щеш. Обаче да се ожениш, да направиш сватба на децата си  е нещо, което топли цял живот. Не става въпрос за охраниш сто роднини, които не познаваш.

# 1 193
  • Мнения: X
Анди, родителите, слава Богу, сме различни. Последното нещо, което би ме стоплило, е сватба на мое дете. Всъщност, от сега ми става лошо при мисълта, че някое от децата ми може да поиска подобна тупурдия и да се наложи аз да присъствам. Цяло царство давам да ми се размине подобен панаир на суетата.

Освен това, твърдо вярвам, че сватбата (ако я има изобщо) трябва да е такава каквато искат младоженците. Каквато сватба искат родителите им, да са я направили за себе си. Не може да искаш за някой друг и да очакваш той да ти сбъдва желанията.

# 1 194
  • София
  • Мнения: 62 595
Ще си говорим пак, когато се стигне до женитба. То е като с "няма да си глезя детето", и после, хоп, сърцето не устои! Wink

# 1 195
  • Мнения: X
Подценяваш темерутина в мен.  Mr. Green

# 1 196
  • София
  • Мнения: 2 995
Напоследък си мисля, че много от потребителите тук пишат от някой минал век Rolling Eyes

# 1 197
  • София
  • Мнения: 62 595
Ако намекваш за мен, може и така да изглежда, но само по рекламите сме напредничави. Иначе има неща, които си важат през поколенията.

# 1 198
  • Мнения: X
Анди, аз не съм напредничава. Аз съм точно това, което ти описах. За 46 години все съм успяла да се опозная. Затова ти написах, че хората и родителите сме различни. И с абитуриентския бал на Говендър Мой подходих както със сватбите, т.е. тупурдия нямаше. Изпратихме го 4-5 души. За мой късмет, той беше на едно мнение с мен по въпроса. С Нейна Кифленска Светлост, доколкото я познавам, подозирам, че няма да е така, ама, живи и здрави, ще видим.

# 1 199
  • Мнения: 2 199
Мисля си, че сто пъти казах на мъжо, че отказвам едни сладки ииииии какво ми донесе той 😬 Сега трябва да ги ям.

Общи условия

Активация на акаунт