За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 102 716
  • 20 924
  •   7
Отговори
# 1 380
  • Мнения: 456
Днес цял ден си мисля за краката на Ина от горния пост!

# 1 381
  • Мнения: 6 390
Днес цял ден си мисля за краката на Ина от горния пост!
Ти беше влюбен, я разкажи ... би трябвало да плуваш в облаците, дано се е получило при теб, пък и да е взаимно.
Скрит текст:
А мен ме остави, аз съм дърто магаре, не ме мисли. Joy Освен това, логично е щом едно е хубаво, друго - да е лошо. Отказах ли те? Joy

# 1 382
  • BG
  • Мнения: 892
Че нямам търпение детето да стане на 12, за да не съм зависима от никой да го гледа докато съм на смени че нямам търпение да се махнем от нашите (по неволя се забихме там) и да сме си само двамата!
Кажете ми нормален родител би ли обвинил, че си му ял от пържолите-понеже имало разстояние между тях, при условие че аз не ям тлъсто месо...Днес пък била съм изяла един домат и малко от тиквичките!
Да уточня-аз плащам тока и водата ползвани от мен и детето до стотинка, нета, телефона ми, градината, дрехите и обувките ни,театрите, имаме отделен рафт за храната ни в хладилника. Нашите най -много са инвестирали за картофи, моркови и чат пат да съм опитала някоя манджа.

# 1 383
  • Мнения: X
Скрит текст:
Че нямам търпение детето да стане на 12, за да не съм зависима от никой да го гледа докато съм на смени че нямам търпение да се махнем от нашите (по неволя се забихме там) и да сме си само двамата!
Кажете ми нормален родител би ли обвинил, че си му ял от пържолите-понеже имало разстояние между тях, при условие че аз не ям тлъсто месо...Днес пък била съм изяла един домат и малко от тиквичките!
Скрит текст:
Да уточня-аз плащам тока и водата ползвани от мен и детето до стотинка, нета, телефона ми, градината, дрехите и обувките ни,театрите,
имаме отделен рафт за храната ни в хладилника.
Скрит текст:
Нашите най -много са инвестирали за картофи, моркови и чат пат да съм опитала някоя манджа.

ЖДНБ.....!!!!Не бях чувала/чела досега за подобни отношения.
В този ред на мисли...някак се почувствах благодарна, че съм толкова "неосведомена" за хорските отношения.

# 1 384
  • Перник
  • Мнения: 300
ХАхахахахахахах и на мен ми се е случвало цял ден да мисля за краката на Ина....

и моите са хубави, ама нейните ме карат да си обуя анцуг....

# 1 385
  • Мнения: 6 390
ХАхахахахахахах и на мен ми се е случвало цял ден да мисля за краката на Ина....
и моите са хубави, ама нейните ме карат да си обуя анцуг....
Айде, бе и вие ... пробвайте се със снимки, ще видите, че ще го докарате същото. Просто не сте направили достатъчно опити! Grinning
Скрит текст:
Че нямам търпение детето да стане на 12, за да не съм зависима от никой да го гледа докато съм на смени че нямам търпение да се махнем от нашите (по неволя се забихме там) и да сме си само двамата!
Кажете ми нормален родител би ли обвинил, че си му ял от пържолите-понеже имало разстояние между тях, при условие че аз не ям тлъсто месо...Днес пък била съм изяла един домат и малко от тиквичките!
Скрит текст:
Да уточня-аз плащам тока и водата ползвани от мен и детето до стотинка, нета, телефона ми, градината, дрехите и обувките ни,театрите,
имаме отделен рафт за храната ни в хладилника.
Скрит текст:
Нашите най -много са инвестирали за картофи, моркови и чат пат да съм опитала някоя манджа.
ЖДНБ.....!!!!Не бях чувала/чела досега за подобни отношения.
В този ред на мисли...някак се почувствах благодарна, че съм толкова "неосведомена" за хорските отношения.
Чувала съм къде-къде по-смущаващи (да кажем) истории. Аз в такива случаи си мисля как (колко трудно) оцелява психиката на потърпевшата страна и дали е здрава психиката на другата страна. Много трудна житейска ситуация.

Последна редакция: пт, 06 юли 2018, 14:48 от ina.ina

# 1 386
  • BG
  • Мнения: 892
A, оцелявам и още как-все пак дете има да гледам Wink Отдавна съм се емоционално дистанирала и се научих да съм си самодостатъчна. Надеждата ми е да успеем да се отделим жилищно скоро и тогава все някак ще избутам тия 6 години.

# 1 387
  • Мнения: 8 810
Искаш да кажеш, че детето ти е на 6 г, а ти работиш на смени и затова си принудена да стоиш у майка ти и баща ти, за да ти гледат детето, докато си на работа? Не мисля, че ще можеш да се отделиш и да оставяш детето си само преди да е станало на 12, а може би и повече...
Иначе и аз ще кажа като по-нагоре: жива да не бях, не мога да  повярвам ,че чета такива неща...

Иначе по темата...мисля си само за гадни работи. Колко ми е труден живота и колко ми тежи да го живея. Съществуват ситуации, в които никой на този свят не може да ти помогне, нито ти можеш да направиш нещо. Аз съм в такова положение. Правя всичко възможно, но просто не става. Не може да стане. Не зависи нито от мен, нито от някой друг. Трябва чудо. А няма. Tired

# 1 388
  • BG
  • Мнения: 892
Определено 12 години на детето са ми "точката на пречупване" така да се каже, но със сигурност мисля разни варианти, защото сегашното положение хич не ме устройва и не желая да съм зависима. А и искам от малък да се научи да е самостоятелен, защото такива примери съм се нагледала на мама с нейното синче ергенче...и то уж от интелигентни хора. Колкото и да го обичам искам да е свободен да разпери криле Simple Smile

# 1 389
  • Мнения: 4 751
Че нямам търпение детето да стане на 12, за да не съм зависима от никой да го гледа докато съм на смени че нямам търпение да се махнем от нашите (по неволя се забихме там) и да сме си само двамата!
Кажете ми нормален родител би ли обвинил, че си му ял от пържолите-понеже имало разстояние между тях, при условие че аз не ям тлъсто месо...Днес пък била съм изяла един домат и малко от тиквичките!
Да уточня-аз плащам тока и водата ползвани от мен и детето до стотинка, нета, телефона ми, градината, дрехите и обувките ни,театрите, имаме отделен рафт за храната ни в хладилника. Нашите най -много са инвестирали за картофи, моркови и чат пат да съм опитала някоя манджа.

Ох... прегръщам те, виртуално, минала съм през това... вбесяващо е! Не ми се навлиза в подробности, но майка ми ме тормозрше всекидневно с безумни обвинения, докато по стечение на обстоятелствата, неблагоприятни за мен, живеехме при тях с детето. Трябва да си много дзен да се извисиш над тази нелепа и най_вече страшно обидна ситуация и да се самосъхраниш с минимум поражения.

# 1 390
  • Мнения: 5 820

Иначе по темата...мисля си само за гадни работи. Колко ми е труден живота и колко ми тежи да го живея. Съществуват ситуации, в които никой на този свят не може да ти помогне, нито ти можеш да направиш нещо. Аз съм в такова положение. Правя всичко възможно, но просто не става. Не може да стане. Не зависи нито от мен, нито от някой друг. Трябва чудо. А няма. Tired

   По същия начин се чувствам. Не знам дали аз съм лош човек и дали заслужавам това, което ми се случва, че постоянно върху мене се излива помията на живота. Вместо да видя светлината в тунела, виждам все по-голяма тъмнина в този тунел. Имам чувството, че съм влязла в една пещера и в нея няма друг изход, а и не мога да се върна назад, за да изляза, защото изгубих пътя на единствения изход на пещерата. В тази пещера става все по-тъмно и студено.

# 1 391
  • Мнения: 8 810

Иначе по темата...мисля си само за гадни работи. Колко ми е труден живота и колко ми тежи да го живея. Съществуват ситуации, в които никой на този свят не може да ти помогне, нито ти можеш да направиш нещо. Аз съм в такова положение. Правя всичко възможно, но просто не става. Не може да стане. Не зависи нито от мен, нито от някой друг. Трябва чудо. А няма. Tired

   По същия начин се чувствам. Не знам дали аз съм лош човек и дали заслужавам това, което ми се случва, че постоянно върху мене се излива помията на живота. Вместо да видя светлината в тунела, виждам все по-голяма тъмнина в този тунел. Имам чувството, че съм влязла в една пещера и в нея няма друг изход, а и не мога да се върна назад, за да изляза, защото изгубих пътя на единствения изход на пещерата. В тази пещера става все по-тъмно и студено.

Никога, никога не мисли, че заслужаваш това, което ти се случва. Още по-малко, че се случва, защото си лош човек.  Naughty
Поне това не ми е безпокойство. Нещата се случват, защото трябва да се случат точно сега. Причините са скрити толкова дълбоко понякога, че няма начин да ги обеме един човек в един живот. А в пещерата няма как да има друг. Всеки има своята пещера и в някой момент попада в капана й. Само че....не знам как да изляза и вероятно ще загина вътре.  Sad Знам, че всеки минава по тоя път рано или късно, ама...исках да е когато съм силна, смела и умна и обстоятелствата ще бъдат на моя страна, за да мога да се оправя, а сега не мога, не става.... Tired Може да е част от житейския урок на всеки - да се научи да приема поражението. Да приеме ,че няма да излезе от пещерата и ще загине. Да се смири. Още не съм се смирила.... Outta Joint

# 1 392
  • Мнения: 1 224
Мисля си,че скоро стажът ми ще свърши и аз отново ще трябва да си търся работа.

# 1 393
  • Мнения: 1 195
Мисля кога, как и с колко притеснения ще завърши ремонта на апартамента ни. В началото нямах търпение, изглеждаше интересно и забавно, в последствие се оказа, че не е точно така.

# 1 394
  • Перник
  • Мнения: 300
винаги излиза поне 2 пъти по-скъпо, 2 пъти по-бавно и няколко пъти по-изнервящо от очакваното.

Общи условия

Активация на акаунт