За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 096 078
  • 20 740
  •   5
Отговори
# 2 580
  • Мнения: 3 732
Че нещо не е както трябва и е време за промяна. Настинка ме повали, ПКК е перфектна - всички показатели в норма, чак невроложката се изненада. А и на мен нищо не ми се прави. Съзнанието ми е замъглено. Три дни не смея да карам, а топ три в съзнанието са ми стария котарак, колата и аз, нищо друго.

# 2 581
  • софия
  • Мнения: 4 180
От няколко дни си мисля за някой, за когото не бива. Мислих си, че съм оставила тази история зад мен,а само като ми се обади и пак станах неадекватна.

# 2 582
  • Мнения: 2 220
Дариела, май всеки има по един такъв човек в живота си 😏

# 2 583
  • софия
  • Мнения: 4 180
Сигурно,ама аз се надявах точно този вече да не се появява. Знам, че нещата няма да се развият както искам, но изглежда съм глупава, та пак се надявам...

# 2 584
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Дариела, блокирай го. Отвсякъде. Социални мрежи, телефон, имейл, контакти, общи познати/компании. Така няма да мислиш за него ни в клин, ни в ръкав, като благоволи да се присети за теб.
И почваш да се наслаждаваш на живота и кой знае, зад ъгъла може да те чака твоя човек.

# 2 585
  • софия
  • Мнения: 4 180
Сиренце, така мисля да направя, защото ето сега не съм спала от мислене. И резултатът какъв е - просто аз се изтормозвам. Ще спра всякаква комуникация и това е.

# 2 586
  • Мнения: 1 167
В петък отидох да тичам- сама. Хареса ми, чувствах се свободна, безгрижна. В събота и неделя отново. Уникално бе чувството след няколко обиколки да лежа на тревата на огромния стадион и да слушам любима музика.Мисля си как ще се сбогувам завинаги с изтормозващите диети и ще тичам всеки ден. Нямам търпение....и днес .

# 2 587
  • Мнения: 30 802
Моля те, не бягай сама със слушалки в ушите.

# 2 588
  • Мнения: 157
Това което мисля напоследък е да се разведа с бащата на детето си с който сме във фактическа раздяла от 9 години.Ако не се съгласи по взаимно,ще е по исков ред.

# 2 589
  • Мнения: 1 167
Моля те, не бягай сама със слушалки в ушите.
Не не съм сама, на стадиона, на който ходя е пълно с хора. Редовно има футболни срещи и спортна зала на близо. Иначе и мен ме е страх.Sad

# 2 590
  • София
  • Мнения: 12 374
За GoT, нямам търпение вече Heart

# 2 591
  • Мнения: 4 941
Мисля си защо не ни се получават нещата с кредита и имота, който искаме да закупим.

# 2 592
  • Мнения: 1 167
Мисля си защо не ни се получават нещата с кредита и имота, който искаме да закупим.
[/quot
Защо да не се получават ? Банката ли не отпуска пари ?

# 2 593
  • Мнения: 8 891
Мисля си колко са остарели родителите ми.
Мисля си, че имам някакви очаквания от детето си, а аз изобщо не мога да ѝ дам добър пример.
Изобщо, лоша майка и дъщеря съм.

# 2 594
  • Мнения: 4 941
Мисля си защо не ни се получават нещата с кредита и имота, който искаме да закупим.
[/quot
Защо да не се получават ? Банката ли не отпуска пари ?
Отпусна, но по-малко. Сега чакаме да договорят ако може по-висока сума, иначе не ни достигат 13хил.Confused

Общи условия

Активация на акаунт