За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 106 920
  • 21 037
  •   4
Отговори
# 7 575
  • Мнения: 9 152
Мисля си за днешния мач за купата на Германия. Без публика, всички съпровождащи с маски, включително треньора и коментатора. Цивилизовано. Започна с официален адрес за отдаване на почит на всички загинали и пострадали в Европа и по света от Ковид. Минута мълчание.
Нищо  общо с мача, който се проведе в София неотдавна. Мисля си.....

Последна редакция: сб, 04 юли 2020, 22:38 от Не се сърди, човече

# 7 576
  • Мнения: 4 178
Мисля си, че човек не трябва да се притеснява за неща, които не зависят от него. Трябва да прави това, което реално може, за да е щастлив и да живее добре. За останалото си казвам вече - просто не е било писано и гледам напред. Мисля, че много помага това просто правило.

# 7 577
  • Варна
  • Мнения: 25 266
Мисля си за днешния мач за купата на Германия. Без публика, всички съпровождащи с маски, включително треньора и коментатора. Цивилизовано. Започна с официален адрес за отдаване на почит на всички загинали и пострадали в Европа и по света от Ковид. Минута мълчание.
Нищо  общо с мача, който се проведе в София неотдавна. Мисля си.....
А, тоя мач тук беше такова грандиозно безобразие и малоумие, че ме хваща бяс като се сетя. Кретенска история, начело с тези, дето я разрешиха.

# 7 578
  • Мнения: 15 253
Мисля си, че човек не трябва да се притеснява за неща, които не зависят от него. Трябва да прави това, което реално може, за да е щастлив и да живее добре. За останалото си казвам вече - просто не е било писано и гледам напред. Мисля, че много помага това просто правило.
Измъчва ме дали правя всичко, което мога и дали е най-доброто. Дали не съм пропуснала нещо, което е можело да даде по - добър резултат.
И аз си казвам "не е било писано", но все ме гложди, а защо не намерих начин да го променя.

# 7 579
  • Мнения: 7 928
Мисля си как преди не вярвах на онези, дето се оплакваха от пълнолунието. За някакви кукувици ги мислех. Ама от няколко години съм в такава люта депресия преди да се пукне пълната луна, че не знам да набия ли някого, да рева ли, да крещя ли. Не си намирам място в кожата си Joy
За това си мисля - как не трябва да приемам подигравателно нито едно от нещата, които не разбирам, защото много от тях си съществуват независимо от моето мнение за тях. Смирение трябва и укротено его, за да живеем осъзнато и спокойно, а на мен егото ми пречи да постигна мир.

# 7 580
  • Мнения: 9 152
Eva+, днес е особена конфигурация....много специална. Лунно затъмнение, което е част от един по- продължителен коридор на затъмненията.
В този период мислите ни се увеличават като с лупа, емоциите ( за по- емоционалните хора), може да се случат по- напрегнати събития и/ или големи промени.
От твоите публикации съм останала с впечатление, че имаш по- засилено лунно влияние, защото често споделяш емоционални  неща.

# 7 581
  • Мнения: 7 928
Ясно. Благодаря за информацията, Катерица. Значи напълно ще изкукуригам. Grinning

# 7 582
  • Португалия
  • Мнения: 4 064
О,и аз мислех че се изкукуригва преди и по време на пълнолунието...обаче вече не виждам ни началото,ни края...по всяко време  някой у нас го е треснало Joy

Мисля си,как да си направя кефа днес, но и да свърша 100 те неща дето съм ги замислила...
Или само кефа...Rolling Eyes

# 7 583
  • Мнения: 5 372
Само кеф, разсрочи заплануваните неща за работната седмица:)

# 7 584
  • Мнения: X
Вижте сега, никога не трябва да отлагате днешната работа за утре, ако можете да я отложите за в други ден.

# 7 585
  • Мнения: 13 191
И ако не си направиш някакъв, какъвто и да е кеф за деня, брой го изгубен ден.

# 7 586
  • София
  • Мнения: 62 595
Важното е човек да не допуска да го гризе съвестта,

# 7 587
  • Мнения: 9 152
Важното е човек да не допуска да го гризе съвестта,
То винаги има с какво. Колкото повече живеем, поводите се трупат. Особено ако стигнеш до покаянието, осъзнаваш как съвестта ( душата ни) е подложена на постоянни изпитания.

Мисля си, че утре ме чака работа, на която много се радвам, но само още една колежка носи маска. Другите  "спазват достанция". Sad

# 7 588
  • Мнения: 5 354
Аз  днес определено си направих кефа. Цял ден по пижама. Ставах  от леглото, разбира се, дори сготвих и проснах прането, ама по пижама. После се изкъпах, облякох си друга пижама и с нея си чатках на компютъра, четох и след малко си лягам официално да гледам филм, докато ми се доспи.
Като казах четене, препоръчвам една книга.  Заглавието е "Златна клетка" , автор Камила Лекберг.  Поучителна за всяка жена. Темата е за всеотдайността, доверието и още нещо в брака.

# 7 589
  • Мнения: 8 558
Мисля си, че човек не трябва да се притеснява за неща, които не зависят от него. Трябва да прави това, което реално може, за да е щастлив и да живее добре. За останалото си казвам вече - просто не е било писано и гледам напред. Мисля, че много помага това просто правило.
Измъчва ме дали правя всичко, което мога и дали е най-доброто. Дали не съм пропуснала нещо, което е можело да даде по - добър резултат.
И аз си казвам "не е било писано", но все ме гложди, а защо не намерих начин да го променя.
Аз не използвам и не се успокоява с "не е било писано". Знам че човек няма контрол върху голяма част от нещата от живота (събития, хора) , единствения контрол който има е върху собствените действия, бездействия и решения.

Общи условия

Активация на акаунт