За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 097 165
  • 20 762
  •   2
Отговори
# 7 620
  • Португалия
  • Мнения: 3 955
За моженето- може сигурно. Ама защо да трябва!?
Има толкова дейности,за които не достига времето,че съм сигурна,че може да си заеме времето човек и да не е самотен.
За това,би трябвало първо да поработи и върху себе си. Самодостатъчен да си не е толкова лесно,но никак не е невъзможно.
Има точно такава ,много проста афирмация за съзерцание и медитация в дантиен или в пламък- "аз Съм!"

# 7 621
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 291
Напоследък си мисля за модерацията на форума. Много си мисля. Кому е нужно?! Станахме бетер Биг Брадър, бетер гестапо. Чувствам се като луда, не съм сигурна написах ли това, което мисля; чакам отговори на мои публикации, те не идват. Сюрреалистично стана, на моменти е отвратително. И си мисля от какво е провокирана тази политика... От 15 години съм регната, такава стагнация никога не е било. Жалко, жалко.

# 7 622
  • Португалия
  • Мнения: 3 955
е, то винаги е имало силни и слаби години в тоя форум-няколко цикъла вече помня
„И това ще мине“ Hands V

# 7 623
  • here and now
  • Мнения: 4 227
Обикновено лятото е така. Има хора, които предпочитат да си карат дългите отпуски във форума и пренасят "професионалните си изяви" тук.
Трие се, защото се докладва.

# 7 624
  • Мнения: 1 415
Значи всеки на практика може да докладва каквато публикация реши,и тя ще бъде изтрита,така ли?Дори ако реално не нарушава правилата на форума?!

# 7 625
  • Варна
  • Мнения: 25 241
Не, разбира се. Просто има много постове, които са на границата така да се каже. Ако не ги докладват ще минат между капките. Докладвани обаче.. трябва да се вземат мерки спрямо тях.

# 7 626
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 291
Лятото?! Ако лятото е започнало някъде миналата година, съм съгласна. И не, не се трият само докладвани публикации, нито задължително се взема отношение, ако докладваш.

# 7 627
  • Мнения: 18 499
Модератор разпалено ми е обяснявал на лични, че не е необходимо да се докладва и че темите се четат и без доклади. От друга страна е ясно, че има и много докачливи потребители, които докладват за пълни глупости... Комбиниран процес, с други думи Simple Smile

# 7 628
  • София
  • Мнения: 62 595
Винаги има любители на докладването, особено ако имат някаква неприязън към друг/и потребители. Докладват ей така, за да докладват. Аз постове рядко докладвам - само ако са или откровена реклама, или цинични, вулгарни, обидни.

# 7 629
  • Мнения: 18 499
Аз не докладвам Simple Smile - на мнение съм, че като се изтрие пост с обидно, просташко, вулгарно и т.н. съдържание, се прави услуга на автора му. След това някакви дезориентирани потребителки започват "ау, ама как може всички да сте така зле настроени към добрата жена"... ами може, тези неща стават по заслуги, не от нищото Simple Smile

# 7 630
  • Мнения: 9 152
И аз забелязвам някакъв странен размах в триенето. Никога не съм докладвала, надявам се, да не ми се случи.

# 7 631
  • Варна
  • Мнения: 25 241
Е, някои неща просто е абсурд да не ги докладваш. Имам предвид не спорове между потребители, които могат да излязат от добрия тон, а буквално гнусни и вулгарни писания, дело на скучаещи тийнове или психари, знам ли. Не че модовете и сами няма да ги видят, но колкото по-скоро, толкова по-добре.

# 7 632
  • Мнения: 18 499
Да, има странности в триенето Simple Smile Преди малко попаднах на тема, в която потребителка пита в какво да вложи пари от продажба на имот - помня, че отговорих как аз бих ги вложила в друг имот, но точно този коментар липсваше. Иначе други преди и след моя със същото съдържание - да вложи в имот, - стоят Simple Smile Не е трагедия, но наистина има странности.

# 7 633
  • София
  • Мнения: 62 595
И аз смятам, че с триенето се прави услуга на автора му, но от друга страна този, който хвърля камък в блатото, той пръска всички наоколо.

# 7 634
  • Мнения: 18 558
Мисля си как и защо стигнах до тук. И оттук нататък накъде. Не знам защо го пиша, но имам нужда да споделя мислите си, та поне да ми олекне и да чуя още една странична гледна точка.
 
Скрит текст:
Имам много тежка депресия, комбинирана с тревожно разстройство. Напуснах работа вчера, след като се съсипах се здравословно там, вземам хапчета, изпадам в мрачни мисли, не съм влизала от месец тук. Не мога да стана от леглото, нямам желание за нищо, не мога детето си да гледам, отслабнах, изпаднах в дупка. Физически съм много зле, получавам паник атаки, сърцебиене, не спя с дни, плача постоянно.
Не знам дали не сгреших като напуснах, но работата ме скапа съвсем. Лишавам детето си от присъствието си, расте без да ме вижда. Живеех като робот и не ми харесваше, но работата ми имаше и много плюсове. Не знам какво ще правя оттук нататък.
Имам много проблеми. Чувствам се съсипана и не насебе си.
Чувствам се много нещастна.
Хубавото е, че осъзнавайки колко съм зле взех мерки и тръгнах на психотерапия. В главата ми е пълен хаос.

Общи условия

Активация на акаунт