За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 118 005
  • 21 306
  •   3
Отговори
# 14 085
  • Мнения: 35 153
Хубавите неща искали време, казват...
За жалост, вече не знаем кой с колко време разполага.
Тарги, дано скоро видите светлината в края на тунела и тя да не е от идващия влак.

# 14 086
  • Мнения: X
Мисля си за това как трябва да дадеш, за да получиш и как с трици маймуни не се ловят.

# 14 087
  • Мнения: 2 598
.

Последна редакция: вт, 17 май 2022, 20:11 от deede

# 14 088
  • Мнения: 7 428
И моята майка не ме оценява както ми се полага, ама хич не ми пука. Знам си цената. Последно ми беше казала, че на мое място всеки, който поназвайва малко немски, би успял. Ама разбира се!

# 14 089
  • Great Britain
  • Мнения: 2 209
И моята майка не ме оценява както ми се полага, ама хич не ми пука. Знам си цената. Последно ми беше казала, че на мое място всеки, който поназвайва малко немски, би успял. Ама разбира се!
FrauDanna ти си успяла.Живееш в чужда държава,тоест не си родена там ,вероятно я усещаш като втора родина.Имаш дом,семейство ,работа,радваш се на дъщеря и внуче.Какво повече? Само здраве да има.

# 14 090
  • Португалия
  • Мнения: 4 240
ама ,кой и на какво казва успех??
не е ли важно първо да си изясним собствените приоритети,
да си поставим целите, да начертаем пътеките...
пък после да слагаме чертата и да смятаме успехите и неуспехите ...и то периодично,но не по-често от веднъж на тримесечие...

какво ме интересуват успехите на Мара, Ванчето и Гинка...ако нямам собствени желания!

# 14 091
  • Мнения: 24 534
ама ,кой и на какво казва успех??
Ей това е много хубаво да си го помислим!
За един е успех да има айфон, за друг да получава 3000лв заплата, за трети да има 5 апартамента и т.н и т.н

Мисля си от два дни, че приятелка не само крие от мен разни неща, което си е нейно право, но и ме лъже за други. Греши като мисли, че не мога сама да навържа 2 и 2.

# 14 092
  • Мнения: 10 588
Представата за успех е лична интерпретация и усещане.

# 14 093
  • Мнения: 13 206
Няма как друг да направи самочувствието ми. В един момент човек сам си го изгражда и не му пука кой какво мисли и какви съвети му дава. Изслушвам всички, даже се радвам, че има кой да мисли за мен и да ме критикува, но го приемам точно като грижа. Правя каквото трябва според мен.
Мисля си колко много хората с малки проблеми се дразнят и преживяват малките неща. Не съм видяла някой, който наистина има защо да страда да се вманиачава в дреболии. Живота и здравето - това е единственото, което ако нямаш си в калта. Всичко останало е само, за да ни е забавно, докато си извървим пътя.

# 14 094
  • Мнения: 35 153
Мисля си колко много ме мачка средата, в която живея. Мисля си как моделът на семейство , което съм видяла от моите родители се пренася и у дома. А толкова много бягах от това. Баща ми все обвиняваше майка ми за всичко. Сега мъжът ми мен обвинява за всичко. Всеки миг съм в очакване да ме хока за нещо. Смачкана съм и нямам грам самочувствие. Може би и от майчинство да е. От това, че се застъпиха и нямам много социални контакти.

# 14 095
  • Great Britain
  • Мнения: 2 209
Мисля си колко много ме мачка средата, в която живея. Мисля си как моделът на семейство , което съм видяла от моите родители се пренася и у дома. А толкова много бягах от това. Баща ми все обвиняваше майка ми за всичко. Сега мъжът ми мен обвинява за всичко. Всеки миг съм в очакване да ме хока за нещо. Смачкана съм и нямам грам самочувствие. Може би и от майчинство да е. От това, че се застъпиха и нямам много социални контакти.
Съчувствам ти.Не,не позволяваи на мъжът ти да прави това с теб.Ти си прекрасна,минала си през сериозен здравословен проблем и си се справила. Обичаи  себе си.Дължиш си го . Успех.

# 14 096
  • Мнения: 13 206
Кажи му го, кажи му че това хокане те смачква. И ако иска нещата да стават по друг, негов начин - дай му пълната свобода да ги направи той.
Иначе наистина майчинството смачква с грижи и еднообразие.

# 14 097
  • Мнения: 1 016
Мисля си как доскоро не вярвах, че трудно могат да се разбират хора, които ги делят един вагон прочетени книги. Звучеше ми някак високомерно и нереално, но в момента се убеждавам в истинността на тези думи.

# 14 098
  • Мнения: 4 789
Пийкок никога и на никого не позволявай да посяга на достойнството ти. Ти си човешко борбено същество , отстоявай себе си и изисквай уважение . Забелязала съм , че човек неволно пренася средата в която е израснал в собствения си живот, но когато вече си зрял човек си правиш равносметка и съответно започваш да нанасяш корекции и да градиш нов модел , който пък един ден дано е в полза на твоите деца🙂Късмет 🍀

Последна редакция: чт, 19 май 2022, 22:28 от ccvet

# 14 099
  • Мнения: 41 483
Мисля си как доскоро не вярвах, че трудно могат да се разбират хора, които ги делят един вагон прочетени книги. Звучеше ми някак високомерно и нереално, но в момента се убеждавам в истинността на тези думи.

Всъщност могат. Освен книгите има и природна интелигентност, и общи интереси и характер. ММ например доста добре си общува и с клиентите на квартална кръчма.

Общи условия

Активация на акаунт