За вкуса на миналото

  • 178 510
  • 2 221
  •   1
Отговори
# 1 185
  • Мнения: 2 909
И аз мисля,че темата се изчерпи и трябва да се заключи  Naughty

# 1 186
  • Мнения: 54 488
Спомняте ли си разтегливите плетени мрежи за пазар  Laughing
Ако имате някоя запазена,носете си я,модерна е,и престижно скъпа Money
http://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0488493002.html#

Намерих такава миналата година като правихме ремонт. Оранжева е нашата. Simple Smile

Аз отивам на пазар, мисля да си купя И едно родопче и да си припомня вкуса. Heart Eyes

# 1 187
  • Пловдив
  • Мнения: 23 708
А защо една пломба трябва да изкара 30 години? За да пестиш пари и да направиш тези изедници зъболекарите безработни? Ами тогава по- лесно е да си направиш цяло изкуствено чене. Как никой не се е сетил да въведе задължителна практика хората над 30 годишна възраст да си подменят естествените зъби с изкуствено чене и да си решат въпроса веднъж завинаги.  ooooh!  
ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! Защо да трябва да изкара 30 години - защото при всяка смяна на пломбата се дълбае и се отнема още от зъба. А и майка ми е зъболекар, та аз пари за зъболекар не давам.

# 1 188
  • Мнения: 15 960
Вселена е съгласна всяка година да й дълбаят зъбите, само и само да има работа за зъболекарите.

Интересно, че известни западни марки за електроуреди създаваха техника, която си работеше безотказно десетилетия. Какви са били наивни, от соц-а ще да са видели. Ама и те се изтарикатиха, сега гледат да изкарат поне гаранцията, че да имат работа.

# 1 189
  • Мнения: 22 036
Аз имам керамични пломби на над 20 години  Tired. каква е драмата не мога да разбера. Трябва да е болезнено, за да е здраво ли?
Аз съм от лудите, които винаги са обичали да ходят на зъболекар и дори и сега ми е трудно да ги карам да не ми слагат упойка за почистване, но познавам хора, които изпитват ужас, в следствие на което не ходят, а после е ясно.

# 1 190
  • Мнения: 5 462
Спомняте ли си разтегливите плетени мрежи за пазар  Laughing
Ако имате някоя запазена,носете си я,модерна е,и престижно скъпа Money
http://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0488493002.html#
Ехее егати цената. Money Crazy
Аз имам 1 брой със сигурност лилава. Laughing

# 1 191
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ле-ле, дъъълга тема...предолагам всичко е казано...

Моето мнение е, че тогава имаше ужасно безвкусни неща- имитации и само си мечтаехме за вкусен шоколад, марципан,  дъвки или бонбони...

Но имаше и някои вкуснотии, които още никой не се е сетил да направи- като киселото мляко "снежанка", което си беше обикновено, бяло кисело мляко със захар ... без оцветители, овкусители и пр. ...не е същото да си сложиш захар в млякото, защото става каша

Честно казано не се сещам за нищо друго, което да ми липсва от тогава...  не просто от вкусовете, а изобщо

# 1 192
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Вселена е съгласна всяка година да й дълбаят зъбите, само и само да има работа за зъболекарите.

...

Да, точно така. Прочети поста ми още няколко пъти и ще съзнаеш, че аз съм съгласна всеки месец да ми дълбаят зъбите, и то всичките. И то по три пъти.  Laughing

# 1 193
  • София/Испания
  • Мнения: 1 505
Аз харесвах салам Камчия,с аромат на чесън,също така и рибните консерви,сегашните нямат никакви подправки и са много гадни. Mr. Green

# 1 194
  • Мнения: 4 270
MG18, не купувам риба, не ям суши, риба само сладководна. Фукушума е доста по-далеко от нас, факт е, че всеки можеше да реагира както си иска, и никой не ни е изкарвал демонстраъивно под радиоактивния дъжд, докато самите величия не излязоха по трибунуте дс посрещнат манифестацията.

Не си съвсем точна, защото те излязоха три дена след облака, а моят клас и училище ни помъкнаха на екскурзия преди това.
Нашият клас замина на военно обучение, същата година на 09.05., в Медет. Настаниха ни и цяла нощ ни караха да се правим на дневални като ни оставиха в мократа трева да лежим върху бълхарниците. Три дни след това ни казаха да се обадим на родителите си, за да дойдат да ни вземат. За тези дни предполагам, че отнесохме "големи подаръци" от здравословен характер.

# 1 195
  • Мнения: 8 532
Да де ,пак казваха ,че няма опасност,но имаше радиационни облаци ,пак валяха дъждове,та питам какви мерки взехте?

Като например населението да беше предупредено, да не се извеждат децата на екскурзия или манефестация, като да не се ядат пресни храни, като Япония да си ограничи износа на океански продукти, като чисто и просто да кажат, че е станал гаф? Пак ли не виждаш разликата. Какво ли питам всъщност.
Нямам спомен за такива предупреждения.Доскоро имаше теч там и  не съм чула дали е отстранен.
Та не разбрах ти като научи за Фукошима какви мерки взе,знаеш ли рибата която ядеш от къде идва всъщност?Защото Италия например е морска държава ,а на меркатото за прясна риба  се продава размразена такава знам щото и мм е зареждал ,при това внос

По темата-имаше един марципан ,който беше отврат,баща ми пиеше кока-кола в малките бутилки,стъклени.Пращаше ме пращаше да му взимам и винаги си взимах  топка сладолед от барчето,сметанов,много млечен и приятен вкус.Слагаха го в онези метални  купи с високо столче

Последна редакция: пн, 01 май 2017, 21:02 от MG18

# 1 196
  • Мнения: 4 270
Нямам спомен за такива предупреждения.Доскоро имаше теч там и  не съм чула дали е отстранен.
Та не разбрах ти като научи за Фукошима какви мерки взе,знаеш ли рибата която ядеш от къде идва всъщност?Защото Италия например е морска държава ,а на меркатото за прясна риба  се продава размразена такава знам щото и мм е зареждал ,при това внос

По темата-имаше един марципан ,който беше отврат,баща ми пиеше кока-кола в малките бутилки,стъклени.Пращаше ме пращаше да му взимам и винаги си взимах  топка сладолед от барчето,сметанов,много млечен и приятен вкус.Слагаха го в онези метални  купи с високо столче

Ох, меркатото ooooh!
По темата - имаше кока-кола в кварталния пункт за безалкохолни напитки. Плащаш нещо отгоре, защото не е извадена на щанда, и взимаш. Баща ми ни купуваше и вкъщи имаше. Не сме били специални.

# 1 197
  • Мнения: 54 488
В нашия град беше завода, не беше трудно да се снабдиш с Кока Кола.

# 1 198
  • Мнения: 4 270
В нашия град беше завода, не беше трудно да се снабдиш с Кока Кола.

Е, Дева, в Пловдив всичко има Peace

# 1 199
  • Мнения: 54 488
В нашия град беше завода, не беше трудно да се снабдиш с Кока Кола.

Е, Дева, в Пловдив всичко има Peace

Вярно е! Hug

Общи условия

Активация на акаунт