ЛЛЛ срещата - отзиви

  • 3 789
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 663
Като ви слушам (чета), направо ви завиждам, макар и благородно 
И аааазз Cry

# 16
  • Мнения: 6 243
Досега писах и после необяснимо за себе си, го изтрих.

Много хубава среща стана. Според мен не ни трябваше микрофон, а жандармерия. Щото аз толкова много се развълнувах, като се видях с някои от хората, дето си пишем отдавна, че тотално се отнесох. Обаче Емия, Смърфи, Зъхи (с Ема Heart Eyes), Мери, Мама на Лора накуп... За жалост не можах да поговоря с Мама моник, която бягаше наоколо твърде бързо и с Ренци, но се надявам другият път това да стане. Абе имаше ужасно много хора, с които исках да се видя и съвсем забравих защо съм там, та хич не с едържах ползотворно за срещата. Бу ще ми прости.

Но пък го има и другото. Аз, като един хардлайнер, не мога да дискутирам предимствата на кърменето, щото за мене това си е нормата. По-скоро мога да разсъждавам за неудобствата на не-кърменето. Както и да е. Когато темата на сбирката е "кърмене и работа", няма да ми затворите устата.

Благодаря за комплиментите за сладкишите. Много ми е приятно. Жалко, че всичко беше от категорията "приготвено набързо", но нищо. Другият път някой да наблегне на соленото, щото вчера нямаше как човек да си засоли от толкова захар.

# 17
  • Мнения: 1 547
Много бях развълнувана. Ей тъй, от нетърпение да видя хората, които оказват страхотна подкрепа  на начинаещи и не дотам кърмещи мами. От атмосферата на този град, която винаги ме обзема само при мисълта за Тепетата. Доволна съм! Очакванията ми се оправдаха напълно.

Самата среща мина добре. Напълно подкрепям идеята на Емия за обособяване на детски кът, защото не липсата на микрофон бе проблема  Mr. Green Много ужасно сладки малки и пораснали бебета търчаха напред назад с бойни викове. Мисля си също, че всяка среща трябва да има предварително зададена тема и опитните в туй лесно и прекрасно действие - кърменето да разказват за собствен и чужд опит, а после, по време на дискусията да отговарят на всевъзможни въпроси на бременните момичета. Не станах ЛЛ член, защото имам съмнения за това доколко бих била полезна като опит и съвети на мами в нужда. Малко съм уморена да повтарям едно и също и само едно посещение при педиатър или разговор с майката на младата майка да пращат усилията ми на кино. Това са мои съмнения и мисля, че ще ги преодолея във времето до следващата ни среща.

По повод организацията ще давам акъл в крачка  Mr. Green, защото имам опит при организирането на подобно събития и ще се радвам да бъде ползвана по това си предназначение  Laughing

Ужасно съм щастлива, че се запознах най-после с Хапка (която беше направила невероятни сладости  Heart Eyes) с Jade, с Бу и Мая  Heart Eyes, с екс- Зъхи и Ема (най-кроткото и послушно бивше кърмаче, което познавам  Heart Eyes), Мама Моник, Злати, Бубанка, Мери, Мама Гери, Таня, Тонина...спирам, че ще пропусна някого.

Прекарах чудесно. Спирам, че ми е вълнение. 

Снимки - по-късно.

# 18
  • Мнения: 2 885
Понякога в годината се случва да има и супер кофти дни. Вчера бе един от тези. Когато бързаш, все различни по характер обстоятелства ще те възпрат. Тръгнахме от София с половин час закъснение. На първият светофар се сетих, че съм забравила членските карти! На излизане от София спирачките засвириха...И такова главоболие ме гонеше - кошмар.
Бях крива и светът ми беше черен.
Слава богу УСПЯХ да дойда на срещата! И толкова мило ми стана да видя много мами на едно място с сладки-сладки бебоци.
Искам специално да поздравя готината баба на малката красавица Алина. Поздрави и на една мама, която искаше да наглежда Стефан докато снимах. Смених три чифта батерии /кой да се сети да ги зареди предният ден  ooooh!/. Но се надявам, че си заслужаваше!
Предварително се извинявам, много ми трепериха ръцете, че снимките са малко кофти и кадрите от клиповете "подскачат" Embarassed

Публикувам брошурките, които раздадоха: едната и другата.
Снимки, които все пак си личи на тях кой кой е: галерия
Кратки клипове /негарантирано качество, формат AVI/: 1 , 2 и 3.

За да не се налагаше да ме спасявате от припадък изчезнах рано, че едвам ме държаха краката....  Cry

Относно организацията - имаше какво да се желае. Да не забравя, че спасих кутията за Дарения от едни детски ръчички.  Party

Другият път Бу ще се сети по-раничко за организацията, нали? Crossing Arms

Поздрави на всички мами и сладки дечица,
Нем

Последна редакция: чт, 04 май 2006, 01:40 от немирница

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Виждам, че за повечето от нас запознанството с останалите виртуални дружки е било най-хубавото от срещата.
Това си е съвсем в реда на нещата, аз лично го очаквах.
Много съм щастлива, че се запознах с голяма част от вас и се извинявам, на тези които пропуснах  Embarassed
За мен беше удоволствие да бъда в компанията на толкова симпатични, интелигентни и приятелски настроени мами. Обичам ви  Heart Eyes

Като за първа среща, смятам, че мина много добре. Имаше някои недостатъци в организацията, но все пак това началото, следващият път съм сигурна, че ще бъдем по-ползотворни.

# 20
  • Мнения: 790
За мен срещата беше изключително приятна.  Успях да се запозная с нови и да се видя набързо с вече познати лица.
Лично аз следващия път ще съм без детето - сега повече се грижих за неговите бисквитки и солетки, които се уби да яде, отколкото за дискусията.  Laughing

Вярно е, че не се чувахме много, но ми се струва, че един микрофон би направил общуването по- формално и сковано. Така разговорът е по-непринуден.
Като за първа сбирка е нормално да не се придържаме много към темата и да се говорят по-общи неща. Бременните ми изглеждаха заинтригувани и ентусиазирани, дано съм права.

# 21
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
...обособяване на детски кът...
... Мисля си също, че всяка среща трябва да има предварително зададена тема и опитните в туй лесно и прекрасно действие - кърменето да разказват за собствен и чужд опит, а после, по време на дискусията да отговарят на всевъзможни въпроси на бременните момичета....
По принцип ще има детски кът, защото така си е по план (и по принцип така си се действа на ллл срещите). Сами разбирате, че бяхме на гости на чуждо място - за без пари - толкова...другия път се надявам да е по-добре.

Тема имаше... поради многото хора трудно се разбра каква е. А и много отплесване имаше, трудно се овладяват толкова хора.
Другия път по-отрано ще ви напиша с няколко думи някои основни правила, за да мине по-гладко и още по-хубаво Simple Smile

# 22
# 23
  • Мнения: 8 462
Хммм,почти 2000 души са видели снимките и нито един пост? smile3506
Отзиви? newsm53

# 24
  • Мнения: 980
Много ми харесаха коментарите, благодаря за комплиментите за Габи Simple Smile

Вижда се, че сме много и сме силни, това е важното  Grinning

# 25
  • София
  • Мнения: 2 162
Ами то се знае - страхотни сте! Да ви призная изненадана съм доста приятно  Mr. GreenТолкова млади, хубави и интелигентни мами са това кърмачките. За какви крастави магарици говорите тука? Heart Eyes

# 26
  • у нас
  • Мнения: 660
Здравейте и от мен мами Simple Smile
Много се радвам,че се запознах с всички вас.Много сте сладки вие и вашите дечица.Аз лично не съм добър пример за мама-кърмачка.Алиса е кърмена 40 дена със 100 зора,но сега ще имам втори опит Wink.

# 27
  • Мнения: 2 959
...Ужасно съм щастлива, че се запознах най-после с Хапка (която беше направила невероятни сладости  Heart Eyes) с Jade, с Бу и Мая  Heart Eyes, с екс- Зъхи и Ема (най-кроткото и послушно бивше кърмаче, което познавам  Heart Eyes), Мама Моник, Злати, Бубанка, Мери, Мама Гери, Таня, Тонина...

Смърфиета, и аз бих била адски щастлива и горда, ако имах възможността да се запозная лично с всички изброени мами, които само познавам виртуално от нета.

Емиа, снимките са разкошни и обясненията под тях. Благодаря ти от все сърдце за направеният труд. Hug Благодаря, че си се сетила за такива като мен, които са доста далеч от БГ. Peace

Дано ЛаЛече Лигата да просъществува и много такива срещи да има, явно са доста полезни! Hug

# 28
  • Мнения: 4 242
Ехааа има снимкииии Grinning
Огромно благодаря на Емия и Немирница за снимките и клиповете! Момичета документирали сте прекрасни мигове от срещата и за мен лично това ще остане един безценен спомен!  bouquet Нели страхотен коментар! Peace

Вчера по еврокома са давали репортаж, защо никой не свирна Crossing Arms Знае ли се ще има ли повторение и кога? А някой дали го е записал?

# 29
  • САЩ
  • Мнения: 323
Браво, момичета, и на първо място Бу, за поставянето на началото на LLL в България!  Hug
Благодаря на немирница и Емиа за снимките, така макар и далеч, можах и аз да усетя атмосферата на събитието.   Hug

Общи условия

Активация на акаунт