Възходяща кариера или любовта на живота...?

  • 21 460
  • 330
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: X
Лъки общо взето е взела решение. Така или иначе ѝ е време да скача. Само да не гори всички мостове зад себе си с работата.

# 316
  • Мнения: 54 816
Никога не бих родила на някого.
Родила съм, защото аз съм искала.
Ама с теб в полемики не искам да влизам. Naughty

# 317
  • Мнения: 9 052
Бре 5-6 години не са като 5-6 седмици ...
Ама май сиренката си е то4но на мястото в темата, защото след кариерата на авторката, която приклю4вала ... и трябва ново поприще и доколкото успявам да вдяна то ще е по стъпките и примера на Сиренката. Няма лошо! Съвсем по европейски и по-конкретно по западно европейски ... а според моите пряки наблюдния съвсем по немски. Само важното е добре да мериш.

# 318
  • Мнения: 12 683
Лъки общо взето е взела решение. Така или иначе ѝ е време да скача. Само да не гори всички мостове зад себе си с работата.

 Peace

Дошло й е времето.

# 319
  • Мнения: 30 802
Никога не бих родила на някого.
Родила съм, защото аз съм искала.
Ама с теб в полемики не искам да влизам. Naughty

Да, знам, в тоя форум е голяма срамота бащата да поиска детето- трябва само майката, а той под команда да нацели овулацията.

В моя случай таткото искаше повече от мен, аз се дърпах. Е, родих, не съм умряла.

# 320
  • София
  • Мнения: 62 595
влюбена е до уши, до умопомрачение, затова е цялата работа. Авторката съвсем в прав текст си е написала всичко, просто трябва да се чете.

# 321
  • Мнения: 9 052
Умопомра4ена казваш? Авторката може да полу4и умопомра4ение от смях, а и корема може да я заболи , и да се задави с някоя пуканка може ...

# 322
  • Мнения: 2 617
влюбена е до уши, до умопомрачение, затова е цялата работа. Авторката съвсем в прав текст си е написала всичко, просто трябва да се чете.

Aз написах по-горе, каква й е драмата и тя се съгласи с мен.
Хубавото в нейния случай е, че е материално осигурена, за което мога само да я поздравя. Това е фактор, който е от изключително значение за една жена!

# 323
  • Мнения: 22 507
Темата вече ме изгуби...
Струва ми се твърде несериозна за човек с такъв опит, възможности и т.н.
Нищо чудно наистина да е седнала с пуканките и да гледа сеир.

# 324
  • Мнения: 4 841
влюбена е до уши, до умопомрачение, затова е цялата работа. Авторката съвсем в прав текст си е написала всичко, просто трябва да се чете.

Напротив, според мен изобщо не е влюбена. Ако беше, темата нямаше да я има, или щеше да звучи по съвсем друг начин.
По-скоро е заинтригувана и ентусиазирана от мисълта за евентуална промяна. След като е имала неуспешни връзки, и е работила здраво, сега възможността да има друг тип връзка с по-свестен от предишните мъже и нови предизвикателства, естествено  ѝ вдига адреналина. Всяка идея за генерална промяна го прави. Особено ако е гарнирана с приятен мъж и възможност за приятно изкарване.
Пък и както стана ясно, авторката нищо не губи. Ще се позабавлява, ако мъжът го бива - ще се обвържат, ако се издъни с нещо - ще се върне. Но любов не виждам тук. Съжалявам.

# 325
  • Мнения: 25 846
Скрит текст:
влюбена е до уши, до умопомрачение, затова е цялата работа. Авторката съвсем в прав текст си е написала всичко, просто трябва да се чете.

Напротив, според мен изобщо не е влюбена. Ако беше, темата нямаше да я има, или щеше да звучи по съвсем друг начин.
По-скоро е заинтригувана и ентусиазирана от мисълта за евентуална промяна. След като е имала неуспешни връзки, и е работила здраво, сега възможността да има друг тип връзка с по-свестен от предишните мъже и нови предизвикателства, естествено  ѝ вдига адреналина. Всяка идея за генерална промяна го прави. Особено ако е гарнирана с приятен мъж и възможност за приятно изкарване.
Пък и както стана ясно, авторката нищо не губи. Ще се позабавлява, ако мъжът го бива - ще се обвържат, ако се издъни с нещо - ще се върне.
Но любов не виждам тук. Съжалявам.
Хубав пост, благодаря. Hug

# 326
  • Мнения: 30 802
Всъщност може ли човек изобщо да е лудо влюбен на 34?

И тая пресметливост...

# 327
  • София
  • Мнения: 62 595
то малко стана $иска ми се, ама не ми стиска$. Все пак е на тройсет и няколко, затова се замисля, че има какво да изгуби. Ако беше на 25 хич нямаше да й пука. Колкото повече има за губене човек, толкова по-трудно е поемането на риска. Не е все едно да дадеш два лева за билетче от лотарията и да дадеш 200 лева.

О, чакай, версията за забавлението се появи преди малко. Първоначалното беше директно отиване при него , зарязване на сегашната работа и кариера, и преминаване на по-ниска такава, докато той ще запази високата си длъжност, защото управлява много хора.

# 328
  • Мнения: 30 802
На 25 имаш страшно много за губене! Всички инстинктивно усещат, че най-големият актив на една жена не са кариерата и апартаментите, а младост и способност да има деца. Неизмеримо ценни са.

# 329
  • София
  • Мнения: 62 595
именно, че на 25 е точно моментът да раждаш, защото си млада и хубава, тогава може да е дъ уан, от когото искаш да родиш цял футболен отбор, защото си лудо влюбена. Освен в случая, когато гледа на тялото си като на капитал и не иска да го разваля с деца. Но пак е готова да хукне след един мъж, ако няма материални или професионални постижения, която да изгуби.

Общи условия

Активация на акаунт