Две въпросчета

  • 1 157
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Аз бърша на Мария лицето с мокри кърпички,а я мия с вода с ръка.Аз мазането на лицето бях пуснала тема преди време.Ето линк

# 16
  • Мнения: 163
Аз мажа лицето с Бюбхен а мия с нормална вода и ръка

# 17
  • Мнения: 35 964
лицето може с балсамчето на д-р Тайс

# 18
  • Мнения: 8 917
Мами,искам да ви питам,като мажете бебо по тялото с олио,мажете ли му и лицето и с какво?Че нашия човек му е много сухо личицето.
И другия въпрос,как му миете лицето с преварена вода-с ръка ли или с някаква кърпичка напоена с вода?А като се омаже с мляко с какво го бършете?
Аз го избърсвам с тампон за сваляне на грим,напоен с водичка,ама мисля че му е много груб.
Знам, че не е много хубаво с кремовете/олиото за тяло да се маже и лицето . До преди 2 месеца изплозвах Бюбхен олио за тялото и Бюбхен кремче за лицето. Сега за тялото сме с мляко на Бюбхен. Peace

# 19
  • Мнения: 4 978
ако кожата на лицето е пресушена и се образуват нещо като лишеи, можеш да използваш Линола Фет - при нас помогна

# 20
  • Мнения: 992
Ами аз лицето го мия с чешмяна вода като се омаже с пюре или мляко и подсишавам с тензухена кърпа. Понякога е мажа с бебешкото олио, което ползвам за телцето

# 21
  • Мнения: 702
Никога не съм ползвала преварена вода за миене.Лицето мия само когато я къпя и то измивам първо само него без сапун или шампоан Мажа лицето с плодово кремче на Бюбхен. Устата забърсвам с мек лигавник, а ако се е омацала много с мокра кърпичка.

# 22
  • Мнения: 3 447
Не мисля, че е проблем да мажеш и личицето с олиото - аз съм го правила. За миенето с преварена вода на вашата възраст ползвах памуче.

# 23
  • Мнения: 506
Много благодаря за съветите.Ще се възползвам.  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 5 103
Мажа му лицето отвреме навреме с олиото на Бюбхен.

# 25
  • Мнения: 2 381
Мами,искам да ви питам,като мажете бебо по тялото с олио,мажете ли му и лицето и с какво?Че нашия човек му е много сухо личицето.
И другия въпрос,как му миете лицето с преварена вода-с ръка ли или с някаква кърпичка напоена с вода?А като се омаже с мляко с какво го бършете?
Аз го избърсвам с тампон за сваляне на грим,напоен с водичка,ама мисля че му е много груб.
След къпане мажа тялото и лицето с преварен зехтин.
Лицето измивам с памук (напоен и изцеден) с топла вода.

# 26
  • Мнения: 3 663
до към 6-7 месец с бебешко олио (и зехтин също съм слагала) - цялото тяло (+ лицето, + ушите, + зад ушите - на таня ужасно се белеха и зачервяваха, ако не ги намажа)
после минах на бебешко мляко и така до ден днешен
изцапано в мляко личице - с чешмяна вода и попивах с тензух, но може и с преварена вода (може би за съвсем новородено даже е по-добре)

# 27
  • Мнения: 11 546
Мажа бузките на Беба с бебешко олио,а когато й мия лицето го правя с напоено памуче с топла вода.

Общи условия

Активация на акаунт