здравейте,имам един въпрос някой знаели нещо за 3-то раждане със секцио.

  • 1 204
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 110
Не се плаши .Поне вече знаеш какво е .Нищо по-различно. Това си е коремна операция.Не зависи от броиката или поредноста.Имам приятелка която твърдеше ,че второто било наи-гадно (сравнение с първото и третото ).Зависи от много неща ,едно от които е психическата настроика.

# 16
  • Мнения: 74
Родих за втори път със секцио преди шест месеца и нямаше разлика от първото. Казва се ре секцио и е на същото място както първия път.Желая ти успех и не се бой. Това е най - сигурния начин за бебето и теб! Party

# 17
  • Мнения: 3 116
Аз като раждах секцио имаше една циганка която роди с 5 секцио.

Е тази жена ни сбърка, 4 часа след операцията хукна да пуши цигари и да пие кафе, докато ние с първите секциа охкахме и пъшкахме и още не можехме да се мръднем  Crazy На всичкото отгоре за голяма изненада на неонатолозите и кърма имаше  #Crazy Е, те тогава и казаха че при 6 секцио ще я изкарат от болницата с краката напред (според мен само за да я стреснат), ама на нея май тези думички не и направиха голямо впечатление  ooooh!

# 18
  • Мнения: 2 978
а някой знае ли колко време трябва да е минало между второто секцио и съответно следваща бременност и трето секцио?

Когато си секцио лекарите казват, че трябва да минат поне 2г..но съм виждала жени да раждат и след 1/6г.

Явно това е максималният период за възтановяване на организма Peace

# 19
  • Мнения: 3 740
Виж в темата на многодетните майки в "Нашите деца". Там може да намериш хора, на които да пишеш на лични, за да споделят опит.

# 20
  • Мнения: 3 089
нищо не знам по въпроса, но се включвам, за да пожелая мнооого леко раждане.
  bouquet

# 21
  • Мнения: 1 555
Една приятелка роди за трети път секцио преди 2 седмици и каза, че това било най-лекото и секцио, дано и при теб да е така !!!  Praynig Стискаме палци !   bouquet

# 22
  • Мнения: 1 613
Ще следя темата с интерес.
Искам да имам 3 деца, а първото ми е секцио (което не е сигурно дали и 2-рото ще е).
Тук препоръчват не повече от 4 секцио-та.

Успех и леко раждане!!!
Непременно да споделиш после как е минало Wink

# 23
  • Мнения: 1 878
Аз имам 2 секцио раждания и много ми се иска трето бебе, но .......................ме е страх - чувала съм че тъканите стават по крехки  newsm78 и риска по-голям  Thinking

# 24
благодаря на всички за куража,който ми давате.Иска ми се да се включи и някой който лично го е преживял.

Общи условия

Активация на акаунт