Юлска тема 37

  • 41 511
  • 269
  •   1
Отговори
# 210
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Пине започнеш ли работа си мисля,че ще се включи с помощ когато е необходимо. Thinking
В градината не дават да се гледа телевизия.Онзи ден си говорихме с лелята и каза,че е само декор тивито  Laughing

# 211
  • Мнения: 11 747
Едва ли. Тя си е по кръшкането. Гледа да се изнизва.

# 212
  • София
  • Мнения: 1 483
Верабел, аз също се примирих, че сами ще е справяме. На теория мога да разчитам на баща ми, но на практика винаги са преговори 3 дни за 2 часа гледане, съответно аз го моля в много, много редки случаи, просто нямам сили вече. На моменти и аз се чувствам огорчена и си мисля какво би било ако, но то не е, примирявам се, няма как на тея години да го променя и така... Съдба...
Успех със зъбите, скоро и аз имах пулпит, бляк.

# 213
  • София
  • Мнения: 377
Нас ни помолиха тактично, ако може да не ходи юли и август на детска.
Няма как да стане.

Последна редакция: пн, 10 апр 2017, 23:42 от *ВЕСЕЛА*

# 214
  • Мнения: 11 747
Аз много исках да не ходи, защото смятам, че ѝ се полага ваканция. Мъничко дете е, да не влиза от сега в коловоза на робството от 8 до 5. Ама нейсе.

# 215
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Весе защо два месеца?Изцяло ли си работи градината или ще ги прехвърлят в друга?
Аз пък искам да го пускам на градината,но не и при други учителки.Затова и сега го спрях.Всъщност с едната учителка имахме известни проблеми.Кирил не беше на градина и един ден майка ми звъни да ме пита дали съм се оплакала на директорката та ги викала и трите (двете госпожи и лелята) при нея.Аз бях така  Shocked Друга учителка чула скандала ни въпросната госпожа и казала на директорката.след този разговор вече няма проблеми и детето дори предпочита вече нея.

# 216
  • София
  • Мнения: 1 832
Терп, благодаря!
Ще се справим, няма къде да ходим! При нас от време на време ни помага лелята на мм. Гледа Ясен, когато е болен. Но не й го оставям много болен, а вече почти излекуван. И майка ми го гледа една вечер, бяхме на РД. Но майка ми и вече не може да ходи и дори да има желание отпада. За навън не може и дума да става, защото Ясен много тича, аз едва го стигам понякога /когато е с колелото/.

# 217
  • varna
  • Мнения: 871
При нас в момента се разразява огромна драма, да видим къде ще й излезе краят. Понеже децата нон стоп са в сборни групи, и то не само по празниците, другите госпожи правят фасони и забележки, дечицата реват и се дърпат, наказвали ги били и прочие, та трябва да взимаме мерки някакви. Пуснахме жалба колективна до директорката, ако не й уври главата, ще се пуска и в общината, защото се чу, че септември искали да разделят нашата група на 2 и да ги пратят в другите две групи, където пребивават временно и после няма да има вече сборни, щото ще се съберат към 30 деца в група Shocked Да, ама ние не искаме други госпожи и ако се наложи, ще я отписвам, а така не желая, защото градината е на много хубаво място, има въздух, има зеленина и огромен двор, макар и да е на 6 км. от къщи.

# 218
  • Мнения: 11 747
Хера, съчувствам ти! Като знам през какви перипетии минахме миналата година, цяло лято агония с тия градини и накрая човек си мисли, че всичко е свършило, а то сагата продължава. Това директорката го прави за по- висок бюджет. Съмнява ме да имате успех, но все пак, дано!

# 219
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Вчера водих малкия на лекар,че кашля.Само сутрин и вечер.Според педито е някаква алергия към нещо.Та сега е на противоалергични.Оказа се,че сливиците му още повече са увеличени  Confused Не било шега ребота.Даде някакви капки които да пие два месеца и след това,ако не са се свили ще го изпраща вече за изследвиния и ако се наложи и да се махат.Дано да се свият.

# 220
  • Мнения: 11 747
Дано се свият! Според нашата ЛЛ кашлицата сутрин е най- безобидното нещо, от натрупания през нощта секрет. Но без да има проблем със сливици, разбира се. Аз не зная на Ю. как са ѝ сливиците, нищо не са ми казвали, аз не разбирам да видя.

# 221
  • София
  • Мнения: 1 832
Захарче, дано се свият! Ние вчера чакахме един час, въпреки записания час! Дойде ми в повече и бях много изнервена, защото Ясен не се спря и за секунда. Има +25 и +75. Това не било проблем за децата, да имат "малко +" каза докторката. Можело да има "скрити диоптри" затова трябва да се изследват, като му разширят зениците. Записала съм час за 19.04 от 16,30ч., можеше това да стане вчера, ако си бяха спазили часа. Трябва три пъти през 15 мин. да се капят капки. Според мм нямало нужда да се ходи. Направиха му обстоен преглед първо с апарат, от където се видя, че има тези + 25 и +75, след това му даде едни листчета да различи картинки, това било да види 3D дали вижда добре, след това цифри на шарен фон, също добре, на таблото видя цифрите и след това пак с един апарат му гледа нещо.
Моят зъб утре ще се пломбира и вече съм добре.
Днес или утре съм решила да го водя на цирк. Близо до нас /на паркинга на магазин ХИТ/ има цирк Колозеум до 16.04., представленията са от 18,00 часа през седмицата и от 16,30 часа уикенда.

# 222
  • Мнения: 4 708
Захарче дано се свият  Praynig
Вера как цифри? Знаех си аз, че моето изостава, то и да види цифри, нито знае, че са цифри, нито пък знае кои са  newsm78
Днес сутринта водих В. за профилактични изследвания /на 3г се правят, но ние не ги правихме/ всичко и е супер, чак и докторката се учуди, че хемоглобина е 123, то и аз  Shocked нали яде само пилешко от дъжд на вятър в манджа, друго месо не яде. Салати не яде, изобщо не знам как го постига, сигурно е от рибата веднъж седмично. Изобщо доволна съм. Но пък обслужването в лабораторията ме очарова, така я забаламосаха, че им пя песнички и даже не разбра, че са й взели кръв, а очаквах ревове и истерии.

# 223
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
О,Скарлет и Кирил е с нормален хемоглобин,а и колкото Вики не яде.В градината има едно отново персоналско  дете (всички са злояди  Tired) което на ден изяжда само едно Барни и всички изследвания са наред.
Кирил знае числата до 10 т.е. разпознава ги.Буквите много отдавна ги знае.

# 224
  • София
  • Мнения: 1 832
И Ясен ги знае, затрудни го 4 само. Първо го питаше за едни черти /като Ш обърнато  на ляво, на дясно, нагоре и надолу/ на къде сочат, надолу или нагоре, но той не можа да разбере и затова цифри, след като лекарката вече  знаеше , че ги знае.

Общи условия

Активация на акаунт