MAC & Sephora - 39 тема

  • 85 399
  • 737
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 10 309
Благодаря ви много за разясненията, момичета. Прочетох какво сте ме посъветвали и преди мъничко пробвах с един пигмент, който имам от 2 месеца, но досега не се бях престрашила да го ползвам на клепача. Ето този:



Добре се получи, цветът е страхотен, но имаше доста паднали частички под клепача, а определено внимавах. Предполагам това е, защото цветът е доста тъмен и повече се забелязват. Май ще трябва да слагам ФДТ и коректор след грима на очите, като използвам този цвят.  Peace

Имам няколко пигмента на БМ, много са ронливи, пробвах ги веднъж за очна линия, след 7-8 часа носене беше избеляла много неприятно.... на МАС пигментите са много по-хубави.

Другите които ми харесват са на УД, но тях отдавна не съм ги виждала.


Надето е царицата на пигментите. Този Jigs & Jive е много хубав, веднага ми се прииска да го имам.
Наде, а имаш ли досега изхабен пигмент?

Jigs & Jive, му се вижда края, но той беше мини от една коледна колекция.

Имаше период в който много разменяхме пигменти с момичетата тук, някой са ми малки кутийки, не цели бурканчета Simple Smile


А как обичам грим колекции   Heart Eyes

И аз, добре че ми мина манията, не съм си купувала пигмент от миналото лято  Mr. Green

# 121
  • Мнения: 31 191
Обожавам пигментите на Мас, директно в големите буркани ги купувам и много работя с тях. Имам много и са ми любим козметичен продукт. Други пигменти обаче вече не ползвам, не ми харесват защото се ронят.
Нанасям директно с четка топната много леко в буркана, никога не изтръсвам върху капачка и никъде.

# 122
  • София
  • Мнения: 10 309
Обожавам пигментите на Мас, директно в големите буркани ги купувам и много работя с тях. Имам много и са ми любим козметичен продукт. Други пигменти обаче вече не ползвам, не ми харесват защото се ронят.
Нанасям директно с четка топната много леко в буркана, никога не изтръсвам върху капачка и никъде.

Дени, това не знам как го правиш, мнооооого се полепват по четката  и ако не ги изтръскам се ронят, освен да ги взимаш от стените на буркана newsm78

# 123
  • Мнения: X
Аз нямам голям опит с пигментите на МАС, но и аз директно в буркана бъркам и даже не изтръсквм четката. Нищо не хвърчи, не полепва и т.н. Супер са, само да имаше и матови.

# 124
  • Мнения: 1 110
Прекрасни  Heart Eyes има ли вече напазарували urban decay? Няма да имам време скоро да се завлека до Парадайс и разчитам на вас за първи впечатления. Кой какво си купи  Mr. Green
Базата на мак ми се струва доста приятна! Направи клепача гладък и беше лесно да сложа сенките. Ще пиша как е грима вечерта. Четката 212 също чудесна! Сложих в основата на миглите и на двата клепача и стана добре. Разбира се имам мнооогооо дълъг път да извървя докато усъвършенствам уменията си, но засега върви по - добре от очакванията ми. Като посвикна с нормалните сенки ще се услушам за пигмент на мак  Whistling

# 125
  • София
  • Мнения: 901
И аз чакам отзиви от УД!  Heart Eyes Не съм в София днес и няма да успея да отскоча до Сефора, но ще следя к за новини. Чаках ги, защото ми трябва голяма палитра, най-много  ме влече Ултимейт Бейсик  Heart Eyes Някой да обърна внимание на цената й днес?  Praynig

# 126
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз сега се върнах от Сефора, в Парадайс е доста спокойно. Щанда не е голям, да не кажа, че е доста малък, явно няма да се предлага целия асортимент, но очаквано, не съм изненадана. Все пак основните неща ги има, че даже и палитрата Moondust, което мен ме изненада. Има и Ултимейт бейсикс палитрата, но не погледнах цената. Предполагам че ще е около 100 лв. мах.
Аз си взех Naked 3, дадоха ми тестери от новите Vice червила и тестер на Перверзната спирала  Heart Eyes

# 127
  • София
  • Мнения: 15
Аз пък сега се връщам от Сефора в Тhe mall , бях там в 10.15 и веднага грабнах naked 3 веднага с нея на касата за да се вмъкна в промоцията "първите 20" и успях Simple Smile, след това отидох да си взема и втория продукт с намаление коректор и палитрата вече беше свършила  Laughing макар че нямаше чак толкова много момичета.
Щанда не е голям, като на Тoo faced  е. Получих и  тестери като на Вивиан .

Сега я гледам тази палитра и ме е страх да я пипна, може да не е най - великата палитра правена някога, но за мен като meke up junkie е много специален момент че вече е моя  bouquet

Имаше и други неща които ме грабнаха, но те вече на следваща заплата  Laughing

# 128
  • Мнения: X
В Нотингам пpеди два месеца като откpиваха магазин на UD, pаздаваха палитpи за подаpъци.  Laughing

# 129
  • Хасково
  • Мнения: 592
Момичета на каква цена е палитрата Naked 3

# 130
  • София
  • Мнения: 245
Аз бях в Сефора в The Mall. Имаше си струпване пред UD. Отидох специално за коректора, единичните сенки и т.н. Палитрите сенки, не погледнах.
 Купих streak палитрата и space cowboy сянката. Радвам се, че тествах коректора с моят си бб. Ами вряза се веднага в бръчиците ми, под очите. А те не са големи... никак не ми хареса. Не е моят продукт, колкото и предпочитан да е по света.
 След това, пробвах много красив зелен молив. Стоеше ок, на тъмните ми очи. Докато бях там, обаче го наблюдавах как се държи и...се беше разтекъл във външният им ъгъл . Не ми дразнеше или причини сълзене. Много му се чудих, но не го взех.
 Червилата са с готини гилзи и цветове. Не са всичките обаче. Пробвах поне 6-7. Не се харесах с нито едно. Матовите ми бяха некомфортни за нанасяне и носене.
 Няма травъл размер на: коректора, спрея за фиксиране на грима в няколкото разновидности..., няма лакове за нокти, както и лимитираните единични сенки, мини на спиралата и сетовете с моливи..., очните глитър линии, или са свършили или не са внесли всички цветове. Това се сещам към момента...
 
 Имам подарък ваучер, мостри на коректора, течните червила, спиралата.

Последна редакция: сб, 18 фев 2017, 14:38 от Denisha

# 131
  • София
  • Мнения: 10 858
Момичета на каква цена е палитрата Naked 3

100 лв
Дени, май и аз съм пробвала същия зелен молив за очи, но на ръката. Прекрасен цвяг. От Moondust серията имаше единични сенки в Парадайс  Peace

# 132
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Момичета на каква цена е палитрата Naked 3

100 лв
Дени, май и аз съм пробвала същия зелен молив за очи, но на ръката. Прекрасен цвяг. От Moondust серията имаше единични сенки в Парадайс  Peace

Ейййй... доживяхме Moondust и тук ...след като изкупих всички на сляпо - и единичките и палитрата  Crazy Whistling Whistling Whistling


Обожавам пигментите на Мас, директно в големите буркани ги купувам и много работя с тях. Имам много и са ми любим козметичен продукт. Други пигменти обаче вече не ползвам, не ми харесват защото се ронят.
Нанасям директно с четка топната много леко в буркана, никога не изтръсвам върху капачка и никъде.

Аз по същия начин и роненето не ме притеснява, защото винаги след това си почиствам под очите  Peace

# 133
  • София
  • Мнения: 15
В Нотингам пpеди два месеца като откpиваха магазин на UD, pаздаваха палитpи за подаpъци.  Laughing

E в БГ сме на тестерчета  за първите 50 Close

# 134
  • София
  • Мнения: 245
Вив, честита палитра! Много да те радва!
 Цвета на молива е жесток! Хем моден- зелен, хем пролетен...ммм да. Аз пробвах на очи, защото не беше докосван още, иначе не бих. Също и с червилата.
 О, да имаше единички. Аз говоря за винтидж серията, лимитка. Казаха, че ги няма.
Когато разнося, течните червила, ще зная и те ли не са мой тип, като стандартните... от които, очаквах повече.

Общи условия

Активация на акаунт