MAC & Sephora - 39 тема

  • 85 398
  • 737
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 110
В събота ще има подаръци за първите закупили продукт на urban decay пишат от Сефора.

# 91
  • Мнения: 31 186
В събота ще има подаръци за първите закупили продукт на urban decay пишат от Сефора.

Браво чудесна новина! Heart Eyes

# 92
  • Мнения: 2 494
Жаки, коя е 24 часовата база?
Свърших мини базите от Naked3 и се чудя каква да взема.

# 93
  • Мнения: 350
Момичета,бихте ли ми препоръчали хубав черен молив ,който ползвам вместо очна линия и слагам на долен клепач.В моменга ползвам clarins ,но се размазва.На горния клепач слагам и от вътре както и на долния.Все си мисля,че това е причината за размазването.Другият вариант е молива.Какво ще ме посъветвате?

# 94
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Това е базата http://www.maccosmetics.com/product/13780/33821/prep-prime/eyes/ … r-extend-eye-base

И аз като Жаки я харесвам повече от Пейнт пот и не се разбрахме с тази на NYX  Peace

# 95
  • Мнения: 2 843
С Paint Pot на мен ми се събират сенките; като съм я слагала самостоятелно, без сенки, пак ми е правила едни неприятни линии на клепача - за това не зная защо е толкова хвалена. Спомням си, че като я купувах, специално питах консултантката дали 24-часовата не е по-добра, казах ѝ, че съм чела хубави отзиви за нея; всъщност отидох с намерение да купя тъкмо 24-часовата. Консултантката обаче ме разубеди да взема Paint Pot. Сега съжалявам. Инак ползвам на Urban decay и съм много доволна.

За да не критикувам само MAC, понеже преди дни и четките им малко омаловажих, ще кажа, че обожавам техните пигменти - направо не мога без тях, предпочитам ги пред всички съществуващи сенки. Особено Нейкид.

# 96
  • Мнения: 31 186
Обожавам Пейнт Пот. Никога нищо не ми се събира, а съм с мазен и паднал клепач. Момичетата ме виждат по срещи нямам никакви проблеми със сенките. Харесвам и 24 часовата, тя е по-удобна за използване.

# 97
  • Мнения: 13 624
Пейнт пот-а и аз продължавам да го харесвам много. Винаги ми е държал като бетон сенките и нищо не се е събирало, но 24-часовата база е може би още едно стъпало нагоре. Много е добра  Heart Eyes
Пейнта не може например да се нанася на долния клепач, не изглежда добре. Докато с другата си нанасям и там, и кожата си седи гладка.

# 98
  • Мнения: X
И аз много харесвам Пийни Пот и понякога се гримирам направо с тях. Нищо не ми си събира, но върху Пейнтъри като база, ми се струва, че не изпъкват добре цветовете на сенките. 

Пигментите на МАС са страхотни, но какво е това количество? Имам няколко мини опаковки, които мисля че са наполовина от нормалните, и пак няма шанс някога да ги свърша.

# 99
  • София
  • Мнения: 4 751
Е, MAC е професионална козметика и с това си обяснявам количеството на пигментите. Те са мултифункционални продукти и въпреки че аз ги ползвам за сенки само, може би при професионална употреба количеството е разумно спрямо цената Wink Иначе вече и в БГ има мини МAC пигменти.
Купих си beaming blush пт новите скинфиниши, чудесен е!  Heart Eyes

# 100
  • София
  • Мнения: 1 936
Илли, от къде си купи скинфиниша? Да не са заредени отново?
Аз взех същия преди три дни от магазина в МОЛ София, беше последен.
Казаха ми, че в този на Цариградско няма нито един от скинфинишите...
Пък ми трябва още един, за да си попълня колекцията  Heart Eyes

# 101
  • Мнения: 31 186
И четирите нови скинфиниша са просто върха. Ползвам ги много често, а се бях отказала от скинфиниши въобще по едно време.

# 102
  • София
  • Мнения: 4 751
Снощи взех предпоследния от дъ мол. Имаше един свършил, но не обърнах кой е точно. Купих си и един strobe крем peachlite. Аз в мол София ходих по време на намалението и нямаше нищо от тези неща, а вчера в дъ мол имаше всичко, което исках налично.
Уж ми бяха казали, че ще се обадят като заредят скинфинишите, но не са звънели и не знам кога са заредени, минах  снощи случйно.

# 103
  • София
  • Мнения: 1 936
Благодаря  Hug И на мен казаха, че ще звъннат като заредят, но до сега никой не се е обаждал. Ще проверя на място  bouquet

# 104
  • Мнения: 2 843
Аз имам Painterly - не мога да кажа, че с него оставам без сенки, стоят си на мястото, достатъчно пигментирани цял ден, но накрая на клепача, в гънката става натрупване след известно време. А с базата на UD такова нещо не ми се случва - явно аз имам по-мазен клепач. Пигментите наистина са огромно количество; ползвам Нейкид всеки ден почти, от 2 години и е като непокътнат. Обаче някак се радвам, че не се скъпят откъм количество - не че скоро ще го изразходвам. Хубава идея е, че са пуснали и мини пигменти.

Общи условия

Активация на акаунт