Бунгала в Ахтопол и Синеморец

  • 23 976
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Някаде там
  • Мнения: 245
И аз ще чакам отзиви  Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 725
И аз ги гледам тези бунгала от известно време,, но отзиви не намерих.  sanitamm, пиши, моля те после къде се намират, условия, цени и тн..  Изглеждат супер в сравнение със старите бази.
Ще ви пиша другата седмица, дано не е някаква измама обаче

# 17
  • Мнения: 272
Здравейте,записвам се и аз да ви следя.Ние сме се спрели на Слънчев ден,Сили тур и Александрови.Ще ходим чак септември и се надявам до тогава да има повече мнения на вече посетили ги.Също ако може да сподели някой и как е плажа,има ли свободни зони и какви са тази година цените на чадър и шезлонг.

# 18
  • Мнения: X
Има много свободна зона,  изобщо нямахме проблем с това. Цените не знам как са, ние си носихме чадър.

# 19
  • Мнения: 20 181
Здравейте,записвам се и аз да ви следя.Ние сме се спрели на Слънчев ден,Сили тур и Александрови.Ще ходим чак септември и се надявам до тогава да има повече мнения на вече посетили ги.Също ако може да сподели някой и как е плажа,има ли свободни зони и какви са тази година цените на чадър и шезлонг.
Тук има писано повече по въпроса:
http://m.bg-mamma.com/index.php?topic=768239.630%20?%3E

# 20
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
Ще помоля за актуални мнения, ако някой в момента е на Ахтопол.

# 21
  • Мнения: 1
Интересувам се за бунгалата в Ахтопол,Почивна станция РАЙ,дали са в добър вид

# 22
  • Мнения: 2
Здравейте. Аз да попитам малко извън темата, плащали ли сте предварително капаро за бунгало в Ахтопол? Малко ми е притеснено, защото ми поискаха 50 процента от сумата да преведа по банков път. Досега не ми се е налагало да превеждам на частно лице, затова питам. Благодаря предварително за отговорите.

# 23
  • Мнения: 6 310
Преди дни се върнахме от там,бунгалата на Слънчев ден.Капаро преведох по банков път,проблеми не е имало.Всъщност до сега винаги и навсякъде са искали капаро,иначе не важи резервацията.

# 24
  • Мнения: 2
Благодаря Ви за бързият отговор. Ние сме се насочили към бунгала Дафина. Надявам се, че ще ни хареса, защото в Ахтопол не съм ходила близо 20, 25 години- като дете. Но сега с две деца, едното от които е бебе ми се иска нещо по- спокойно.

# 25
  • Мнения: 23
Някой може ли да даде мнение за бунгала Белите къщи в Ахтопол https://mob.pochivka.bg/bungalo-belite-kashti-o13977 , резервирах там, но не съм ходила до сега?

# 26
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
Вчера се прибрахме от Ахтопол бунгала свети Никола и също бяхме превели капаро. Нямахме проблеми.

# 27
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
Бунгала Белите къщи са хубави и чисти.
Догодина сме се насочили към Дафина защото са на сами плажа ще помоля да кажеш как са вътре, защото ги видях само като минахме по край тях.

# 28
  • Мнения: 23
Бунгала Белите къщи са хубави и чисти.
Догодина сме се насочили към Дафина защото са на сами плажа ще помоля да кажеш как са вътре, защото ги видях само като минахме по край тях.

Благодаря за отговора, а далеч ли са от плажа Белите къщи?

# 29
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
Не са далеч, но има едно байръче което първия ден ме измъчи. После свикнах.

Общи условия

Активация на акаунт