На море в Турция - тема 47

  • 232 517
  • 823
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Здравейте!
Моля за мнения за Омер Холидей Ризорт.За първи път ще почиваме в Турция.
От 26 май времето дали ще е ок?А водата?
И как се справяте с децата в автобусите?Толкова часове...спят ли...неудобно ми се вижда,а ако не заспи през нощта не знам какво ще бъде.
Малко ме съмнява, че по това време ще е топла водата.
За децата - всяко дете е различно и всеки си преценява дали неговото дете ще издържи пътя в автобус без да се изнервя и да пречи на останалите с поведението си.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 485
 Читава варненска агенция с автобус от Варна?

# 17
  • Мнения: 69
Читава варненска агенция с автобус от Варна?
AYA TRAVEL Ползвам техните услуги вече 7год. и съм много доволна. Много са коректни и абсолютни професионалисти

# 18
  • Мнения: 408
Читава варненска агенция с автобус от Варна?
AYA TRAVEL Ползвам техните услуги вече 7год. и съм много доволна. Много са коректни и абсолютни професионалисти
По цените на AYA TRAVEL съдя, че са комисионери на Емералд. Т.е. превоза е организиран от Емералд.

tina66,
Не беше ли резервирала през Турс?

# 19
  • Варна
  • Мнения: 495
Читава варненска агенция с автобус от Варна?
AYA TRAVEL Ползвам техните услуги вече 7год. и съм много доволна. Много са коректни и абсолютни професионалисти
По цените на AYA TRAVEL съдя, че са комисионери на Емералд. Т.е. превоза е организиран от Емералд.


Точно така, продават пакетите на Емералд. То и сайта им визуално прилича на Емералд.
 Аз също съм ги ползвал веднъж преди няколко години и всичко беше наред, но бях със собствен транспорт и дори ми дадоха пътна карта на Турция.

# 20
  • Мнения: 408
Читава варненска агенция с автобус от Варна?
AYA TRAVEL Ползвам техните услуги вече 7год. и съм много доволна. Много са коректни и абсолютни професионалисти
По цените на AYA TRAVEL съдя, че са комисионери на Емералд. Т.е. превоза е организиран от Емералд.
Точно така, продават пакетите на Емералд. То и сайта им визуално прилича на Емералд.
Аз също съм ги ползвал веднъж преди няколко години и всичко беше наред, но бях със собствен транспорт и дори ми дадоха пътна карта на Турция.
Добре, но каква е разликата дали ще резервираш през комисионер или директно с организатора на пътуването?!
Даваш парите на комисионера, той си слага 100 лева в джоба, другите ги превежда на Емералд и те оставя в техни ръце. Е, от кумова срама, може да ти се обади да пита как си, но без изобщо нещо да зависи от него.
Доколкото разбрах въпроса, Emmilly питаше дали има фирма от Варна, която организира и превозва със собствен автобус.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 495
Разликата е в това , че Емералд нямат офис във Варна. Цените и при тях и при Ая Травел са еднакви. Просто вторите си получавт комисионната. Служителите им бяха много  любезни, а за Емералд съм чел тук в темата, че са доста надменни. Платихме едноседмичен пакет , като им оставихме пари за още един ден, ако решим да си удължим почивката. Не че е фатално, ако нямат офис в града. По-миналата година, по телефона резервирахме през Ориент. Но все пак друго си е като има личен контакт. Аз поне така мисля.

# 22
  • Мнения: 408
ninoto,
 Peace Избягвам комисионерите, защото предлагат това, от което ще получат най-висок комисион, а не това, което покрива най-добре изискванията на почиващите.
Миналата година половината форум беше в Акуазис, тази в Лонисера. Случайно съвпадение някакво...

# 23
  • София
  • Мнения: 11 116
Не, че Емералд ги интересува качеството на това, което предлагат. Имах голяма разправия с тях, стигнах и до управителя, но всичко което получих беше арогантност. Спокойно може да ползвате друга агенция, вероятноста да получите адекватно обслужване е доста голяма.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
ninoto,
 Peace Избягвам комисионерите, защото предлагат това, от което ще получат най-висок комисион, а не това, което покрива най-добре изискванията на почиващите.
То това май важи за почти всички агенции, независимо дали са комисионери или не.
Аз като обслужване съм била по-доволна от комисионерска фирма, която предлага пакетите на Емералд отколкото от самите Емералд.

# 25
  • Мнения: 7 605
Момичета,а знаете ли какво представлява опцията детско меню в хотелите?По точно какви ястия са?
Другият ми въпрос,времето в Кушадасъ и Бодрум еднакво ли е?
Бях хвърлила око на Алания,но май се спрях на Бодрум,защото е по-близо до летището.

А защо не Лара? Близо е до летище Анталия.

# 26
  • Мнения: 69
Читава варненска агенция с автобус от Варна?
AYA TRAVEL Ползвам техните услуги вече 7год. и съм много доволна. Много са коректни и абсолютни професионалисти
По цените на AYA TRAVEL съдя, че са комисионери на Емералд. Т.е. превоза е организиран от Емералд.

tina66,
Не беше ли резервирала през Турс?
Работят и с Турс. Тази година ще се възползвам от услугите на Турс Клуб,така,че те си организират транспорта.С услугите на AYA TRAVEL за 7год. сме нямали абсолютно никакви проблеми и напълно им се доверявам.

Последна редакция: ср, 15 фев 2017, 21:17 от tina66

# 27
  • Мнения: 1 262
Таня,мислех и за Кемер но тур оператора ми каза,че е високо и май често вали.Вече харесах в Бодрум,жалко че не много хотели имат нашата опция 2ма възрастни и 3 деца.Иначе Лара не съм гледала.

# 28
  • Мнения: 7 605
Kато тръгнеш от летище Анталия, Лара е в противоположната посока спрямо Кемер и е на само 20 минути път. Пясъчен плаж за разлика от Кемер. За месец май бих го предпочела пред Бодрум, защото на Ривиерата е по-топло.  Peace

# 29
  • Мнения: 1 262
Така е да,за времето,там е малко по-топло.Вече втори път сменям хотела преди да платя,ще разгледам и Сиде,проблема е ,че малко хотели имат големи фамилни стаи ,като за нас,но все ще има нещо.

Общи условия

Активация на акаунт