На море в Турция - тема 47

  • 232 414
  • 823
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 80
Здравейте bouquet и аз с молба за мнение. Ще ходим две семейства без деца на почивка в Анталия. Едното семейство е доста възрастно. Спряла съм се на хотелите Cristal family resort spa в Белек Cristal flora beach в Кемер и Sherwood Dreams Resort в Белек/само за него намерих мнение в темата/. Горе долу са с еднакъв рейтинг и с подобни цени. Идеята ми е да е близо до летището, на брега на морето, да не е много шумно, с хубава храна, зеленина и възможност за пешеходни разходки. Ще се радвам да споделите мнение или някое друго предложение.  Hug

# 31
  • Мнения: 1 377
Цоп и в новата тема да следя...
Ние малко си променихме плановете и май ще сменим Дидим с Мармарис.. Чухме много добри отзиви за хотел Green Nature Diamond, който е чистак бърсак нов - реално е влязъл в експлоатация месец май 2016.
За момента ми харесва това че е на пешеходно разстояние от града, а пък чух че имало и велосипеди на разположение.
Мъжа ми е почивал в Мармарис и по снимките му ми допадна мястото пък и самия град като разположение е хубав за кратки разходки до Родос, Далян каунос и прочие .. Simple Smile

Та ще мисля още де .. макар че за добри цени нямам много време за мислене  Joy Joy Joy

http://www.greennaturediamond.com/

# 32
  • Мнения: 408
Green Nature Diamond, който е чистак бърсак нов - реално е влязъл в експлоатация месец май 2016.
Чудна работа  newsm78 Има отзиви в Трипа от хора, които са почивали през 2014 г.
В Кушадасъ има чисто нов хотел - CLUB MARVY BY PALOMA 5*. Е, вярно, вече няма PALOMA CLUB SULTAN 4*.

# 33
  • София
  • Мнения: 4 432
Green Nature Diamond работи от лятото на 2014 г.  Peace

# 34
  • Мнения: 1 377
Може.. четох че е строен 2014 но не знаех че толкова бързо е пуснат, понеже едни познати почиваха там, та не съм тършувала зо точни дати.
Иначе в Кушадасъ и Палмуингс  Ефес е нов и няма още много отзиви за него, но няколко агенции много го рекламират.. тук мисля за него мернах едно две мнения но доста добри
 bouquet

# 35
  • Мнения: 140
Може ли да ми препоръчате хубав хотел, с водни пързалки и забавления за 7г. дете в района на Кушадасъ?

# 36
  • Мнения: 1 377
Може ли да ми препоръчате хубав хотел, с водни пързалки и забавления за 7г. дете в района на Кушадасъ?
В началото на темата изчерпателна информация за хотели с линкове към конкретни мнения на хора почивали в тези хотели.

В Кушадасъ видях че много хвалят новия Палм Уингс Ефес - който е с около 10 басейна и много атракции,  още Аквафантази, Еуфориите и т.н.

Просто прегледай коментарите на хората  bouquet bouquet

# 37
  • Мнения: 262
CLUB MARVY BY PALOMA 5* не е чисто нов хотел. Това е бившия Paloma Club Sultan , но с променено име . Там в момента тече пълна реновация. Ще си остане към веригата Paloma .

# 38
  • София
  • Мнения: 1 415
Иначе в Кушадасъ и Палмуингс  Ефес е нов и няма още много отзиви за него, но няколко агенции много го рекламират.. тук мисля за него мернах едно две мнения но доста добри
 bouquet

Това пък е бившия Сюрмели, не е нов, от лани е Палм Уингс Ефесус.

# 39
  • Мнения: 1 377
Иначе в Кушадасъ и Палмуингс  Ефес е нов и няма още много отзиви за него, но няколко агенции много го рекламират.. тук мисля за него мернах едно две мнения но доста добри
 bouquet

Това пък е бившия Сюрмели, не е нов, от лани е Палм Уингс Ефесус.

Да знам че е бившия Сюрмели, доста реновиран и да от лани е .. това го прави сравнитално нов след реновирането... особено когато сменяш тотално бранда на даден продукт и бягаш от стария му имидж..  bouquet

# 40
  • Мнения: 124
Иначе в Кушадасъ и Палмуингс  Ефес е нов и няма още много отзиви за него, но няколко агенции много го рекламират.. тук мисля за него мернах едно две мнения но доста добри
 bouquet

Това пък е бившия Сюрмели, не е нов, от лани е Палм Уингс Ефесус.

Да знам че е бившия Сюрмели, доста реновиран и да от лани е .. това го прави сравнитално нов след реновирането... особено когато сменяш тотално бранда на даден продукт и бягаш от стария му имидж..  bouquet


Здравей, миналата година почивахме там , ние бяхме изключително доволни, покри очакванията ни- чистота, храна, анимация, комплекс и т.н..Стаите са  просторни и всички с изглед към морето.Единствено плажа и по точно морете не е много ОК, но това се компенсира с басейните/основен, тих и т.н./ и водните пързалки за малки и големи.

# 41
  • Мнения: 2 926
Коя агенция го продава Палмуингс  Ефес ?

# 42
  • Мнения: 124
Коя агенция го продава Палмуингс  Ефес ?

Здравей,
ние пътувахме с Ориент 99.

# 43
  • Мнения: 2 926
И така двоумя се между:

PINE BAY HOLIDAY RESORT
EPHESIA HOLIDAY BEACH CLUB
BATIHAN BEACH RESORT
PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT & SPA
PALM WINGS BEACH RESORT KUSADASI

Понеже до никъде не стигам, моля почиващите там да ми кажат с две думи плюсовете и минусите и да избирам вече нещо.
Писах и в предната тема - базата ми за сравнение е само Идеал Прайма в Мармарис, който много ни хареса освен плажа и ми се ще да има малко повече забавления за децата.

# 44
  • Мнения: 1 377
Карамел за Палмуингс има толкова много мнения за всичките им хотели просто попрегледай в тевата отпред. Ние сме ползвали хотела им в Дидим и истанахме много доволни, две мнения преди твоето пак сме говорили за тази верига, а на първа има достатъчно дълги и изчерпателни мнения на хора които са почивали там.

Да Ориент 99 са нещо като ексклузивни за тази верига и онзи ден на туристическото изложени доста хвалиха Палмите Ефес като прясно реновирани.
Явно собствениците си управляват добре веригата, така че аз тях ги препоръчвам.

Общи условия

Активация на акаунт