На море в Турция - тема 47

  • 233 166
  • 823
  •   2
Отговори
# 765
  • Мнения: 565
кафето в повечето бензиностанции беше около 10 лири, на ферибота мисля че е 5-7 лири.
С кредитна карта можете да плащате в магазините на бензиностанция особено вечер --става но малко по трудно. ние за шопинг носим около 1500-2000 лири.

# 766
  • Мнения: 565
И аз се готвя за гоялм шопинг .С таз ниска лира .

# 767
  • Мнения: 5 073
Момичета, колко турски лири ще ни трябват по време на автобусното пътуване до Бодрум? Кафета, сладолед и подобни по пътя и на ферибота.... Може ли да се плаща с кредитна карта в Турция?

В кой хотел сте?

# 768
  • в сърцето на държавата
  • Мнения: 321
           Здравейте,
ще пътуваме до Памуккале.Гледахме карти, но освен край морето и  после на изток не открихме читав път.
               Моля някой да сподели маршрут БГ-Памуккале.

# 769
  • Мнения: 3 271
           Здравейте,
ще пътуваме до Памуккале.Гледахме карти, но освен край морето и  после на изток не открихме читав път.
               Моля някой да сподели маршрут БГ-Памуккале.
Лапсеки-Галиболу -Бандърма-Акхисар -Памуккале

# 770
  • в сърцето на държавата
  • Мнения: 321
Този маршрут е много дълъг
  гледам от Одрин-МАРМАРА  ФЕРИБОТ  -БАНДЪРМА , но в интернет не намирам нито колко часа е пътят,нито цена на билети.

# 771
  • София
  • Мнения: 4 884
Green Beach Resort Бодрум
Момичета, колко турски лири ще ни трябват по време на автобусното пътуване до Бодрум? Кафета, сладолед и подобни по пътя и на ферибота.... Може ли да се плаща с кредитна карта в Турция?

В кой хотел сте?

# 772
  • Мнения: 565
Този маршрут е много дълъг
  гледам от Одрин-МАРМАРА  ФЕРИБОТ  -БАНДЪРМА , но в интернет не намирам нито колко часа е пътят,нито цена на билети.

Този маршрут е много дълъг
  гледам от Одрин-МАРМАРА  ФЕРИБОТ  -БАНДЪРМА , но в интернет не намирам нито колко часа е пътят,нито цена на билети.

Питат за път --казваш му път, то пак дълъг бил.
Минете през Истанбул тогава за по напряко.

# 773
  • Мнения: 83
Здравейте момичета, организираме си женска група с деца и се колебаем между Дидим с хотел Тархан маджестик клуб или Бодрум и хотел Бодрум холидей ресорд.Някакви съвети и препоръки да ми дадете, ще съм ви благодарна Simple Smile

Последна редакция: пт, 14 юли 2017, 19:13 от bubu1978

# 774
  • Мнения: 413
Здравейте момичета, организираме си женска група с деца и се колебаем между Дидим с хотел Тархан маджестик клуб или Бодрум и хотел Бодрум холидей ресорд.Някакви съвети и препоръки да ми дадете, ще съм ви благодарна Simple Smile


За Тархан има много лоши мнения, четете по-назад в темата има отзиви..

# 775
  • в сърцето на държавата
  • Мнения: 321
     Здравейте ,
Интересува ме ферибот Тekirdağ feribot bandırma-БАНДЪРМА , но в интернет не намирам нито колко часа е пътят,нито цена на билети
не разбирам турски и ще се радвам ако ми помогнете с инфо.

# 776
  • Мнения: 3 271
     Здравейте ,
Интересува ме ферибот Тekirdağ feribot bandırma-БАНДЪРМА , но в интернет не намирам нито колко часа е пътят,нито цена на билети
не разбирам турски и ще се радвам ако ми помогнете с инфо.
Фериботите за целия ден са 2 в 15 и 21ч за времетраене не съм сигурна но по спомен е около 3-4 ч

# 777
  • София
  • Мнения: 4 884
Малко странен въпрос, но по време на пътуването с ферибот, има ли силно клатене на платформата? Ще пътуваме за първи път с автобус и изпитвам кошмар от това, защото ми става лошо от всякакъв вид клатушкане.

# 778
  • София
  • Мнения: 4 884
Имате ли впечатления от хотел Green Beach Resort в Бодрум?

# 779
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Малко странен въпрос, но по време на пътуването с ферибот, има ли силно клатене на платформата? Ще пътуваме за първи път с автобус и изпитвам кошмар от това, защото ми става лошо от всякакъв вид клатушкане.
Аз съм с вестибуларен проблем,и не съм имала проблем на ферибота.Спокойно.
Ще изчакам новата тема ,за да споделя за почивката ни.

Общи условия

Активация на акаунт