Парламентарни избори 2017

  • 124 464
  • 2 650
  •   1
Отговори
# 2 625
  • София
  • Мнения: 1 202
-Тате, днес пак имам двойка по български!
-Защо бре, сине?
 - Днес госпожата пита: „ Вече 27г. българите избират или БСП или ГЕРБ. Какво е „българите”?”
-Как какво е? Идиоти!
-И аз така отговорих, ама тя каза, че било подлог…

# 2 626
  • Мнения: 8 526
..... че дано го сбъркат с Радев, ама надали....

Така е!

Само слепец може да го сбърка с този ... мики маус радев!!!

 Grinning
Да,мики е,до момента този човек показва повече разум и достойнство от Боце и роско заедно през всичките им години на управление
Радев е поканен пръв от всички европейски лидери да произнесе приведствие се към Папа Франциск,не помня къде го прочетох

# 2 627
  • Мнения: 1 423
Глоба за стар виц!  Mr. Green Оригиналът е за Иванчо и Марийка

# 2 628
  • Мнения: 96
fr_aleks, не знам дали осъзнаваш как всяко твое включване намалява гласовете за ГЕРБ. Наистина ли не научихте нищо от кандидатпрезидентската кампания?
Едно си баба знае, едно си баба бае...как точно да обясня, че нямам нищо общо с луковите глави тук, които драскат заучени реплики!? Какви кампании, какви 5 лв., написах в гугъл "прогноза парламентарни избори 2017" и ми излезе темата тук, в топ 5 е на линковете които се показват. Зачетох се да видя нагласите тук и се хванах за главата, хем би трябвало тук да не пише баба ми и бай Иван циганина, които са ясни. И чак толкова дразнещи субекти не вярвах, че може да има. Ако са реални потребители де, щото явно не са, а ползват профилите само покрай избори. Не е нормално млад или относително млад човек да има убежденията, че с тая самонадеяна овца ни чака нещо по-добро от ББ, че и едва ли не да се изкарва някакъв месия, когато същата тая и знаем миналото, знаем и и експертите. Той и ББ точно затова искаше дебата да се състои в 2 части, да видят всички отново същите лица на ключови позиции. Какво ново и каква промяна ще ни донесат те!? То не е смешно дори, нямам епитет с който да окачествя подобна заблуда...

# 2 629
  • Мнения: X
fr_aleks, не знам дали осъзнаваш как всяко твое включване намалява гласовете за ГЕРБ. Наистина ли не научихте нищо от кандидатпрезидентската кампания?

Тъкмо щях да пиша, че направо тласкат към БСП, за по-сигурно.
Аз имам садистично отношение към гербери всякакви и се радвам неистово дори на временните им загуби, каквато ще и да е алтернативата.

# 2 630
  • Мнения: 111
След простотиите на герберите нищо не може да ни учуди!
Еех, шапка Ви свалям! Наистина сте като радиоточки!!! Дерзайте другари, трябва да си заслужите хонорара. Grinning

# 2 631
  • Мнения: X
След простотиите на герберите нищо не може да ни учуди!
Еех, шапка Ви свалям! Наистина сте като радиоточки!!! Дерзайте другари, трябва да си заслужите щхонорара. Grinning

И шегичките ви са дебилни.

# 2 632
  • Мнения: 1 423
Ами явно баба ти и бай Иван циганина имат повече акъл от теб щом не гласуват за герб. Да очакваш от престъпници и некадърници да направят нещо добро -направо си е диагноза. Знаем и миналото на баце, знаем му и "експертите-калинки". Боже опази!

# 2 633
  • Мнения: 5 490
Голям екшън е настанал тук.
Не може ли да не се карате? newsm78
Гласувайте по съвест, гласувайте за доброто на България, от което зависи ВАШЕТО добро. Peace

# 2 634
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Утре ще заключат тази тема, че много са се надъхали някои.
А аз ще мисля.

# 2 635
  • Мнения: 2 674
Аз мисля да гласувам за партията на Светльо Витков! За какво гласуваме всъщност?

# 2 636
  • Мнения: X
По съвест може ти да гласуваш, явно нищо не ти пречи. Останалото огромно мнозинство просто няма как да гласува, а му е много важно да не ви вижда повече.

# 2 637
  • Мнения: 96
Тъкмо щях да пиша, че направо тласкат към БСП, за по-сигурно.
Кой нормален човек, който не би гласувал за Герб, ще хукне да го направи за БСП, понеже аз тук казвам, че ще гласувам за Герб (не че го казах досега, но е ясно)!? Или може би омразата ви към Герб и ББ ще ви отчете двойно гласовете за БСП!?

Ами явно баба ти и бай Иван циганина имат повече акъл от теб щом не гласуват за герб. Да очакваш от престъпници и некадърници да направят нещо добро -направо си е диагноза. Знаем и миналото на баце, знаем му и "експертите-калинки". Боже опази!
Е именно де, аз какво говоря досега, точно същото. Точно, че вие очаквате от доказани престъпници и некадърници да направят нещо добро. Знаеш ли кой е Румен Гечев!? Да ти извадя от укипедия, че явно не знаеш: В периода 1995 – 1997 година е заместник-председател на Министерския съвет и министър на икономическото развитие в правителството на Жан Виденов. Правителство, което фалира държавата! Сигурно защото той е кадърен експерт newsm78

А баба ми и бай Иван циганина са прости хора, те не могат да осмислят принципния избор, който аз правя.

# 2 638
  • Мнения: 13 292
Затова пък дъщеря му е кандидат депутат от ГЕРБ та при всяко положение, семейството ще е във властта.

# 2 639
  • Мнения: 2 055
По съвест може ти да гласуваш, явно нищо не ти пречи. Останалото огромно мнозинство просто няма как да гласува, а му е много важно да не ви вижда повече.

По-огромното мнозинство ще гласува вас да не ви вижда повече на власт.

Общи условия

Активация на акаунт