Парламентарни избори 2017

  • 124 790
  • 2 650
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 8 574
Някакъв нов референдум се задава следващата година, но не отворих новината. Сега не ми се рови. Казано би е нещо по новините? Шотландия ли е?
Да

# 346
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 062
Да не чуят Каталунците, че по-силния ЕС ще му се стъжни.

# 347
  • Мнения: 12 416
Да не чуят Каталунците, че по-силния ЕС ще му се стъжни.

Те нямаше ли да правят тази година?

# 348
  • Мнения: 2 067
Много точен анализ на оня надменен противен ляв `телекуалец ,  професора по Путин. Всичко знаещ и много говорещ. Дето само лакърдии говори в наукообразна форма. На МГ18- то любимеца, дето  й е приятел във фейса:

http://www.faktor.bg/mnenia/lacheni-carvuli/95371-intelektualniy … etata-kolona.html

Бойко ще го отнесе този в Пловдив.

# 349
  • Мнения: 8 574
Много точен анализ на оня надменен противен ляв `телекуалец ,  професора по Путин. Всичко знаещ и много говорещ. Дето само лакърдии говори в наукообразна форма. На МГ18- то любимеца, дето  й е приятел във фейса:

http://www.faktor.bg/mnenia/lacheni-carvuli/95371-intelektualniy … etata-kolona.html

Бойко ще го отнесе този в Пловдив.
Професора е супер,ще видим кой кого.И ЦЦ щеше да отнесе непознатият генерал,а кво стана? А майката на нацията не води листа никъде!
Обаче нещо си се объркала,не ми е приятел във фейса

# 350
  • Мнения: 958
Бойко ще го отнесе този в Пловдив.
Може би трябваше да спреш на Бойко ще го отнесе...

# 351
  • Мнения: 232
Много точен анализ на оня надменен противен ляв `телекуалец ,  професора по Путин. Всичко знаещ и много говорещ. Дето само лакърдии говори в наукообразна форма. На МГ18- то любимеца, дето  й е приятел във фейса:

http://www.faktor.bg/mnenia/lacheni-carvuli/95371-intelektualniy … etata-kolona.html

Бойко ще го отнесе този в Пловдив.
Професора е супер,ще видим кой кого.И ЦЦ щеше да отнесе непознатият генерал,а кво стана? А майката на нацията не води листа никъде!
Обаче нещо си се объркала,не ми е приятел във фейса

Уф, МГ, тя не се е объркала, тя не може да чете, не помни, не е толкова умна да  помисли.че не само един човек се казва Иво Христов, не обръща внимание на детайлите, надменна е и като развален грамофон цикли, некритична и наивна...Абе с няколко думи-като видиш кои са хаересващите, ти става ясно какви са харесваните.
Много бих се притеснила, ако харесвам същите хора, които и лу лу.
За проф.Иво Христов и Елена Йончева се радвам-България наистина заслужава нормални политици. много ми се иска да се променят нещата, но някак си оставам скептична с това ръководство на БСП, все си мисля,че ги предложиха само за да не ги предложи някоя друга партия/лява, разбира се!/. И ако живея в Ямбол ще страдам, ще го приема като лична обида.

# 352
  • София
  • Мнения: 452
Скрит текст:
Много точен анализ на оня надменен противен ляв `телекуалец ,  професора по Путин. Всичко знаещ и много говорещ. Дето само лакърдии говори в наукообразна форма. На МГ18- то любимеца, дето  й е приятел във фейса:

http://www.faktor.bg/mnenia/lacheni-carvuli/95371-intelektualniy … etata-kolona.html

Бойко ще го отнесе този в Пловдив.
Професора е супер,ще видим кой кого.И ЦЦ щеше да отнесе непознатият генерал,а кво стана? А майката на нацията не води листа никъде!
Обаче нещо си се объркала,не ми е приятел във фейса

Уф, МГ, тя не се е объркала, тя не може да чете, не помни, не е толкова умна да  помисли.че не само един човек се казва Иво Христов, не обръща внимание на детайлите, надменна е и като развален грамофон цикли, некритична и наивна...Абе с няколко думи-като видиш кои са хаересващите, ти става ясно какви са харесваните.
Много бих се притеснила, ако харесвам същите хора, които и лу лу.
За проф.Иво Христов и Елена Йончева се радвам-България наистина заслужава нормални политици. много ми се иска да се променят нещата, но някак си оставам скептична с това ръководство на БСП, все си мисля,че ги предложиха само за да не ги предложи някоя друга партия/лява, разбира се!/. И ако живея в Ямбол ще страдам, ще го приема като лична обида.
Това не е вярно съждение, Нероли. Те не са вещи, за да ги предлагат на тезгяха, изисква се декларация за съгласие. Сигурна съм, че много пъти от различни партии са канели Йончева, но тя е отказвала. Освен това тя по-скоро клонеше надясно в началото на демокрацията, въпреки че като политически журналист правилно винаги се е пазела от политическо обвързване.

# 353
  • Мнения: 232
За проф.Иво Христов и Елена Йончева се радвам-България наистина заслужава нормални политици. много ми се иска да се променят нещата, но някак си оставам скептична с това ръководство на БСП, все си мисля,че ги предложиха само за да не ги предложи някоя друга партия/лява, разбира се!/. И ако живея в Ямбол ще страдам, ще го приема като лична обида.
Това не е вярно съждение, Нероли. Те не са вещи, за да ги предлагат на тезгяха, изисква се декларация за съгласие. Сигурна съм, че много пъти от различни партии са канели Йончева, но тя е отказвала. Освен това тя по-скоро клонеше надясно в началото на демокрацията, въпреки че като политически журналист правилно винаги се е пазела от политическо обвързване.
[/quote]

 Опазил ме Бог, iv6! Разбира се че не ги смятам за вещи-точно ТЯХ никога! На тях са им предложили, и те като порядъчни хора, за които ножът е опрял о кокъла, са приели/ поне според мен/.
За "надясно" не съм много съгласна.Какаво беше надясното тогава, пък и 23-25 годишна девойка, какво е разбирала тя ? Познавам хора, "на попрището жизнено в средата'' по онова време, дето още не могат да си простят не наивността, глупостта, която са имали тогава/политическа/.
Разбира се, може и не съвсем да ми е вярно съждението-често съм /буквално/ далеч от България и може  да не виждам всички нюанси. Но бях потресена- през есента гледах една "Панорама",в която се обсъждаха двете кандидатки за ГС на ООН. Беше абсолютна гнус,такова падение, през цялото време се чудех как издържа Елена Йончева.    Не  бях гледала българска телевизия от много време, и ако не бях сред чужди хора щях да трасна телевизора-толкова ругатни отнесоха и министера, и джурналиста, и хлъзгавите репи около тях #Cussing out Twisted Evil #2gunfire
Та може и разни такива епизоди да са наклонили везните в решението на ИХ и ЕЙ да участват в изборите. Но всички мразещи ги/а такива виждам има не малко/едва ли ще си позволят да кажат, че желанието за популярност или пари ги движи  в това решение.

# 354
  • Мнения: 2 843
Не знам какво толкова му харесвате на Иво Христов - той е известен като "Продавача на апокалипсис". Освен това в последната "Панорама" каза нещо доста неприемливо по мое мнение - и го каза тъкмо два пъти - че спорът/дискусията никога не убеждава никого - това е покушение над хилядолетната история на публичността; знаете за Сократовия метод на оборването, за важността на диалога и сблъскването на различни гледни точки:
"Знам, че няма да ми повярвате, но най-висшата форма на човешкото превъзходство е задаването на въпроси на себе си и на другите".

# 355
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Комунистическата партия тоя път най-откровено залага на поразяващите усти. Това иде от убеждението на Кони, че не е важно какво става, важно е какво ще се изкажат за него "коментаторите". Комбинацията "оплаквачи" и "четвърто поколение мандраджии" ми идва гнусава дори и по техните стандарти. Схемата им е проста и ясна - насаждай отчаяние, безверие, страх, усещане за разпад и безпътица, и се предлагай като Единствено Сведущият Какво Става Месия. Същото като Улянов и Троцки, нищо ново не са измислили.

Тезите на тия жалейници не са техни, разбира се, ами са лабораторен продукт, който те озвучват с чувство, рошав плам и кисела индивидуалност. Тяхна си работа, да си берат греха, но проблемът е другаде: стотици хиляди наивници не осъзнават, че длибокомудрите прокоби на тия клоуни са маска, роля, професионален реквизит. Слушат поплаците им и заживяват най-истински в тревожност с елементи на паника.

За съжаление това убива у тях всякаква предприемчивост, рационалност и желание за живот, прави ги лесна плячка на по-нататъшните им манипулации.

# 356
  • Мнения: 2 843
Случи се преди години да участвам на една научна конференция, на която участник беше и Иво Христов - представи същите апокалиптични картини - явно научният му метод не е много по-различен от популярните му изяви; навярно с това е станал и професор - към момента на конференцията беше все още доцент.

Към комбинацията "оплаквачи" и "четвърто поколение мандраджии", спомената от Куркума, да добавим и ДС ченгетата, които продължават да имат ключова роля.

# 357
  • Мнения: 1 110
Иво Христов е точно такъв, но и е сравнително добър източник на информация. Трябваше да си остане анализатор. За елементарна "сверка на часовника" е достатъчно качествен.
Изобщо не виждам как конструктивно би влязъл в управление на каквото и да е ниво, където и да било.

Елена ... много съжалявам, че влезе в надпревара за парламент. Мястото й беше в президентството. Уважаван от мен експерт, който има какво да даде като знания в дипломацията (най-малко).

# 358
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Погребалната му физиономия просто съответства на кахърните му приказки. Проведен е кастинг, и там е счетен за подходящ за жалейник.

Кони, по примера на своята Партия да си пъха носа там, дето не ѝ е работа, се е загрижила за раждаемостта. Комунистическата мисъл, както обикновено, не стига по-далече от това, че "няма пари" и "хората" затова не искали да имат деца. Естествено, прдлагат да "дадат пари", не много, де, по около 50 лева на семейство годишно, или там някъде. Какви пари, бе?

Предполагам, че самата лидерка е останала само с едно отроче, защото тя, замминстърката, и мъжът ѝ митничар, са нямали парици, горките. Кой ли от цялото им Изпълнително бюро има повече от две деца, па не са бедняци, нали?

Та замисляла ли се е Пасионария от Крушовица, че тия техни мрачни пророци, тия оплаквачи и професионални апокалиптици, са отчаяли за бъдещето хиляди млади и наивни хора в детеродна възраст? Колко ли отложени раждания тежат на съвестта на тъпоумните им анализи с хибриден привкус? Колко ли техни студенти и слушатели са пожелали да пробват бизнес, семейство, връзка, след като изслушат мизантропските им словоблудства?

Да, ясно - тяхното си е политика, пропаганда, и тя по определение е длъжна да навежда хората на определени мисли, ама трябва и съвест малко да имаш, и страх Божий, като лъжеш на едро. Не всичко на тоя свят е да спечелиш изборите.

# 359
  • Мнения: 477
Иво Христов ми хареса при Слави, когато му обясни надълго и на широко че референдума е напълно безсмислен . Звучеше ми много интелигентен и начтен човек с доводи и приказката му вървеше гладко . Много ми хареса . Също така изглеждаше като човек който никога не би се занимавал с политика, уви .
Наскоро го гледах някъде, каза че ще го ползват като експерт само .

Общи условия

Активация на акаунт