Къванч Татлъту в новия сериал "Cesur ve Güzel"/ минали проекти и партньори/- 59

  • 57 828
  • 739
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 924
Честит да ни е най-българският празник!
Привет на всички тези, които почиват, от другите, които не могат да си го позволят!  Hug
Обаче, въпреки трудностите в този живот, някои от нас, вече изгледаха серията със субтитри и искат да споделят:

Серията, чийто край ми мина под фразата  "И каждый раз навек прощайтесь! Когда уходите на миг!" от една балада. Тъжно и житейско...Никой, освен нас не знаеше, че онази прегръдка до колата, ще е последна между майка и син.

Мисля си, че следващата серия ще е още по-тежка. Ще наблюдаваме човешки мъки от безсилие да промени нещо. Ще наблюдаваме, как Джесур се учи да живее с тази загуба. И никой не може да  помогне в това. Човек сам  се справя в подобна ситуация.

Не ми се гадае, как ще се развие действието по основната линия. Всичко ще ми е интересно. Само се надявам, една смърт да стига за сериала.

За останалото...Харесаха ми местата, където Джесур и Сюхан, бяха близки.  Най-много тази със съня. Хареса ми много там, където мечтаеха. Може би, ще се изпълни тази мечта накрая, като хепи енд.

Отделно, Джесур и прокурора са добър тандем за откриване на истината. Джесур е горещата кръв, а прокурора е опита в това начинание.

На две от сцените се посмях. Едната, където Джесур дръпна телефона от ръката на охраната, на излизане от фирмата и се обади на Тахсин. Тахсин си глътна дъвката, направо.  Joy Joy Joy Другата беше, когато изловиха бившите прокурор и полицейски. Много добре, беше направена сцената и как се подредиха един до друг. Изглеждаха мъжкарски и само дето не бръкнаха в кобурите за пистолетите.  Laughing Laughing Laughing

Толкова имам възможност да напиша сега. А да...Адалет да започва да пече сухари, защото Тахсин го прибраха Laughing

# 661
  • Мнения: 8 631
Снеже Hug, нали не мислиш, че ние сме обречени? Rolling Eyes

 Hug Още е рано да правя изводи, ама от първи епизод - такъв процент...  Peace Или ние, или Родината... да не говорим за сериала на Фахрие.  Sad ooooh!  Но.. рано е още, да не бързам прекалено, ще видим и другите серии как ще е. Иначе и аз се радвам за Шюкрю, ама повече ще се радвам за Къванч и ФЕ. Wink Heart Eyes Heart Eyes

Фенче,  Hug подкрепям за Града, хубав е сериалът, но част от каста - не. Peace

# 662
  • Мнения: 18 706
Снеже Hug
аз пък съм на мнение, че и трите сериала могат да си съществуват в ден четвъртък Peace
нашия си има твърда аудитория и не мисля, че сме застрашени..... Rolling Eyes

Мире Hug

Цитат
Мисля си, че следващата серия ще е още по-тежка. Ще наблюдаваме човешки мъки от безсилие да промени нещо. Ще наблюдаваме, как Джесур се учи да живее с тази загуба. И никой не може да  помогне в това. Човек сам  се справя в подобна ситуация.

Не ми се гадае, как ще се развие действието по основната линия. Всичко ще ми е интересно. Само се надявам, една смърт да стига за сериала.

 Peace

със сигурност , следващата серия ще е много по-тежка  Sad
Джесур ще се учи да живее с болката, която ще го съпътства до края на живота му Sad
и аз не смея да прогнозирам накъде ще се развият събитията по-нататък
ама колкото и да е клиширано, ако се появи едно дете в живота му, ще е като балсам за скърбящото му сърце.....
иска ми се това да се случи към края....като хепи енд Peace

Орси Hug
така си е, да видиш как майка ти умира пред очите ти, по такъв ужасяващ, нечовешки начин е достатъчно да превъртиш и полудееш..... ooooh!

а това, че показваха Джесур и майка му в още по- нежни и обичащи се отношения в последните 2 серии, не беше случайно....

какъв контраст Sad



Последна редакция: пт, 03 мар 2017, 15:10 от Airra

# 663
  • Мнения: 4 642


    О, Мирърче, ти се появи с дъъълга и прочувствена "реч". хареса ми и те лайкнах.

    Това лайкване почти го прилагам вече, но все още ми се случва да забравям, когато нещо ми харесва да го сложа!  Grinning


    Айре,
Цитат
а това, че показваха Джесур и майка му в още по- нежни и обичащи се отношения в последните 2 серии, не беше случайно....

    И аз си го помислих същото снощи. Да се подчертае голямата привързаност и обич между двамата и за недоразбралите средностатистически анадолци. Въпреки, че техните отношения са типично по европейски. Дори и френските им диалози. Които в сериала са по-скоро загатнати поради ясни причини.

    Ще ми е много любопитно развитието на историята по-нататък. Дано една серия стигне, за да се разбере, че не Тахсин е убиеца. Иначе ще стане тегаво и глупаво. Най-малкото могат да тръгнат от това като си зададат въпроса- как така се озоваха те във фабриката, кой ги изпрати. Тахсин едва ли ще иска да си има свидетел на деянието.  Усетът ми към този герой е, че може да има жестоки постъпки /като провисването на Реза с главата надолу, например/, но няма склонност към жестоки убийства. Най-малкото не ги прави той, а подставено лице.


     


   


   


   

# 664
  • Мнения: 18 622
Сладурчета, изгледах серията ... с малко прекъсване, че имах гости, та за това чак сега се включвам. Ами ... разби ме тази серия  ooooh! След всички толкова хубави моменти, които видяхме, това на края беше ужасно просто ... Следващата серия ще е нечовешка мъка, да, Мире  Hug ooooh! И все пак нямам търпение да видя как Киво ще я изиграе, мноого е добър, вече сме го виждали не един път, искам да видя този път как ще го покаже Peace През цялата серия беше страхотен, но на края беше просто ... не зная даже как да го нарека  ooooh! Винаги съм се питала как го прави ... дори очите му помътняват  Rolling EyesМного ми хареса анализът ти на серията, благодаря ти!  bouquet
Обещах да преразкажа серията : на кратко -  Фюген се влошаваше все повече, дори не успя да познае Джес и Кемал ... Знам защо Ръза избра именно нея , за да накара Джесур да действа най-после, но това за мен е равносилно на убийството на малко дете  ooooh!Как му даде сърце да посегне на именно такъв човек  newsm78 Голям психопат  #Crazy а как се радвахме, че ще помогне на Джес  ooooh! Аз гледах на Фюген като на малко, глезено дете, беше толкова болна, с психиката на малко дете, направо си бяха сменили ролите с Джес - той я гледаше както се гледа малко дете, за това и угаждаше за всичко, правеше всичко за нея, като за малко , любимо дете  ooooh! ooooh! Много тежко му беше да я гледа такава, но сега просто не ми се мисли какво ще се случва ... Дали няма да се махне от всички  newsm78 Не ми се мисли и как ще се почувстват Сюхан и Ширин и жената, която се грижеше за нея, Елиф май се казваше  ooooh! Ширин направо полудя горката, като видя, че колата е празна  ooooh!
Мире  Hug много си права ... Джесур сякаш беше подтикнат да прегърне за последен път майка си ... добре, че често я прегръщаше и целуваше, показваше и колко много я обича ...
 А Сюхан дори не успя да я види ... предполагам, че и тя ще е съсипана, обикна я искрено и от сърце, като нейна майка ... Никой не може да помогне на Джесур в такъв момент, трябва да се справи сам, но все пак се моля да не се отдалечат двамата  Praynig Нямам идея какво мисли по този въпрос Едже.
Джахиде разбра колко опасна е Хулия, няма да и е лесно с тази харпия, не знам как ще се отърве от нея  Бюлент ... не знам наистина ли се влюби в Бану, ама никак не му върви  hahaha Бану и тя ... нямат късмет и двамата в любовните дела.
Хареса ми как разкриха, че онези четат кореспонденцията на прокурора - умни са и двамата с Джесур и са добър тандем  Peace Не знам защо прокурорът толкова се вживяваше в убийството на директора на сиропиталището, даже си представяше как е станало всичко, дали не е някакъв негов роднина, не стана ясно. Но, много интересна история е измислила Едже, има още много насоки , по които да върви сюжета, няма опасност да зацикли, поне според мен  Peace Не знаем още какво е вършил Тахсин с тези деца - спомените на Ръза бяха ужасяващи, не случайно е толкова озлобен към него. Адалет също не разбрах защо е толкова ужасена от брат си - да не я издаде или и тя има ужасни спомени от детството  newsm78 Много неща все още не са ни ясни.
Макар и малкото романтични моменти между нашите сладури бяха прекрасни, много ми харесаха  Peace Отново имаше много духовити диалози между тях, на някои се смях от сърце - когато Джес и звънна и и каза, че ако не е заета с пилатес може да му отвори, когато Сю го нарече Батман и други ...Друго  newsm78 newsm78 Като се сетя, ще допълня. Но, серията за мен беше много добра, макар и толкова тежка на края.
Айре  Heart Eyes и аз мисля, че нищо не застрашава нашия сериал, особено пък като изгледах трейлъра на новия  ooooh! Типичната тяхна действителност, за това са го и гледали. Мен лично няма да ме грабне със сигурност, дори и заради Шукрю. Харесвам го, ама не толкова, че да се мъча с нещо, което не ме вълнува  Laughing Някой помни ли колко беше нашия рейтинг за 1 серия  newsm78
А и както казах, няма друга толкова красива двойка като нашата в момента  Heart Eyes

https://vk.com/kivancoyku?z=video53699383_456239230%2Fa97739cf79 … pl_wall_-62215399

Орси  Hug Тахсин не си цапа ръцете, той си има хора за тази работа  ooooh! Но, без да му мигне окото, би отстранил и Джесур и майка му и всеки, който му се изпречи на пътя без никакви скрупули, това ми е мнението на мен за него  Sick Не вярвам да се проточи много разкриването на истината, поне до сега всичко се развива бързо, без  да се влачи действието, ще видим  Peace

Последна редакция: пт, 03 мар 2017, 17:11 от queen_fenka

# 665
  • Мнения: 4 642



      Ей, Фенка, благодаря! Да те почерпя за преразказа!


       



       

# 666
  • Мнения: 18 622
Орс  Hug благодаря! Ама то пък един преразказ  hahaha в главата ми е карашък и не мога да се изкажа като хората  ooooh! Чакам я с нетърпение на български, друго си е. Но, всичко ми се видя много логично и последователно, нямаше пълнежи, а бе - хубава серия  Peace
Забравих да кажа, че на Джахиде ще правят някакви тестове за бебето, защото била пила някакви лекарства и може да има последствия ...  защо ми се струва, че и тя ще си плати скъпо за всички гадости и лъжи именно с това така чакано бебе  newsm78 На всички в тази история ще им се върне с лихвите злото, сторено от тях, но, защо Джес трябваше да заплати с живота на най-близкото му същество за това, че е дръзнал да търси истината за рано погубения живот на баща му  newsm78
Прекрасни  Heart Eyes











Много ще ми липсват сцените на майка и син обаче Cry





И един класен колаж  Peace

Последна редакция: пт, 03 мар 2017, 18:22 от queen_fenka

# 667
  • Мнения: 18 706
колажа е страхотен Crazy , не мога да не го повторя Peace



Фенче Heart Eyes, благодаря за коментарите thumbsup bouquet
и клипчето на Орилиса е много добро Peace

аз съм на половината серия, ама нямам търпения за бг.превода, по разбираеми причини Mr. Green
двойката ни е много хубава Heart Eyes, е някои още не виждат влюбен Джесур, ама повредата е в техния телевизор tooth

а новия сериал с Шюкрю, преди малко му хвърлих един поглед
ами голяма селяния ooooh!, малко по съвременна от Съла, ама явно се харесва на забрадките Peace

ето виж
http://1plus1tv.ru/series/tureckie_serialy_na_russkom_jazyke/200 … sskom-yazyke.html

Орси Hug, като казах, че гледахме повече обични сцени м/у майка и син, имах впредвид, че все едно ни подготвяха за края или все едно са предчувствали, че няма да са още дълго заедно.....
и аз не искам да се проточва повече от 1 серия, истината за Тахсин, предполагам, че ще го вкарат в арест newsm78

Последна редакция: пт, 03 мар 2017, 18:53 от Airra

# 668
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
Здравейтеее Hug Hug Hug
Много красота,много хубави снимки сте наредили! Благодаря  bouquet
Въпреки мрачния край на серията,има какво да ни топли душичките до следващите щастливи мигове

Според арабските фенове на сериала в ТТ
този актьор ще се присъедини към ДК Peace

They say that he joined a serial?
##CesurveGüzel

# 669
  • Мнения: 18 622
Айре  Heart Eyes И аз чакам превода на български, макар, че с превода на  Лили  Heart Eyes от снощи се разбраха повечето неща.
Който не вижда, да не вижда бе Айре, не мога ги мисля  Whistling
Благодаря за сериала с Шукрю, но освен него, друго хубаво в тази серия не видях Mr. Green Прегледах я набърже с мишката  hahaha Не харесвам  такива сериали, без мен  Stop
Алинче  Hug дано не са много далече следващите мигове  Praynig Много са ми интересни комшиите ... стиснати на любовни сцени,заради това, че се дават в ранен час, ама убийства и други зверства са подходящи  newsm78 Голям морал, голямо нещо  ooooh! Добре, че имат красиви и добри артисти, та благодарение на тях успяваш да си довършиш мислено започнатата сцена  hahaha
Този пък с тази физиономия какъв ще го играе интересно  newsm78
Красивото ни момче  Heart Eyes
https://vk.com/kivancoyku?z=video226662172_456239420%2Fef88d3840 … pl_wall_-62215399

Последна редакция: пт, 03 мар 2017, 20:48 от queen_fenka

# 670
  • Мнения: 18 706
Али Hug
еххх кога ли ще ни стоплят пак с хубави моменти Whistling
сега ни чака доста рев....
мерси за инфото, на мен не ми е попадало, ама тоя със сигурност няма да е от добрите Laughing

Фенче Heart Eyes, чок гюзел Crazy Heart Eyes
днес чета в тема на друг всеобщ любимец Wink
"Киво колкото и да ми е безразличен , не може да се отрече , че е перфектен"

аз още не мога да си изгледам серията, поради гости

ама ми попадна един моторист от 2013 Crazy
спешъл за Мирето Wink



лека ви вечер Hug

# 671
  • Мнения: 924
Добър вечер на всички!

Орси, благодаря за оценката  Hug
Айре, сините колажи и на мен са ми любими. За Киво, синьото  цвета  Peace
Фен, това за Джахиде от теб го разбрах. Явно, като видя Джахидето, се разсейвам  Thinking
Али, този прилича на Али Баба, но без четиридесетте разбойници Laughing А може и да е с тях, знам ли  Laughing

Да ви покажа нещо за разведряване  Laughing

Киво пише писмо на лаптопа...


...с двата пръста. Добре, че не са палците. Той аслъ, знае да натиска, само копчето на стартера rotfImbo rotfImbo rotfImbo


Иначе, завършва със замах. Бам! На мама пианиста  Joy Joy Joy



ама ми попадна един моторист от 2013 Crazy
спешъл за Мирето Wink


Оооо, Айре, докато наслагам снимките и си писла Много благодаря! Ами, убиййстев е Киво на мотора, какво сега.  Трябва да си събера колекция  smile3521

Последна редакция: пт, 03 мар 2017, 21:19 от mirror_

# 672
  • Мнения: 18 706



Киво пише писмо на лаптопа...


...с двата пръста. Добре, че не са палците. Той аслъ, знае да натиска, само копчето на стартера rotfImbo rotfImbo rotfImbo


Иначе, завършва със замах. Бам! На мама пианиста  Joy Joy Joy



ти ся кво, искаш да го изкараш, че не може да пише на компютър ли??? Crossing Arms Laughing
и аз пиша с два пръста , показалци Peace Mr. Green

за снимките с мотори, имам идея, с Фенка Heart Eyes ти намираме снимки, от тебе клипче, и музиката ще я избереш възможно най-подходяща, не се и съмнявам Wink


Последна редакция: пт, 03 мар 2017, 21:56 от Airra

# 673
  • AMS
  • Мнения: 6 455
Привет, дружки!!!
Честит празник!!!
Благодаря за интересните постове!!!

Нали ви казах, че ще гледам Червеният Истанбул.




Ферзан Йозпетек е казал на Йълмаз Ердоган,
че "Kıvanç bizde her zaman başroldedir” -
Къванч винаги ще е в главна роля.





Аз се отбивам и за да разведря малко обстановката,
от финала на епизода.
Не съм коментирала К/Г,
не че не съм го гледала,
но сега направих тези гифчета >>>









# 674
  • Мнения: 18 622
Айре  Heart Eyes ми трябва да си сляп, за да не виждаш, че е перфектен, така, де  Laughing

Мире  Hug уби ме с това на мама пианиста   Joy Joy Joy Joy Joy вярно ме разведри Peace
Ето ти още мотористи  Laughing







Ето, Айрето  Heart Eyes ти е дала задача вече, а аз ти изпратих предварително снимки, телепатия Laughing
Дива  HugЧестит празник, мила  bouquet Благодаря и за инфото и за гифчетата!  bouquet

Последна редакция: пт, 03 мар 2017, 22:08 от queen_fenka

Общи условия

Активация на акаунт