Къванч Татлъту в новия сериал "Cesur ve Güzel"/ минали проекти и партньори/- 59

  • 57 731
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 18 621
Айре  Heart Eyes супер!  bouquet И те ни четат  Laughing
Попаднах на страхотен нов клип, но не ти върши работа, няма го този момент, а и на мен ми хареса  Peace



хубав е bouquet

Али Hug, ооо гледала си Киселите ябълки Simple Smile
аз само го мернах като преведен, май и Михрибан участва?
хареса ти така ли??

предстои ти мъмрене от Фенка Heart Eyes, че не си гледала Мемо и Инджи Joy Joy Joy Joy

на мен пък ми е интересно, много ли са убеждавали Ийт да влезе в сериала ни newsm78
той в последните години не се снима в дизита Peace
и колко ли ще е обхватна ролята му?
само дано да няма нови жертви...... Whistling Praynig



Последна редакция: сб, 04 мар 2017, 15:36 от Airra

# 691
  • Мнения: 18 552
 Алинче  Hug сигурна съм, че ще го заобичат, толкова е нереално красив там на моменти Киво, че ... пък и образът е готин  Peace
Дай, моля те, линк за Кисели ябълки, много харесвам Сонгюл  Heart Eyes
Като изгледах този клип, реших, че е крайно време да си загледам сериала отначало  Laughing толкова хубави моменти ...


Айрето  Heart Eyesпак се бъзикаш нещо с мен, а ? А ? А?  Joy Joy Joy
Не вярвам да са го кандърдисвали, харесал му е образът и е приел  hahaha Не вярвам скоро да излезе от сериала, името му е в началото, за епизодична роля не го правят, спомни си Езел.

Последна редакция: сб, 04 мар 2017, 15:37 от queen_fenka

# 692
  • Мнения: 18 621
Алинче  Hug сигурна съм, че ще го заобичат, толкова е нереално красив там на моменти Киво, че ... пък и образът е готин  Peace
Дай, моля те, линк за Кисели ябълки, много харесвам Сонгюл  Heart Eyes
Като изгледах този клип, реших, че е крайно време да си загледам сериала отначало  Laughing толкова хубави моменти ...


Айрето  Heart Eyesпак се бъзикаш нещо с мен, а ? А ? А?  Joy Joy Joy
Не вярвам да са го кандърдисвали, харесал му е образът и е приел  hahaha Не вярвам скоро да излезе от сериала, името му е в началото, за епизодична роля не го правят, спомни си Езел.

чи с кой друг да се бъзикам newsm78  Mr. Green hahaha
за Ийт-да, сигурно му се е играело нещо мръснишко и злодейско Peace
в Интикам-втори сезон, беше един добричък....

всъщност Ръза, вече стана най-големия враг на Джесур...... Confused Confused

оххххх  Crazy Heart Eyes Heart Eyes


до по-късно Simple Smile

# 693
  • Мнения: 18 552
Айре  Heart Eyes бъзикай се, не ми пречиш  Laughing
Оххх и от мен  Laughing




Да, Ийт го бива много за гадни роли, страхотен е и в тази  Peace Вече го намразих  ooooh!
Отивам да си гледам Града ... до после!  Peace

# 694
  • Мнения: 18 621
чакаме Peace

# 695
  • Мнения: 18 552
Айре  Hug чакам го с нетърпение и страх едновременно  ooooh! Колко е тъжна Сюхан ... за Джес не ми се мисли просто  Cry Да видим какво ще ни покажат  newsm78

# 696
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
Ох!Ох!Ох!
Много красоти,много нещо Heart Eyes
Леле,Сюханче е разбита Sad
Горкичките те Sad
Фенче Hug

# 697
  • Мнения: 4 642

      
Цитат
Спасибо за гифки, болгарскому форуму🌹


      Айре, привети! И аз се зарадвах много на това!

      Както и на изказването на Йозпетек /режисьорът на ЧИ/, че Къванч е само за главна роля. Къванм е принцът на Турция. И такъв ще си остане и в историята им. И друга роля не му приляга. Въпреки, че в Езел се появи толкова за кратко, но имаше толкова ярко присъстваше. Да, външността му има голямо значение. Но и талантът, и работохолизмът, и професионалъзмът му са на високо ниво. Вижда се как непрекъснаго работи върху себе си и се надгражда. Ето това ми харесва у него. И го бях споделила преди поне две години. Че и повече, май.

     Явно, щам ахсин е на гробището бързо ще се разплете случаят. Както и трябва да бъде. Освен... ако нямат изискването всички актьори да са на снимачната  площадка, независимо кой снима. Ще видим.

     А що се отнася до това, че слава Богу, че прокурорът е на мястото заради Тахсин,  да не му се случи нещо, същото се отнася и до Джесур. Че ако издивее и направи нещо на Тахсин нали и той ще го отнесе после по съдилища, затвори...

    Благодаря за споделените мнения и фотографии.


    Да добавя, че се зачудих на тази снимка колко телефона има Къванч!?


   


   


   


   


   


   


   


   

Последна редакция: сб, 04 мар 2017, 17:53 от ORS/KRISI

# 698
  • Мнения: 18 552
Ох!Ох!Ох!
Много красоти,много нещо Heart Eyes
Леле,Сюханче е разбита Sad
Горкичките те Sad
Фенче Hug

 bouquet love001

# 699
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
Сега видях тази снимка. Пише,че е нова от сет,Джес е с доста скъсена коса.

Вчера видях коментар на актьора,който е в ролята на Бюлент към Едже"Ама какъв финал"
В отговор тя му е писала"Беше като раждане,но много хубав епизод ,благодаря ви"
Сега си мисля новата външност нов живот ли означава,дано само нямаме скок във времето,хич не го обичам този похват Peace
Скрит текст:

# 700
  • Мнения: 18 552
Орси  Hug bouquet Много хубаво си го казала за Киво, точно така е и за мен - той винаги е бил и ще си остане Принцът на Турция, нищо, че някои се опитват да турят техните си любимци на това място  Mr. Green
Алинче  Hug благодаря за всичко споделено!  bouquet Аз си знаех, че по някое време Киво ще си смени малко визията, да видим дали ще е още сега  newsm78 Не вярвам да има скок във времето, нали наскоро празнуваха 14.02  наред с нас  Laughing Ще си върви с настоящи дати ми се струва  Peace
По една вишновка преди фрага за смелост  newsm78

# 701
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
Фенче Hug дано,дано
Ох,страшен е

# 702
  • Мнения: 18 552
Фенче Hug дано,дано
Ох,страшен е


Ох, щом само от снимката ми се сви сърцето, не знам ... много ще се реве следващата серия, ясно е  ooooh!

# 703
  • Мнения: 18 621
 newsm45 newsm45



Ето това е Къванч!!!!

# 704
  • Мнения: 18 552

 smile3518 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45
Велик е просто  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Много ми е мъчно и за двамата, но за него ми се свива под лъжичката и ме боли сърцето ... Значи ще полежи малко Тахсин, а нашите ще се разделят  ooooh! ooooh! ooooh!
От Звезди и Лули  Hug


" Аз не съм баща ми "


" От тук нататък за мен си само дъщеря на убиец"



нееее, те трябва да се подкрепят сега, не да се разделят  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Последна редакция: сб, 04 мар 2017, 19:29 от queen_fenka

Общи условия

Активация на акаунт