Къванч Татлъту в новия сериал "Cesur ve Güzel"/ минали проекти и партньори/- 59

  • 57 758
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 18 662
Дива Hug, усмихна ме bouquet
Фенче Heart Eyes, за едно клипче, трябват сигурно поне 20-тина снимки

за лека нощ Hug
може да сънувате, че сте на мястото на Сю Wink

Последна редакция: пт, 03 мар 2017, 23:15 от Airra

# 676
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
Айре Hug,ами кой го знае колко е истина,попадна ми на две места,затова го сложих,да не идвам с празни ръце Laughing,ще го видим Peace
И тук са го дали
#new #kimal with new person in our #CesurveGüzel


Мир Hug и пианиста,и моториста,сладур си е отвсякъде  Heart Eyes



Фенче Hugнашата двойка и в тъгата си ще са красиви,стига само да са заедно. Прекрасни са,не мога да им се нагледам.
Лека ви от мен Hug Hug Hug

# 677
  • Мнения: 924
Ферзан Йозпетек е казал на Йълмаз Ердоган,
че "Kıvanç bizde her zaman başroldedir” -
Къванч винаги ще е в главна роля.






Дива, здравей!
Не знам, кой е Ферзан Йозпетек, но умен човек изглежда, щом е казал това   Simple Smile
Благодаря за свежите гифчета! Hug

Айре, ще направим, разбира се. Що е време пред нас. И да...музиката е много важен компонент, но ще намерим най-подходящата. Hug
Сега видях, какви грешки съм направила горе, докато допълвах. Стана, "присмял се хърбел на щърбел"  rotfImbo Това ми напомни статуса на един приятел от тези дни. Е...сигурно го е скраднал от някъде, но няма значение :
Цитат
Искма ви ес повахля, че ндес амс разлгобих, поичитих и слгобих клаиатуата ис....
Joy Joy Joy

Фен, отворих си папка вече  Grinning

И пак Айре, докато пиша...Не знам, как е станало, но си прочела, какво мислех до преди да вляза тук преди малко. Ще разбереш, но не сега  Sunglasses

# 678
  • Мнения: 18 583
Айри  Heart Eyes то има още бре  hahaha Снимки да искаш, не знам дали някой друг са го снимали толкова  hahaha













А може и само с каска , без моторо  Joy Joy Joy Joy




Хади, стига! Ама има ощи  Mr. Green

Али  Hugдано!  Praynig А, че са красиви, красиви са, особено когато плачат, ама не искам  ooooh!
 Мире  Hug hahaha попълвай папката  Peace
Лека, дружки! Благодаря на всички ви, че ми оправихте настроението, добре се посмях  bouquet

# 679
  • Мнения: 18 662

Айре, ще направим, разбира се. Що е време пред нас. И да...музиката е много важен компонент, но ще намерим най-подходящата. Hug
Сега видях, какви грешки съм направила горе, докато допълвах. Стана, "присмял се хърбел на щърбел"  rotfImbo Това ми напомни статуса на един приятел от тези дни. Е...сигурно го е скраднал от някъде, но няма значение :
Цитат
Искма ви ес повахля, че ндес амс разлгобих, поичитих и слгобих клаиатуата ис....
Joy Joy Joy

Фен, отворих си папка вече  Grinning

И пак Айре, докато пиша...Не знам, как е станало, но си прочела, какво мислех до преди да вляза тук преди малко. Ще разбереш, но не сега  Sunglasses

за черното - цалувка love001
за статуса hahaha hahaha hahaha
за мислите ти, и сега се досещам Wink  Blush Heart Eyes

Фенче Heart Eyes, засрами ме с тия снимки Whistling
ама аз мога да те залея пък с Бехлюлски Laughing

Али Hug Peace

пак лека Hug


# 680
  • Мнения: 18 662
Добрутроо Hug Hug



Гърците пък кръстили сериала ни, който тръгва при тях Сюхан Whistling





и нещо готино
Cesur ve Kuzey Wink

https://twitter.com/SaraLovesKT/status/837626559905349632

# 681
  • Мнения: 18 583
Добро утро!  Hug Hug Hug
Айре  Heart Eyes bouquet
Е, що пък са го кръстили така, интересно  newsm78 Както и да е, завиждам им, че ще го гледат по телевизията още сега  Peace На мен ми е любопитно как ли ще го кръстят нашите  hahaha
За добро утро ви намерих една снимка на ученолюбивото ни момче  Laughing

И специално за Мирето  Hug пианистът на мама  hahaha



И още малко Киво моторист








 Joy Joy Joy Joy

И една сладка муцунка  Heart Eyes

# 682
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
Добро утро Hug Hug Hug


Айри Hug много готини Джесур и Кузей,забавлявах се и аз като Мир Hug на този момент.
Фенче Hug супер сладурски снимки,мерси Hug
Днес сигурно ще имаме фрагман,но нещо хич не ми е нетърпеливо Peace
Пък кой знае,може и да ни изненадат
Хубав ден,момичета мили Hug

# 683
  • Мнения: 18 662
Али Hug bouquet
Фенче Heart Eyes bouquet

изгледах си снощи серията, е не разбрах всичко от диалозите Whistling
хареса ми Peace като изключим края.... Sad
но за мен, в тая серия Джес и Сю ми бяха най-хубави и най-ествествени, от всички техни общи сцени до сега Peace
а Киво...ееееех Киво Crazy
чаровен, красив, харизматичен Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
и Туба беше много хубава Peace
да не кажат тъщите, че не я оценявам Mr. Green

айде малко гифчета Simple Smile




















# 684
  • Мнения: 18 583
Алинче  Hug пък аз чакам фрага с нетърпение, нищо, че няма да ни покаже кой знае какво  ooooh! Интересно ми е дали Джес ще се затвори в себе си или ще приеме да споделя с жена си голямата си трагедия, защото съм сигурна, че Сюхан ще иска да е до него в този момент, тя го обича безкрайно ...
Айре  Heart Eyes  Joy Joy Joy Когато има за какво, винаги я оценяваме, мисля  Laughing Благодаря за прекрасните гифчета!  bouquet Прелестни бяха, наистина, но отново много за кратко  Crossing Arms А хората искат да гледат най-вече тях ...
Това ми е любимо, много хубава сцена  Laughing

Красота  Heart Eyes

Еха, в Латинска Америка започват да гледат ето това от 6 март

А този поглед на края направо ме уби ...

Добре, че прокурорът е там, че не ми се мисли какво може да се случи с Тахсин бей  ooooh!

Последна редакция: сб, 04 мар 2017, 11:58 от queen_fenka

# 685
  • Мнения: 18 662
Фенче Heart Eyes newsm78 на мен времетраенето си ми беше таман, имаше си в началото ликъорче и целувки, на сутрина сладурското будене и после закуската на брега, накрая в колата ми бяха много хубави, като се разделяха с целувките Wink Heart Eyes, плюс това съня Heart Eyes
да не би в КГ да е имало повече Куджейски сцени? Wink
като за нашия сценарий си беше достатъчно Peace
ама сега какво ни чакаааа.... Sad Sad

нова, явно от погребението


браво за Перлата в ЛА Peace

# 686
  • Мнения: 18 583
Айре  Heart Eyes  Joy Joy Joy в сравнение с КГ тези сцени тук направо са си пир, наистина  Laughing Ама като са ми толкова готини заедно, все ми се иска още и още да ги гледам заедно hahaha И да си разменят остроумни реплики, това ме кефи много  Peace
Цитат
аллё
- я у двери .. если ты не занимаешься пилатесом могу я войти.😀
- Бэтмен возвращается домой, после приключений👍😂
- Ширин сказала..
- ну по крайней мере я рада, что не узнала эти новости из газет..😱
- у меня завтра много дел в Стамбуле..вот я и подумал. может ты окажешь мне гостеприимство 🤠🤘🏻
Страхотно изиграно  Peace



Мире  Hug за теб!

Ако тази снимка е от погребението на Фюген, значи много бързо са разбрали, че не е Тахсин убиецът, това ме радва  Peace

# 687
  • Мнения: 18 662
Фенче Heart Eyes, и мен много ме кефят, когато си говорят лекооо заядливичко Wink
и как преливат от остроумност към сериозност Peace

тая сцена с шапката ми беше много сладка, ама не мога да намеря клипче, за да направя гиф Whistling





и явно тахсин ще бъде също на погребението....

изнервих се,  не мога да си сложа новия аватар #Cussing out

хаха, я виж Wink
Спасибо за гифки, болгарскому форуму🌹🍃
https://vk.com/feed?w=wall-123508620_47913

май са моите newsm78 Wink


хубав следобед Hug

Последна редакция: сб, 04 мар 2017, 14:49 от Airra

# 688
  • Мнения: 18 583
Айре  Heart Eyes супер!  bouquet И те ни четат  Laughing
Попаднах на страхотен нов клип, но не ти върши работа, няма го този момент, а и на мен ми хареса  Peace

# 689
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
Привеет слънчевки Hug Hug Hug
Много яки гифчета,Айричка Hug супер, bouquet
Фенче, Hug Много хубаво,че ще гледат Перла и там,аз не съм го гледала,но съм извъртяла повечето клипчета с двамата. Ще заобичат и Мехмед,сигурна съм Peace
Скрит текст:
По повод "Перла"-снощи гледах"Кисели ябълки" на Ердоан Йълмаз,Сонгюл участва,както и други известни актьори,останах приятно изнедана Peace
Приятен следобед Hug

Общи условия

Активация на акаунт