Къванч Татлъту в новия сериал "Cesur ve Güzel"/ минали проекти и партньори/- 59

  • 57 732
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 18 622
Добрутроо Hug



Али Hug bouquet
Орси Hug, така е Peace

от рускините Wink



предполам, че ще има скок във времето newsm78
не случайно на снимката от сета с Бану, Джес е с по-къса коса...
е ще ми липсва дългата.... Confused Confused

а после какво ни чака, един/една Едже знае Wink



# 721
  • Мнения: 18 554
Добро утро Орси  Hug Алинка  Hug wavey


Орси  Hug thumbsup няма какво да се каже повече, наистина.


Изобщо нямам идея какво ще направят от тук нататък Джесур и Сюхан  newsm78 Но, докато не излезе цялата истина на бял свят , тези двамата няма да могат да се наслаждават на любовта си, невъзможно е, видяхме как постоянно се джавкаха заради миналото ... Интересно ми е, какво ли е намислила Едже  newsm78 Писна ми да сравняват нашия сериал с Аси  ooooh! Не съм го гледала, не искам и да го гледам, аз гледам ДиК. Нито Едже ще копира друг сценарий, нито Туба ще се съгласи да играе същото, като в друг свой стар сериал, на това се уповавам. Наистина ми се ще да вярвам, че Едже добре знае какво прави  Praynig
Хубав ден!  bouquet
ПП Айре  Heart Eyes благодаря за кафенцето! Поне в началото на серията няма да има скок във времето, пък за после ще видим. И на мен ще ми липсва хубавата му косица  Laughing

# 722
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 924
Слънчевки Hug
Аси не съм гледала и аз,не съм запозната и със сюжета подробно,но си мисля,че Едже си има своя идея и дотук съм доволна от начина,по който ни я представя Peace
Айри Hug,хич не ми се щеше за скока във времето,дано да не е дълъг Peace

# 723
  • Мнения: 18 622
Фенче Heart Eyes, в Аси , доколкото си спомням/не ми е от много любимите/ героят на Мурат, загуби сестра си и напусна Аси, а тя беше бременна. Събраха се след 4,5 години.
Тук няма начин да стане така. Предполагам, че ако Едже намеси бебе, то ще е след като двамата са се сдобрили и преоткрили любовта си Peace
предполагам, че в следващата серия Джес ще се нахвърли в/у Ширин и Кемал Sad
сигурно и Бану ще е първа писта да го успокоява... Whistling

някои са на път да се откажат да гледат newsm78
много странно, аз не бих се отказала да гледам любимеца си, каквото и да ми показват Peace
ами в КПА, също имаше една купчина трупове, героинята на Туба загуби майка си/е то там беше малко като пародия Wink/

Али Hug, предполагам, че ще е 1, 2 месеца скока newsm78
я виж, фенове пишат на/за Киво


може да го преведем Wink

# 724
  • Мнения: 18 554
Алинка  Hug и аз до тук съм много доволна от историята  Peace Интересът ми нараства с всяка серия, много обичам да не знам какво изобщо ще се случи Laughing Обаче нещо ме разтревожи - подругите пишат, че Едже започвала да пише сценарий за Мадоната и щяло да има смяна на сценаристката  newsm78 Дано не е вярно  Praynig
Айре  Heart Eyes изобщо не вярвам Едже да направи същото като в Аси  newsm78  Та това е толкова изтъркано, не, не вярвам. Какви 4-5 години, тук , ако изобщо има скок във времето ще е както казваш два месеца ... Сигурна съм, че го е измислила как ще попълнят календара на Сю двамата заедно. Бебе може и да има, това ще е като балсам за душата на Джесур, но Сюхан не е Аси и няма да чака 4, 5 години, за да му каже.Предполагам, че заради това са се събрали  newsm78  При това развитие на нещата е необходимо да се разкрие цялата истина, защото в противен случай наистина няма начин тези двамата да бъдат заедно. Но, че ще изкупват чуждите грехове поне няколко месеца е неизбежно. Не зная дали Джес ще се нахвърли на Ширин и Кемал, макар, че няма да се учудя, той в момента мрази целия свят ... и Бану няма да му помогне  hahaha Мисля, че всички до един ще се обвиняват за смъртта на Фюген, особено Ширин  ooooh! А и Кемал ... нали той каза на Джес, че я дразнят многото хора около нея и Джес се съгласи с него  newsm78 Всички, всички ще страдат, но най-много ще се обвинява Джесур, че изобщо я доведе в Корлудаа ...
Какво отказване, бе , чакахме го две години  Joy Joy Joy И в КГ беше голяма мъка, ама устояхме  Laughing Който иска, да се отказва, аз нямам намерение, пък и не съм гледала Аси   Mr. Green Нещо много заслабнал ми се видя Киво на новата снимка с подстижката  newsm78 Пак ли ще се подлага на адски режим заради роля  newsm78
Няма да е лошо да преведеш какво пишат феновете на Киво, знаеш, че не съм на ти с английския  Laughing  Разбирам малко, ама не всичко, плийз  Praynig Само разбрах, че този/ тази от Косово го следи като мен още от Перла  Joy Joy Joy
Много ми хареса този коментар

Цитат
Сюхан 😭не бросай Джесура в такой тяжёлый момент, несмотря ни на какие слова 😭 Не время для обид, время оказывать поддержку ❤ Не убегай
И с този съм много съгласна, поне за турските актьори, няма друг, който като него да може да изиграе такива сцени ... И това е мое мнение, разбира се  Peace
Цитат
Кыванч Т. в очередной раз нам показал свой гениальный талант.Много в турецких сериалах показывают горя ,страданий,да почти в каждом,но ни один актёр ни когда не смог так изобразить горе и скорбь как Кыванч.Да актёры плачут ,кричать,грустят,но чтоб так на разрыв аорты,он просто проживает и пропускает это горе через себя.Вены вздуваются ,крик как у зверя до хрипоты,лицо красное от крика ,слёз,стенания и стареет на глазах,а сколько боли в его прекрасных глазах.Боже мой 1000 раз скажу он гении и король мимики и перевоплощения.Меня эта сцена зацепила больше всех в этом сериале,об этом даже не возможно умолчать,хочется им восхищаться и восхищаться и аплодировать стоя,потому что я посмотрев этот фраг получила огромнейший стресс ,я не плакала,а рыдала это говорит о гениальности актёра,как натурально он до зрителя доносит состояние своей души.Молодец равных ему нет ни только в Турции но и во всём мире.Это моё мнение.
Цитат
Самые обсуждаемые актеры уходящей недели:
1 #ilkerkaleli
2 #çagatayulusoy
3 #kıvanctatlıtuğ
4 #halitergenc
5 #sükrüözyıldız
актрисы:
1 #burcinterzioglu
2 #tubabüyüküstün
3 #selinsekerci
4 #demetoezdemir
5 #tubaünsal
сериалы:
1 #poyrazkarayel %63.15
2 #vatanımsensin %26.65
3 #cesurvegüzel %23.93
4 #payitaht %19.35
5 #içerde %17.44

Последна редакция: нд, 05 мар 2017, 13:02 от queen_fenka

# 725
  • Мнения: 18 622
Фенче Heart Eyes,съгласна съм с мнението ти Peace bouquet
да, наистина Джесур ще обвинява най-вече себе си....

превода, на това което ме помоли е готов Wink, ще го сложа в новата тема, по която имам още малко работа....
за Едже, в темата за сериала, има малко разяснение от интервюто й
щяла да се откъсне за малко от ДК, заради игралния филм-Мадоната....
ще е хубаво да го имаме преведено цялото, надявам се на подругите....

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/ayse-arman/bence-bir-erkek-n … ensizdir-40384816

хубави неща е казала за Киво, без съмнение Wink




и една нова

# 726
  • Мнения: 18 554
Айре  Heart Eyes благодаря!  bouquet Надявам се, да го преведат  Peace Е, щом е за малко, съгласна съм  Laughing
Много красив клип ... ама наистина са Меси и Роналдо ли беше  Laughing Прекрасни!  Heart Eyes

Последна редакция: нд, 05 мар 2017, 13:11 от queen_fenka

# 727
  • Мнения: 18 622
аз в Едже не съм се съмнявала, че ще си остане в сериала до край Peace

ама това с другата команда, не ми харесва Crossing Arms

Цитат
Сценарист "Джесур и Красавица" Эдже Йоренч, в своем интервью Айше Арман призналась, что собирается сосредоточиться на сценарии для фильма "Мадонна в меховом манто" производства Ай Япым и в связи с этим, спустя несколько недель, передаст сценарий ДиК другой команде.

а ти , ако искаш преведи това Wink Peace

Цитат
Кыванч Т. в очередной раз нам показал свой гениальный талант.Много в турецких сериалах показывают горя ,страданий,да почти в каждом,но ни один актёр ни когда не смог так изобразить горе и скорбь как Кыванч.Да актёры плачут ,кричать,грустят,но чтоб так на разрыв аорты,он просто проживает и пропускает это горе через себя.Вены вздуваются ,крик как у зверя до хрипоты,лицо красное от крика ,слёз,стенания и стареет на глазах,а сколько боли в его прекрасных глазах.Боже мой 1000 раз скажу он гении и король мимики и перевоплощения.Меня эта сцена зацепила больше всех в этом сериале,об этом даже не возможно умолчать,хочется им восхищаться и восхищаться и аплодировать стоя,потому что я посмотрев этот фраг получила огромнейший стресс ,я не плакала,а рыдала это говорит о гениальности актёра,как натурально он до зрителя доносит состояние своей души.Молодец равных ему нет ни только в Турции но и во всём мире.Это моё мнение.

# 728
  • София
  • Мнения: 4 381
Привет, момичета  Hug
Кой е сценарист на КПА

От сериалите на Едже до сега съм останала с впечатление, че винаги върти влюбените на шиш, докато наистина проумея,  че не могат един без друг. Само пътечките са различни. Да видим тук по коя ще ни поведе.
Искрено се надявам да е написала основната сюжетна линия и заместниците да не се вихрят твърде много.
Не съм гледала фрага. Не искам да мисля за тази сцена преди да й дойде времето.
Феновете на Киво много хубави неща са написали.

Последна редакция: нд, 05 мар 2017, 14:01 от viv4o

# 729
  • Мнения: 18 554
 hahaha и ти си харесала това мнение  Peace
Цитат
КТ за пореден път ни показа своя гениален талант. Много в турските сериали ни показват мъка, страдание, почти във всеки, но нито един актьор никога не успя така да изобрази мъка и скръб като Къванч. Да, актьорите плачат, крещят, скърбят, но никой така, по този начин, до разрив на аортата, той просто преживява и пропуска тази мъка през себе си. Вените му се издуват, викът му е като на звяр до пресипване, лицето почервенява от виковете,стенания,сълзи и остарява пред очите ти, а колко болка в неговите прекрасни очи . Боже мой, 1000 пъти ще кажа, че той е гений и крал на мимиката и превъплъщението. Тази сцена ме впечатли повече от всички в сериала, за това не може да се мълчи, иска ми се да му се възхищавам и възхищавам и да го аплодирам на крака, защото, когато изгледах този фраг аз получих огромен стрес, аз не плаках, а направо ридаех. Това говори за гениалността на актьора, колко реално той донася до зрителите състоянието на своята душа. Колеги равни на него няма не само в Турция, но и в целия свят. Това е моето мнение
И пак да кажа  Laughing кой друг в такава ситуация е толкова красив  newsm78 Аз поне не съм виждала  Thinking

Вивчо  Hug wavey Кой е КАК  newsm78
И аз мисля, че ще се придържат към сценария на Едже и няма да си разиграват коня заместниците и , поне се надявам  Praynig Иначе си права, мъчи ги до дупка влюбените си ГГ  hahaha
Наистина съм впечатлена как устояваш да не погледнеш фрага  bouquet
Ийт е доволен  Mr. Green

 Joy Joy Joy Joy
Цитат
Ууу, гад,разлегся....старушку на тот свет отправил и отдыхает теперь....а нам теперь предстоит рыдать вместе с Кывачем...

Последна редакция: нд, 05 мар 2017, 14:26 от queen_fenka

# 730
  • София
  • Мнения: 4 381
Фенче,  редактирах се КПА

През тела ми е чок зор. Не ме разбира какво пиша и все ме поправя  Laughing

# 731
  • Мнения: 18 622
Привет, момичета  Hug
Кой е сценарист на КАК

От сериалите на Едже до сега съм останала с впечатление, че винаги върти влюбените на шиш, докато наистина проумея,  че не могат един без друг. Само пътечките са различни. Да видим тук по коя ще ни поведе.
Искрено се надявам да е написала основната сюжетна линия и заместниците да не се вихрят твърде много.
Не съм гледала фрага. Не искам да мисля за тази сцена преди да й дойде времето.
Феновете на Киво много хубави неща са написали.

Виве Hug, СЦ са Сема Ергенекум и Ейлем Джанполат Peace

за заместниците, въобще да не се вихрят Crossing Arms
браво , че си устискала , да не погледнеш фрага..... Peace

Фенче Heart Eyes, о сега видях, че и ти си го сложила Laughing
благодаря за превода bouquet

хехе, тая фенка бая го е превъзнесла накрая Wink

Последна редакция: нд, 05 мар 2017, 14:19 от Airra

# 732
  • Мнения: 18 554
Вивчо  Hug  hahaha а бе и аз за него си помислих, ама де да знам  hahaha Айрето  Heart Eyes ти е отговорила вече.
Айре  Heart Eyes да, тази е баш ултраска  Mr. Green За турските актьори съм съгласна с нея обаче  Laughing Никой до сега, освен Къванч не е успявал да ме разплаче  Peace Единствено във Въпрос на чест ме трогна играта на Керем и Шукрю, бяха невероятни!  Peace

Последна редакция: нд, 05 мар 2017, 14:22 от queen_fenka

# 733
  • Мнения: 18 622
Вивчо  Hug  hahaha а бе и аз за него си помислих, ама де да знам  hahaha Айрето  Heart Eyes ти е отговорила вече.
Айре  Heart Eyes да, тази е баш ултраска  Mr. Green За турските актьори съм съгласна с нея обаче  Laughing Никой до сега, освен Къванч не е успявал да ме разплаче  Peace



много хубав клип bouquet
Скрит текст:
мило,
опасявам се да не заприличаме на една друга тема Mr. Green


новата тема, ще я пусна след 2,3 часа Peace

# 734
  • Мнения: 18 554


много хубав клип bouquet
Скрит текст:
мило,
опасявам се да не заприличаме на една друга тема Mr. Green


новата тема, ще я пусна след 2,3 часа Peace

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Скрит текст:
А, няма шанс ... още не сме започнали да го сравняваме с Робърт де Ниро и други световни звезди  hahahaНе казваме, че е най-добрия, но в тези сцени наистина е невероятен. Ние просто си го обичаме, защото е много красив и талантлив, не може ли  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт