Клуб на самотния родител - да се преброим и опознаем! - ТЕМА 6

  • 58 003
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • shumen
  • Мнения: 18 178
Аз моя Август ще го пращам някъде на лятна занималня,но още не съм решила къде.Вчера ходих да питам на 2-3 места и единствено в Младежкия дом ми отърва като цена- 5+2 лева за храна,а частните ми идват малко скъпичко-15 лева+др.екстри,ако има стават поне 20 лева на ден.

# 676
  • Мнения: 444
Деси, то така хубаво, но човека иска семейство, а не да е сам и аз да го викам само за се*с! 😲
Иначе на кой му се занимава да започва всичко отначало и да рискува да си сложи отново "таралеж в гащите"...Аз лично, ако човека до мен беше съгласен на такава лежерна връзка..не знам...тогава сигурно щях да искам нещо сериозно!?😔..знам ли? Май е вярна приказката, че жените не знаем какво искаме! 😱
Факт е, че аз го обичам моето момче и въпреки трудностите, искам да сме заедно! 😍
Деси, твоя човек явно не иска семейство ...но до кога така? А ако поиска? Тогава не си ли готова за компромис..?

# 677
  • shumen
  • Мнения: 18 178
Хепи,те май всички мъже искат семейство,а не само секс.

# 678
  • Мнения: 444
Едва ли всички..Ето виж този на Деси е окей и без да живеят заедно. Моя търпя, търпя и накрая избухна. Каза идвам у вас и не си тръгвам повече! 😋😱😉😍

# 679
  • Мнения: 822
Happy, много сладко!  Heart Eyes Човекът ти заслужава шанс!  Wink
Може би наистина зависи и какво иска мъжът все пак  Laughing Моят наподобява този на Деси, държа си го настрани (и той мен), но се сближихме неусетно (уговорката беше само сеХс). И сега не знам, сигурно и на него му е терсене де, ама не ни се говори още на тая тема. Аз и не знам какво искам, но май на тоя етап си ми е добре, без да събирам мъжки мръсни чорапи  Crazy  Ще се оставя малко на течението май.

Отпуск съм вече и ми е лаааааарж. Утре с децата заминаваме на планина, после море.  Heart Eyes

# 680
  • Мнения: 5 513
Деси, то така хубаво, но човека иска семейство, а не да е сам и аз да го викам само за се*с! 😲
Иначе на кой му се занимава да започва всичко отначало и да рискува да си сложи отново "таралеж в гащите"...Аз лично, ако човека до мен беше съгласен на такава лежерна връзка..не знам...тогава сигурно щях да искам нещо сериозно!?😔..знам ли? Май е вярна приказката, че жените не знаем какво искаме! 😱
Факт е, че аз го обичам моето момче и въпреки трудностите, искам да сме заедно! 😍
Деси, твоя човек явно не иска семейство ...но до кога така? А ако поиска? Тогава не си ли готова за компромис..?
Той поиска още почити в началото да живеем заедно.Парите не са проблем за него и можеше да напусна работа и в друг град да отидем ,но аз не исках.Нито сега искам.Той е по голям от мен.Има семейство.Т.е. разведен е.Децата му са големи(оженил се е на 19 г),но много помага на семействата им.И физически и финансово.Това го научих доста по -късно,че без него и бившата му жена и децата му ще справят трудно.Винаги му казвах ,че така е правилно и че те имат нужда от него.Той все повтаряше,че е касичка за тях.С течение на времето и той се убеди,че грижата за близките хора няма нищо общо с това кого обичаш.Не може да ходим да се грижим за чужди хора ,да участваме в разни каузи ,а да пренебрегваме близките си .Свободен е да си тръгне по всяко време.Аз също.Винаги съм била честна с него.Както и че не искам да живея с него.Имаме доста ангажименти и приятели и когато сме заедно имаме какво да си кажем.Забавно е.Като престарели гаджета сме.

# 681
  • Мнения: 444
Деси, това е важното- и двамата да искате едно и също! Аз го искам, но малко съм скептична към съвместното ни съжителстване. Не знам как ще се получи с капризите на дъщеря ми, неговите деца, моите..ще е мама миа! 😁🏠👫🐵 Има един БГ сериал " Ние, нашите и вашите" е това сме ние! 😄

# 682
  • Мнения: 5 513
Деси, това е важното- и двамата да искате едно и също! Аз го искам, но малко съм скептична към съвместното ни съжителстване. Не знам как ще се получи с капризите на дъщеря ми, неговите деца, моите..ще е мама миа! 😁🏠👫🐵 Има един БГ сериал " Ние, нашите и вашите" е това сме ние! 😄
Не знам...бих казала да опиташ,но да нямаш прекалени очаквания.Да не се разочароваш.
Аз нямам съмнения какво искам и всичко друго ще е насила тъй да се каже.Един път нали си натисках ”парцалите” и пак не издържах.Сега ,ако го направя заради него не знам дали ще мога да преглътна мисълта,че предавам себе си.И накрая пак ще се разделим. И на мен ще ми е тъжно ,ако той ме остави заради това,че не искам да се събирам с него.
Мисля,че поне за момента и двамата разбираме,че тези ни емоции могат да бъдат потиснати ,защото връзката е пълноценна и за двама ни.

# 683
  • shumen
  • Мнения: 18 178
Деси,дай му още един шанс според мен.

# 684
  • Мнения: 2
Благодаря за подкрепата! От месец вече не живея с "бъдещият ми бивш мъж" и се чувствам 100000  пъти по-пълноценна майка и човек. Имам съмнения , че и аз ще имам проблеми относно материялни придобивки по време на брака , но за сега е съгласен на условията ми да плати всичко което аз и моите родители са вложили в неговия апартамент, но ще видим ...то такъв болен мозък като него както ти се усмихва и те боготвори , в следващият момент те псува и удря..
През цялото би съжителство аз съм го издържала, понеже той е потънал в кредити и задължения към хора и др. небанкови финансови институции и заплатата никаква я няма , не се знае какво се случваше защото вечно беше в просрочия .Така че финансово съм се оправяла сама , а пък сега ще ми е още по-леко .. и най-вече имайки пълната подкрепа на родителите ми нищо не може да ме притесни повече. Пък и осъзнах , че съм повече мъж от доста "мъже" и на този етап не изпитвам нужда от мъж. Моя малък мъж (който в момента се катери по мен и ме скубе Grinning) си ми е напълно достатъчен .
Скрит текст:
Crystall1992, привет! Прочети малко назад, писах и аз за себе си, бях подложена на физически и психически тормоз, изнудваха ме ("не можеш да се оправиш сама" - да бе, да!!!), бяхме в много увъртяна ситуация с имущество и т.н. Но се измъкнах и измъкнах децата! Сега, да чукна на дърво, се кротнаха нещата и дори помага с децата. Но трябвало да мина през ада! Само не спирай да вървиш!
В никакъв случай децата не трябва да растат с такъв "модел", аз дори много съжалявам, че по-рано не прекратих този фарс... но имала глава да пати. Успех, на правилен път си!  Hug

Happy2016 , благодаря за милите думи!  Hug Не съм чак постоянно така, щастлива и еуфорична, но определено е по-добре от преди! На моменти се сдухвам. Сега съм се умислила, какво да правя с настоящата си връзка... и дали да правя нещо изобщо. Хем не ми трябва нищо сериозно, хем се дразня, че не е баш сериозно, хем май е сериозно, пък не ща! Пфу, ама че съм  Mr. Green
Какво мислите за голямата възрастова разлика и "утежняващи ситуацията обстоятелства" (сещате се)?

***

Благодаря за милите думи и топлото посрещане ! От град Пловдив съм и  с радост бих се срещнала с мамчетата от града, пък и защо не и от другите градове, когато ми се отдаде възможност.
Скрит текст:
Кристал, добре дошла!
Топла прегръдка от всички нас,  Hug постъпила си 10000% правилно (щом има психическо и физическо насилие), поздравления за взетото решение бързо, с оглед детето. Не малко жени правят грешката уж в името на детето/децата и така тотално им скапват живота. Ще се справиш! Насреща съм при нужда, както и всички тук! Ще имаш и труднимигове, но пък съм уверена, че всичко е за добро! Цункай бебока по нослето и до скоро!
Откъде си?
Което ми напомня - алоу, сосийски мамчета,  къде сте, хайде да си направим една срещичка.


***

То за тях е много лесно да дават само акъли ... имали са възможност - не са си гледали децата и си мислят , че като ги вземат за 1 вечер или видят детето за 1 час и многоооо са помогнали в отглеждането и развитието на детето( моят мъник е на 8 месец ама нашия "ТАТКО" понеже е големия гледач на деца и "съпруг за пример " има дете от друга жена , което ще е септември 2ри клас  , жал ми е за детето , че него пък е имало периоди от рода на 2 години в които не го е търсил... като се има на предвид , че тези неща ги разбирам от майката ,вече след като си събрах багажа и си взех детенцето...то тепърва всеки ден разбирам по нещо ново което умишлено се е криело от мен..но то колелото се върти..) Ама нас никой не ни пита за тези 24 часа в денонощието как сами се оправяме, когато няма кой да ти помага ,пък да не говорим за смешното майчинство което повечето от нас получават,  ( включително и аз, затова и работя) пък и да имат наглоста да държат сметка къде какво сме изхарчили.... Какво значение има , в крайна сметка всичко е за детето..като трябва и цялата заплата ще си дават за издръжка
Скрит текст:
Добре дошла,Кристал.Ще се справиш и сама.Добре си направила,че си го оставила щом те е тормозил бившия ти.
Нашия БНД в Събота идва и яко се изпокарахме.Не стига,че и ден не е гледал детето,а задавал акъл аз как да го гледам,с какво да го храня,че и за неговите смотани 150 лева пита защо не стигали,какво сме ги правели.

***

Аз също винаги съм харесвала по-възрастни мъже, говорим в рамките на допустимото(което в моите очи е не повече от 15год.) . Разликата ни с БНД е 12 години...и аз с идеята , че едвали не е улегнал, знае какво иска от живота и т.н.. то се оказа обратното(и всички негови близки- брат,майка , баща и т.н. системно ме убеждаваха в това, ама уви то е трябвало да де упаря и сега да разбера , че всичко това са били едни грозни манипулации .
Единственото за което съм благодарна на БНД е че имам едно прекрасно детенце,което е живо и здраво, въпреки тежката бременност, вследствие на тормоза... И след като изхвърлих боклука от живота си, съм сигурна че от тук нататък ме чакат само хубави неща.
Скрит текст:
Здравей Кристал ,
Постъпила си правилно.Никой няма право да те тормози.Това с не работенето и аз го преживях.Не ги разбирам тия хора как лежат на гърба на другите.И то с години.Принцове и принцеси на 8 часов работен ден.
Ще се справиш.На моменти е трудно ,но пък е за добро.Не мисля ,че баща му с мързела си и тормоза към теб ще е добър пример за детето.И то ще се чувства кофти с такъв родител.Децата все приказват къде работят родителите и кой е по -добър.И кой татко е най -силен и коя майка е най -красива  Crazy

Донси няма страшно от възраста стига да не се влюбваш много.

Аз харесвам по-възрастни мъже.И винаги съм имала такива.Не търся пеперуди в стомаха.Тинейджърски изпълнения не съм харесвала никога.Искам улегнали мъже.Ама не дърти ергени,неуспели в работата и живота.Живеещи още при мама.

Последна редакция: чт, 29 юни 2017, 08:03 от bubanka

# 685
  • Мнения: 444
Кристал, и аз и ти сме серазписали яко днес! 😁
Искам да ти кажа, акъла възраст няма! Моя бивш, като дрънна 40 лазарника и превъртя. То не бяха прически и къдрици, обезкосмяване на всякъде, дрехи, парфюми и хоп накрая и любовница! То едното е било за примамка на другото, де..но ми правеше впечатление от доста време...даже свали 20 кила горкия 😱..а аз глупачката четях в нета за болестите при които се топиш като лед и го пращах на кви ли не изследвания, а той милия се топял от либоФ!  Crazy Та в крайна сметка моя извод беше, че аз за него бях като майка-грижех се за него, за дома и децата, а любимата му беше друга...Именно за това той искаше и двете ни!  Joy Че кой би отказал да има всичко? 😉

# 686
  • shumen
  • Мнения: 18 178
Ще държи той сметка,ама не позна.Наприказвах му ги едни и си тръгна.

# 687
  • Мнения: 5 513
Happy досмеша ме за къдриците и обезкосмяването...аз бих помислила,че е мръднал и щях да го пратя на психиатър.Не,че е лошо мъж да се конти,но за мен си има граници.И то когато „женското” контене започне да прреобладава в един мъж.

Кристал възраста не е мерило за акъла.Улегналите хора си личат около 40години.Т.е. ти ако си на 20 ,а той на 33 г хич не е мерило ,че е улегнал.Хубаво е че работиш .Така не си зависима имаш самочувствие и детето ще е добре.Пък и си млада още.Няма да е трудно да си намериш добро момче.

# 688
  • Мнения: 444
Деси, аз не мисля че е толкова странно в днешно време, но си беше необичайно точно той, който цял живот ме е убеждавал, че истинските мъже са космати  Outta Joint и изведнъж да започне да се обезкосмява. Аз също не харесвам косми, но съм уважавала правото му на мъжество!  Thinking
След време започнах да чета в дебелите книги за симптоматиката на изневеряващия и промяната на поведението беше един от симптомите, също така честите поглеждания в телефона, чести излизания уж по работа, закъсненията и също така и подаръци...явно за да ми замаже очите...без това достатъчно слепи!  Rolling Eyes

# 689
  • Мнения: 36 087
Извинявам се за късните коментари. Колкото и да ми се иска да пиша на момента , не всеки път ми се получава..
Благодаря отново за подкрепата !

Моля, не публикувайте последователни коментари. Имате възможност да редактирате предишния си пост до 24 часа след пускането му.
Събирам последните Ви публикации в една.

Общи условия

Активация на акаунт