Нови придобивки в гардероба - 47

  • 160 978
  • 724
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 892
Искам да попитам дамите които притежават така мечтаната от мен чанта O bag,за малко информация.Кой размер е по практичен,с какви дръжки и всичко което сметнете че може да ми е от полза Simple Smile. Събирам информация и смятам да мога да си я позволя до месец Simple Smile. Какъв цвят е най-практичен и подхождащ си със почти всичко,заглеждам се по графит и тъмно син цвят.Благодаря предварително за всички откликнали за помощ  Wink

Съвет от мен - не си купувай

# 556
  • Мнения: 202
Искам да попитам дамите които притежават така мечтаната от мен чанта O bag,за малко информация.Кой размер е по практичен,с какви дръжки и всичко което сметнете че може да ми е от полза Simple Smile. Събирам информация и смятам да мога да си я позволя до месец Simple Smile. Какъв цвят е най-практичен и подхождащ си със почти всичко,заглеждам се по графит и тъмно син цвят.Благодаря предварително за всички откликнали за помощ  Wink

Съвет от мен - не си купувай
Защо ? Simple Smile

# 557
  • Мнения: 984
Искам да попитам дамите които притежават така мечтаната от мен чанта O bag,за малко информация.Кой размер е по практичен,с какви дръжки и всичко което сметнете че може да ми е от полза Simple Smile. Събирам информация и смятам да мога да си я позволя до месец Simple Smile. Какъв цвят е най-практичен и подхождащ си със почти всичко,заглеждам се по графит и тъмно син цвят.Благодаря предварително за всички откликнали за помощ  Wink

Съвет от мен - не си купувай
Защо ? Simple Smile

Гумена чанта за 150 лв  Stop

# 558
  • Мнения: 202
 Хаха,да така е Simple Smile.Но пък ми харесва малко или много и затова все още се чудя..

Последна редакция: сб, 22 апр 2017, 12:45 от bubanka

# 559
  • Sofia
  • Мнения: 15 615
   На мен изобщо не ми харесват тези O bag. Не че са скъпи (всъщност, изобщо не са), просто визията им е кофти.

# 560
  • sofia
  • Мнения: 2 265
   На мен изобщо не ми харесват тези O bag. Не че са скъпи (всъщност, изобщо не са), просто визията им е кофти.
И на мен.... и не мога да разбера тази мания по тях. За тези пари бих си взела нещо доста по-стилно.  Peace

# 561
  • Мнения: X
Като бивша притежателка на o bag стандартен модел и моя съвет е да не си купуваш.Дори и с малко неща вътре чантата е тежка.Този туч направо ми смазваше рамото.Все едно гира вдигах  Joy.ММ също се шегуваше, че мога да преустановя тренировките защото чантата ми е достатъчна.Виж часовниците са ик друго нещо  Heart Eyes

По темата новото. : бял потник и къси дънки.Снимки ще пусна като седна на компютъра.

# 562
  • София-Младост
  • Мнения: 23 389
Ала-Бала, от къде са сандалите? Много мой тип! Heart Eyes
obuvki.bg  Peace

# 563
  • Мнения: 519
Имам синя Обаг мини, много си я харесвам. Дръжките ми са въжета.
Сега има нов модел, по- спортен е, виж и него Peace

Последна редакция: сб, 22 апр 2017, 13:25 от pufpaf

# 564
  • Мнения: 36 145
софия е наводнена с мацки с о'бег чанти - избери нещо по-интересно и оригинално  Wink

# 565
  • София
  • Мнения: 2 512
софия е наводнена с мацки с о'бег чанти - избери нещо по-интересно и оригинално  Wink
+ 1 Peace
Признавам, че сьм виждала доста готини комбинации цветово сглобени на О бег, но са ми много корубести някак Crazy

# 566
  • Мнения: 2 843
Прави ми впечатление, че предимно ученички носят такива чанти - гледам ги в метрото, явно си носят учебниците в тях.

# 567
  • Мнения: 7 519
Толкова пари за гумена чанта никога! Ужасно са ми грозни!

# 568
  • Мнения: 13 513
И моето наблюдение е, че основно ученички ги носят.
Гумена, обаче от рециклирани джапанки Laughing, тъй де екология си иска цената

# 569
  • София
  • Мнения: 484
Здравейте,
да ви покажа малко летни покупки:





от Зара, пробвах почти всички къси панталони  Simple Smile




от Бенетон  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт