Нови придобивки в гардероба - 47

  • 160 952
  • 724
  •   1
Отговори
# 570
  • Пловдив
  • Мнения: 13 531
Аз нямам проблем с равните подметки на гуменките.
O bag са ми свежи, особено цветните решения.

# 571
  • Мнения: 2 446
O bag си я представям само около морето. С къси панталонки, джапанки и на плаж.

# 572
  • София
  • Мнения: 9 539
То си е плажна чанта от всякъде.
Цапат се много. Светло жълта мръсна чанта още ми е пред очите, при споменаване на О Баг ooooh! Close. По скоро съм за "О Не!". Simple Smile

От мен полички Орсай:

+

http://www.orsay.com/de-de/glockenrock-mit-muster-79001298.html

# 573
  • Мнения: 1 197
Много хубави поли, честити!  Heart Eyes

# 574
  • София
  • Мнения: 9 539
Благодаря! Flutter Hug

# 575
  • София
  • Мнения: 6 450
Прави ми впечатление, че предимно ученички носят такива чанти - гледам ги в метрото, явно си носят учебниците в тях.
Аз уви нямам такива впечатления,  но смятам, че на ученичките поне им подхождат.
За плажна чанта и на мен ми харесва Peace

kopche, супер са полите, особено втората Peace

# 576
  • Мнения: X
И аз нямам проблеми с носенето на гуменки.Дори са ми супер удобни  Peace .

Показвам потника и късите дънките които споменах.



И един подарък който получих днес.


# 577
  • Мнения: 519
и аз съм фенка на гуменките Peace
и  Обаг харесвам Flutter

# 578
  • Бургас
  • Мнения: 9 404
Първата поличка много ми харесва. Heart Eyes

# 579
  • Мнения: 363
Аз съм супер фен на O bag, имам най-различни цветове и форми. Удобни са ми, комбинирам лесно с дрехите ми...и при добра поддръжка, почистване и така нататък - изглеждат супер и са готин аксесоар.

В интерес на истината и на мен ми е пред очите една дама с мръсна жълта чанта, разхождаше я из Бизнес парка, което не говори за чантата, а за собственичката...

# 580
  • Мнения: 7 519
Ти не беше ли мацката с ретро роклите? Честно казано, колкото и да се напъвам трудно мога да си представя такава чанта в съчетание с ретро рокли и изобщо каквито и да било дрехи, освен плажна рокля, капела и джапанки.

# 581
  • Мнения: 1 178
Obag имат интересни комбинации и често хващат окото,а като се загледаш и си казваш "аа това била тази гумената чанта". Имам тъмно синя с връзки въже и я нося само лято,да и предимно на море  Laughing Тежки са,но са интересни. Често се заглеждам и по витрината на магазина им, добре ги съчетават.

# 582
  • Мнения: 363
Ти не беше ли мацката с ретро роклите? Честно казано, колкото и да се напъвам трудно мога да си представя такава чанта в съчетание с ретро рокли и изобщо каквито и да било дрехи, освен плажна рокля, капела и джапанки.

Дам, аз съм Simple Smile)) комбинирам ги някакси Simple Smile) страхотни комбинации се получават в интерес на истината. Но освен разпространената голяма чанта те имат много други форми, много сладки и кокетни. Ако комбинираш чантата със закачлив джоб, дръжки, друг аксесоар по нея става супер.

# 583
  • Мнения: 363
И за да не съм голословна - ето няколко комбинации Simple Smile

вариант
и друг вариант

# 584
  • Бургас
  • Мнения: 194
И за да не съм голословна - ето няколко комбинации Simple Smile

вариант
и друг вариант
Удар в десетката  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт