Мъж Козирог - 2

  • 65 530
  • 806
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 15 619
Естествено, че този вид стъкмистики  са повече смешни, отколкото верни.

# 421
  • Мнения: 2 198
Майка ми е разказвала с насмешка за "онова" време, как се е омъжила "стара мома" на 26г. Grinning Говорим за 90та год. Преди това баба ми много се притеснила, че ще остане "стара мома" и дори ходила при врачка. Joy За това се сетих и допълних към поста си. Simple Smile

Не мисля, че всеки иска да прекара живота си "по план", както е било преди.. "Самотата" в чуждите очи може да е и личен избор в съзнанието на "самотника".

Автентичността на мислите преди всичко! Всеки да пише, както му идва отвътре. Innocent

# 422
  • Мнения: 10 570
Ето ме и мен - Близнаци с асцендент Рак с мъж Козирог с асцендент Скорпион.
Питайте ме лесно ли ми е Joy
Искаше да се оженим веднага щом завърша училище и да имаме деца. Ама аз - не. Предложи ми брак като завърших университет, а детето се роди 2.5 години след това. И до ден днешен ми натяква, че можело вече да имаме абитуриент, а не тийн Simple Smile.

# 423
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
В последните 2,5 месеца имах досег с 3-ма нови Козирога.  А, бе всички от тази зодия ли дуднат нон стоп непоискани съвети и "мъдрости"?! ooooh!  Мъдрости в кавички, защото често няма нищо мъдро и смислено в думите им, а просто дуднат каквото си знае техния закостенял мозък, приел един път нещо за истина, без значение дали е правилно или не и дали те интересува. Като парен чук са...дууум, дууум, дууум ми набиват в канчето. Дет се вика още името ми не запомнили, а вече ми начукват мнението си. Че и се дразнят като не скланяш глава и не приемаш раболепно съветите и веднагически да започнеш да ги изпъляваш Crazy Все едно насреща си имат куха лейка, която цял живот нищо не разбира и добре, че са те да те срещнат, че да те поведат към пътя, истината и живота hahaha

# 424
  • София
  • Мнения: 874
С Меркурий в стрелец е така.

# 425
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
С Меркурий в стрелец е така.
По-скоро ще да е Слънцето в Козирог Laughing

Щото на бившия Меркурият му е в Козирог, на 1 от новите - във Водолей. Другите 2ма не ги знам...

# 426
  • Мнения: 7
Здравейте,
малко да размърдам темата....
Занимавам се от две години с един Козирог, (с прекъсване от 10-11 месеца). На кратко, запознахме се и се влюбихме (поне аз), бяхме във връзка около 10 месеца, след това последва раздяла като инициатора беше той. След това 7 месеца никакъв контакт и от около месец започнахме да се виждаме отново. Разликата е, че той в момента не е сам, т.е. обвързан е. Не знаех и не знам кога се е случило. Преди си мислих, че той просто няма чувства към мен, но след последните ни разговори, започвам да мисля, че проблема е друг. Аз съм доста самостоятелна и силна жена, с перфектна кариера и много добри доходи, всичко това взето заедно на него не му харесва. Имам чувството, че се комплексира и не се чувства добре около мен. Същевременно ме иска, но няколко пъти го засичам да казва, че му е по-добре с по-слаба жена. Не може да приеме жената до него да е по силна. Не знам от къде идва това и как да го убедя в обратното. Той също е доста силна личност, с огромен бизнес и много по-високи доходи от моите. За това не го разбирам.....
Обажда ми се понякога е много мил, друг път ад, затваря се без да знам защо и не иска да говорим. Държа да кажа, че в момента нямаме никакви сексуални взаимоотношения, а само приятелски - говорим си и до там. Все едно го е страх, ахаа тъкмо да каже нещо, как се чувства, какво изпитва и т.н. ииии стоп, нямало значение. Разбирам го - понякога му наранявам егото без да го осъзнавам, но все пак той нарани пръв моето. Не знам как да подходя.... да го зарежа, да му кажа да не ме търси и да прекъснем всякакви отношения или да го изчакам да видя дали ще се отпусне и ще ми каже това, което наистина го мъчи. Може ли да се развият благоприятно нещата? Какво е мнението Ви?

П.С. Аз съм Везни

# 427
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
Не може да приеме жената до него да е по силна. Не знам от къде идва това и как да го убедя в обратното.
Абсурд. Този начин на себе и светоусещане не се сменя току така с любов и откровен разговор. И каква е целта?

# 428
  • Мнения: 7
Не може да приеме жената до него да е по силна. Не знам от къде идва това и как да го убедя в обратното.
Абсурд. Този начин на себе и светоусещане не се сменя току така с любов и откровен разговор. И каква е целта?

Обичам го, с него мога да си позволя да бъда "слаба", колкото и клиширано да звучи. По време на връзката ни не сме имали спорове, кавги или нещо подобно. Всичко вървеше гладко. До един момент... сега казва, че даже не знае как се върна комуникацията ни, като той никога не се връща при минали хора в живота си. Чудя се дали това му е проблема или наистина е безразличен.... Виждам, че егото му е на първо място, но нали като обичаш загърбваш егото си? За това не го разбирам

# 429
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
Това е Козирог. Егото и работата са на 1во място. Прочети тази и предишната тема. Може да намериш някои отговори. "Нали когато обичаш"...всеки обича по различен начин...ако е способен.

# 430
  • Мнения: 7
Прочетох ги... май е "мисията невъзможна".
Честно казано, и аз съм объркана, та той с неговото поведения още повече ме обърква. От една страна го обичам, но от друга страна се хващам, че се държа грубо, понякога дистанцирано, явно съм му ядосана повече и като част от това да защитя себе си, го наранявам повече. Хем го искам, хем съм на мнение, че ако е трябвало нещо да се случи - то непременно е щяло да се случи. На такава възраст съм, че не ми се занимава с "криеници", "гоненици" и .т.н.
Явно няма как да променя мнението му и ще трябва да прекратя комуникацията ни.

# 431
  • Мнения: 4 611
Прекрати, няма смисъл да се занимаваш.

# 432
  • Мнения: 10 008
Виждам, че егото му е на първо място, но нали като обичаш загърбваш егото си? За това не го разбирам

Това ни е набивано от момичешка възраст, но за щастие порастваме, и започваме да използваме мозъка си по предназначение. Да си загърбиш егото е равно на самоубийство. Ти самата си на първо място. Ти, и личния ти интерес. Ако господинът не влиза в уравнението, да си ходи.
Аз съм с Луна в Козирог, ако има значение.

Ако се комплексира от теб, това е негов проблем. Но може би не е това. Все едно. Явно има нужда от друг тип човек. Ти охотна ли си цял живот да играеш роля, да си фалшива, да се преструваш на слабачка, за да угодиш на някой друг?
Светът е пълен с различни хора, намери си твоя порода човек, не си губи емоциите на неподходящо място. Peace
Ясно, хора сме, увличаме се. Но и това ще мине. Гледай напред и бъди щастлива. Peace С друг. Grinning

# 433
  • Мнения: 4
Като за начало аз съм козирог и го разбирам. Щом си говори с теб и те търси значи му липсваш но не зная дали е заради взаимоотношенията ви или секса от преди. Мисля че нещо в сегашната му приятелка куца и щом излизате значи ви сравнява логично е, но те уверявам че ти печелиш. Във връзка с гордостта, ами разбира се че се комплексира нали той е мъжът във връзката.? Поне аз харесвам силни жени, НО да са силни пред другите и това наистина ми носи удоволствие, а със мен да са по нежни и по мили  да е просто като сладко зайче което търси прегръдка понякога.Това ме радва защото имам усещането че се нуждае от мен колкото и да е силна, а аз мога да я закрилям! Мисля че и при него е така! Дааам за чувства трудно се говори с козирога, трябва първо да ти има доверие. След като си везни знаеш как да говориш и можеш да боравиш добре с думите (ние не и за това май не казва нищо защото не знае как ще го разтълкуваш) затова разкажи нещо за себе си което да го накара да споделя и той .

# 434
  • Мнения: 1 880
Аз стрелец, той козирог> Много  е трудно хора! Вече цяло десетилетие се мъчим да се разберем и като, че ли с годините става все по- трудно. Говорим на различни езици, казвам нещо той разбира съвсем друго.

Скрит текст:
Писала  съм и в друга тема, ще го напиша и тук.

Аз, аз, аз и пак аз- Основно мото в живота на мъжът Козирог. Laughing Поживях доволно години с такъв  екземпляр, преди да се разведа. Ужасен, противно чак самовлюбен човек. Не само че си пренасяше всеки един проблем в къщи, но го и преекспонираше върху мен. На незнамсикойси жена му е  направила нещо-  следва дъъъълъг и напоителен монолог завършващ със скандал, щото видиш ли нещо в поведението ми показвало, че може и аз да го направя. Злопаметен до немай къде, злобен и дребнав. Уж щедър, но помни и брои всяка стотинка, която е дал за семейството си. Мания за величие съчетана с яко комплекси. Аз съм винаги прав и друга истина няма- така се води спор с хората. Аз знам най- добре, аз мога най- добре, съм толкоз умен, и най- прекрасен Mr. Green
В секса- тотална липса на въображение, но за сметка на това се имаше за неотразим.  Joy
 Много още мога да пиша, ама стига. Laughing Laughing

Ох., за съжаление си много правя Joy

Последна редакция: пт, 26 юли 2019, 16:31 от AnMary

Общи условия

Активация на акаунт