Мъж Козирог - 2

  • 65 600
  • 806
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 94
Не прави инат, ще стане по-лошо. Няма друг инат, като козият.

# 661
  • Мнения: 936
Не прави инат, ще стане по-лошо. Няма друг инат, като козият.
Значи няма да го бъде😁да се примиря.

# 662
  • Мнения: X
Tелешкият и козият инат определено могат да се борят много достойно един с друг. Но защо, след като може да се разбирате Simple Smile

# 663
  • Мнения: 936
Tелешкият и козият инат определено могат да се борят много достойно един с друг. Но защо, след като може да се разбирате Simple Smile
  Не можем явно да се разбираме, всеки иска да командва парада.За капак съм с асцендент Близнаци

# 664
  • Мнения: 94
Аз съм писала и друг път... Той коза, аз овца. Не влизам в спорове с него. Оставям го да си кърши рогата,и да кълчи копита. След време разбира, че не е бил прав. А аз си умирам от кеф, и тайничко злорадствам.

# 665
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 874
Tелешкият и козият инат определено могат да се борят много достойно един с друг. Но защо, след като може да се разбирате Simple Smile
  Не можем явно да се разбираме, всеки иска да командва парада.За капак съм с асцендент Близнаци

Остави го да си мисли, че той командва парада... Пък ти давай командите, ама като "командващ в сянка". Козирогът си е началник, ако не е началник на работа, а е просто работник /макар че изобщо няма как да го повярвам/, то ще е началник вкъщи. За него е много важно да командва, да си го знаеш. и ако не можеш да се примириш, няма да стане....

# 666
  • Мнения: 31
А какво ще кажете за мъж Козирог и жена Дева

# 667
  • Мнения: 209
Би трябвало да сте взаимно допълващи се.

# 668
  • Мнения: 15 960
И според мен трябва да е много подхождаща си двойка, но не се сещам за такива познати...

# 669
  • Мнения: 31
Ако са чак толкова студени и инати, както ги описват тук направо не виждам бъдеще..

# 670
  • Мнения: 10 011
Не са студени изобщо, но искат да доминират на всяка цена. И става една буря от надцаквания, което не свършва добре.
Зависи от манталитета на мъжа. Ако е стара школа, майка му жална. Не съм функция, нито вълшебното огледало от приказките.

# 671
  • Мнения: 936
И аз не се сещам за такава двойка 🙄

# 672
  • Мнения: X
Всички мъже са гадни, споко. Joy Ако не е този Козирог, друг ще ти трови нервичките и ще ти скъсява животеца... Joy


Иначе за Дева Телецът според мен е по-добра комбинация от Козирога. Топли, мили. Някъде бях чела, че на вратата на Рая пишело, че "Телецът обича Девата". Кой знае Simple Smile
В моя живот виждам доста успешни комбинации жена Дева и мъж Водолей - което никъде няма да го видиш по книгите, ама пробвай, защо не Simple Smile Но и Водолеите могат да са кубчета лед, като Козирога...



Понеже темата е за мъже-кози, то все някой се намира да ги търпи и тях, така че не е толкова отчайващо положението. За мен са пълен минус, но боклукът за една е съкровище за друга.

# 673
  • Бургас
  • Мнения: 6 326
Или са едната, или са другата.Зависи на коя дата, година, час, място Слънцето напуска Козирог и влиза във Водолей.Иначе, по принцип е трудно за човек в живота, когато е роден в последни градуси или нулеви градуси.

# 674
  • Мнения: 110
Аз съм зодия Дева а той е Козирог аз съм родена на 6 септември разбираме се, но понякога се караме, но бързо ни минава.

Общи условия

Активация на акаунт