Сладкарничка за книги-тема 68

  • 41 490
  • 747
  •   1
Отговори
# 300
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 
bdbaloni bdbaloni bdbaloni

 
newsm67 newsm67 newsm67

 
bigdance2 bigdance2 bigdance2

 Маришко, честит рожден ден! Приеми един цветен поздрав от мен, с голяма и силна прегръдка и пожелания от цялата ми душа за здраве, обич, споделеност и късмет в доза, каквато ти трябва! Heart Eyes

 Бъбълче, ще имаш късмет на изпита, знам аз. Ти се отдаде на тази работа, не е нужно дори да учиш, теста за успешно представяне в книжарницата отдаааавна го мина, сега ти предстои нещо на хартия. Вярвам в теб, чакам те на 22-ри вечерта с кутия бонбони и нещо за пийване. Да не забравиш!  Naughty
За косата - ммм, иска ми се да си останеш с този цвят и тази дължина, много те харесвам, отива ти този цвят, стои свежо и секси. Но пък щом искаш разнообразие, подновяване, що не, направи го.  Wink

"Крадлата" ще я чета, то след твоя отзив...Нали писах, че харесах Сара Уотърс, а тази книга не съм я чела още. Напоследък не чета много, понеже осъзнах, че като чета, не вниквам в историите, не възприемам ни-що. Толкова се е спекъл мозъкът ми, че е станал напълно неуслужлив. Жалко! Не очаквах да се сдухам толкова, но то година като година ли е...  Tired Надявам се постепенно да си върна равновесието. Засега оставам отдадена на работата и всичко покрай нея, но то не остана.  ooooh! Чета, де, но малко по-малко отпреди.

 Дадка, записвай ги някои смешки, че да ни разказваш като се сетиш. И аз съм чувала за големи лафове в аптеките, даже бях чела някъде бисери, като ученическите, дето ги публикуват.
 
 И да взема да почерпя, че днес и у дома има рожденик. Голямото ми момче порасна с още една година. Да ми е жив и здрав, това искам, обичта я получавам и аз давам, здраве да има в дома ни, дай Боже! Praynig

  cook Wine Glass cook

 Хубав следобед, момичета! Толкова е приятно времето, дано такова е при всички ви!  bouquet

# 301
  • Мнения: 1 198
Нелко, да е здрав огъня у вас, да е силен, щастлив и успешен.  Hug Peace

За косата - ох, аз го обожавам тоя цвят, даже смятам, че ми отива / да не повярваш, аз в нищо не вярвам, че ми отива /. Но ми е трудно да го докарам точно така както го искам, косата ми не го понася, постоянно боядисване.... а и самата боя е агресивна, самия цвят е труден за постигане. Ииии затова ще е нещо лесно, но все пак и интересно ... ще видите като стане  Peace Crazy

За 22ри ... мълча, не казвам нищо, че ...  Rolling Eyes ooooh! Shocked

# 302
  • Мнения: 10 874
Живи и здрави да са Маришка и синът на Нели, да са винаги много усмихнати и да не се отърват от късмет и успехи! bdbaloni newsm51

Бъбълче, аз съм сигурна, че ще се справиш, само ти трябва повече спокойствие и увереност. Hug Притеснението и паниката са много лоши спътници, но не е и лесно човек да се отърве от тях. Дано се отпуснеш в деня на изпита и ще видиш как всичко ще ти тръгне по вода. Стискам палци отсега, но нямам никакво съмнение в успеха ти, направо ще чакам да се похвалиш. Heart Eyes Hug

# 303
  • Мнения: 5 405
Бъб, излишно се притесняваш и според мен. Изпита е взет!  Hug Много се радвам за твойте народни танци! Аз последните два месеца (+ този) нещо спрях да ходя. Не че не искам, но така станаха нещата. Пак ще възобновя, ама да видим кога. Simple Smile
Ще ми се да съм и аз към групата, която ходи по състезания. Има състезателски дух в мен, не искам само да си тропам с любителската група и нищо да не се случва. Искам да раста аз, да има напредък, прогрес, нещо... да си личи някак си.

Мариш да ни е жива и здрава и тук!  Heart Eyes Нели, и твоя малък момък да ти е жив и здрав, щастлив и спортен!  bouquet

Аз се подстригах на черта преди седмица. Е, до рамото е. Исках и отпред да ми вземе малко, че да стане на етажи, но само отпред. Ми тая не искаше да го вземе така. И сега не знам харесвам ли се. А не искам да ходя и да й казвам айде вземи и отпред, аз така исках, ама ти отказа, не ме кефи, ама и не искам и да ти давам пари за още едно подстригване.  Joy Накрая ще взема аз да се клъцна.  Mr. Green
Кичурите почти си заминаха. Сега още повече установих, че косата ми расте суууупер бавно. Миналата година феавруари месец си ги направих  и има още 5 (пеееет) пръста от тях! Няма растеж ей, егати бавната лигла, умрял охлюв с умрял охлюв, костенурка смотана.  Sick #Cussing out #2gunfire Joy Joy
Харесваха ми, но косата ми много се изтощи от тях. Даже, където са в края, още ми е суха, не мога да я оправя и това е, искат тотално махане. Та не издържах и затова направо 3 пръста ми махна сега. Grinning Много суха беше отдолу. Тааа повече не мисля да й причинявам каквото и да било боядисване.

Отивам да готвя торта Баунти. Това ми е в главата, а какво ще стане, не знам.  Simple Smile

# 304
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Привет по вечерно -съботно  wavey

Днес го писах айляшки ден /да се подразбира мързелив и нищонеправещ... Laughing/

Сутринта изпълнявах желания:сладки мъфини за закуска,но и помагачка си имах.После почти цял следобед го изкарах  на разходки,книга и филми/ужас,какъв мързел...това не съм аз  Blush/,обаче пък ми е едно спокойно.
Имах нужда от такъв  day break  Whistling

Работа имам,да не си мислите,че съм я сколасала,ама реших,че пред купчината за гладене предпочитам един слънчев и енергиен заряд с моето торнадо. И на слънцето се радвахме и облаци от сърца видяхме Heart Eyes

Мариши,да си ми здрава и много,много усмихната  Hug bouquet
Как е купона,тече ли на макс  Laughing

Нели,честит празник на Оги  bouquet Да има огън от любов винаги!!!

Бъб,You can, girl!
 Peace
Всичко ще мине гладко и успешно  Hug

За всички останали  Hug Hug Hug Hug Hug



# 305
  • Пловдив
  • Мнения: 13 538
Добър ден от мен, сервирам веднага едно кифленско кафе  Laughing


Уж съм работна, но май ще вадя книгата, че ми е мързеливо. Времето е шменти капели не може да реше да изпече или да се мръщи.

Нели, буйно да гори огъня в къщи. Здраве и дълголетие да има.

Маришко, жива и здрава, щастлива, усмихната и гонеща мечтите си да си bouquet

Прекрасна неделя на всички!

# 306
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Здравейте в този ветровит неделен ден. Брррр, нищо общо няма с вчерашния. Освен вятър, си имахме и валеж, лек, но все пак не се сдържа, заваля. Ден с ден не си приличат този месец, капризна работа.  Grinning

 Благодаря ви за вчерашните поздрави! Рожденик беше мъжът ми, не сина. Но и малкият скоро ще порасне, в началото на април.  Simple Smile Heart Eyes

 Лек и почивен да е денят ви! Hug

 ДесиHug, публикувахме едновременно. Стана ми хубаво. Благодаря за хубавия поздрав!  Heart Eyes

# 307
  • Мнения: 10 874
Рожденик беше мъжът ми, не сина.
smile3537 Както обикновено, не съм в час. Blush
Извинявай, Нелко! Embarassed
Но те и за него важат същите пожелания, само ще добавя още едно - винаги да те обича и подкрепя. Hug
От най-хубавата зодия е, да знаеш. Mr. Green Heart Eyes

И при нас е ветровито, ММ се кани за риба да ходи, ще видим. Преди малко се чух с баща ми, той пък вече е на язовира. Но си се чуваше вятърът. Joy Абе нищо не може да ги спре. Хайде, баща ми от малък е запален рибар, ама ММ какво се запали. Grinning Както възкликна свекърва ми наскоро:  hahaha„Как се разболя така това дете?“ Joy Аз се радвам, де. Хубаво е човек да намира време за хобито си, а него риболовът го прави много щастлив. Heart Eyes

# 308
  • София
  • Мнения: 3 283
 Здравейте, деца!  Heart Eyes Благодаря ви за поздравите  Heart Eyes   Party
Скрит текст:



Нел, честит да е и твоят рожденник, помня, че сме заедно с него  Heart Eyes Пожелавам му да е здрав и всеотдаен до тебе дълги години, да имате още много любов и радост за споделяне  Heart Eyes

Аз съм сама с децата, Гушко е болен, ММ работи дори нощем по годишното приключване. Не успяхме дори с тортата снощи, затова пък днес Гушко си хапна здраво с пръстче.... има тортичка по хладилника и килима Heart Eyes

# 309
  • Кърджали
  • Мнения: 10 345
Мариши, да се оправя бързо Гушко!  Hug Здрава да си и ти, и семейството ти Simple Smile
Нели, жив и зддрав да е мъжа ти, да сте си взаимна опора Simple Smile
Аз се занимавам тука с мрънкащ Мрънчо. Избива му зъбчето и е криволяк . Но си се заиграва и сам, идва да се гушка и да прави опити да ме целува като изяжда носа  Heart Eyes Mr. Green Кака му сутринта я хванах малко да се позанимава с учебни задачки и сега избяга в спалнята да си играе с легото /какви къщички си строи, какви стаи  Mr. Green /. После ще си почете малко книжка /сега чете за малкия Никола книжка/... Аз днес успях да поспя наобед, та довечера ще си чета малко книжка като метна децата да спят
.

# 310
  • На високо
  • Мнения: 825
Здравейте, момичета Simple Smile!
Нели, честит рожден ден на голямото ти огнено момче! Да е здрав, много щастлив с теб и прекрасните ви деца, удовлетворен от работата си, безкрайно да те обича и подкрепя!

Тук валя и освен че водих по-голямото ни момиче на танци сутринта, повече не излизахме днес. Стана ни традиция в почивните дни, ако е лошо времето, да играем семейно на някоя настолна игра. Днес 2-3 часа откарахме с Монополи-то. А ми се искаше да почета малко...Обаче децата са на върха на щастието си, като играем заедно и си заслужаваше Simple Smile.
Романът "Бялото слънце на пустинята" много, ама много ми хареса! Не очаквах, признавам си. Писан е 1965, описва събития от 20-те години на миналия век в Русия, а така универсално и човешки звучи. Чудна книга! Може би ме и уцели в подходящ момент и нагласа, знам ли Thinking. Но всички други книги, които ми минаха през ръцете след "Бялото слънце" не ме докоснаха по този начин. Чудя се дали да не изгледам и едноименния филм. Установих, че никога не съм го гледала от край до край, но ми се ще да си запазя впечатленията от книгата.
На четеца вчера случайно започнах "Готвачката на Химлер". Много добро начало, грабна ме от първите редове, май ще се разберем с нея.
Бъбълче, стискам палци всичко да мине по мед и масло и после да се похвалиш! Hug
Малките момченца на Мариш и Алекс да се преборят бързичко с болести и никнещи зъбчета!
Мери, как е косата? Довърши ли работата на фризьорката и ставаш ли за пред хора? Mr. Green Hug
Ако знаеш веднъж как смело скъсих бретона на малката... Все едно куче я беше ръфало Crazy. А пък с машинка как подстригах ММ миналата година...После само 0 номер оправи нещата Laughing. Но той си беше виновен, защото ме моли, настоява, уверява ме, че няма как да не се справя, много лесно било и т.н.  А аз с доброто си сърце - склоних. Е, вече направо си отива при фризьора, бяга далеч от сръчните ми ръчички Mr. Green.
Пожелавам ви хубава неделна вечер и успешна нова седмица! Hug

# 311
  • София
  • Мнения: 3 283
Хахаха, Авлига, посмях се с фризьорските ти умения Simple Smile
Добро утро, деца, хубав да е денят ви Heart Днес идва астрономическата пролет, ако не се лъжа. Дано и настроението ви е пролетно!  Heart Eyes

# 312
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
   
newsm51 Пролетта е дошла!
 Аз я чакам от миналата година. Дано ни е пролетно и в душите!

  Flowers Bouquet Flowers Bouquet Flowers Bouquet

# 313
  • София
  • Мнения: 1 462
Добро утро,

Чакам ви на кафе с много любовввввввв.  Hug Hug Hug Hug


Честита пролет.

Прекрасне и спорен ден.  Hug Hug Hug

# 314
  • Мнения: 5 405
Честита пролеееет!  Crazy Heart Eyes
Не съм се красила с ножицата, Авлига. Grinning Много смешно ми стана с твойта ножица.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт