Отговори
# 165
  • Мнения: 8 929
Получени преводи в София има ли?

Да, още в понеделник.

# 166
  • sofia
  • Мнения: 405
Нека се похваля/макар да не е за хвалба/ - първите детски добавки който получавам откакто имам дете/ на 14години/, ги преведоха вчера !

# 167
  • у нас
  • Мнения: 5 710
Бургас - има детски

# 168
  • Мнения: 15
Варна,Райфайзен има

# 169
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 416
Според мен вече навсякъде има. Щом и аз имам, във FIBank, Сердика, София.

# 170
  • София
  • Мнения: 1 223
София/Люлин/ДСК - Има превод.

# 171
  • Варна
  • Мнения: 1 558
И във Варна Експресбанк също преведоха следобед.

# 172
  • Мнения: 1 698
А от догодина нарастват с три лева за едно дете, и с по пет при две и три деца. УРаааа! Срам!

# 173
  • Мнения: 574
Здравейте, искам да попитам имам ли право на детски, след като съм собственик на ЕООД и се осигурявам като работещ собственик?

# 174
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 416
Здравейте, искам да попитам имам ли право на детски, след като съм собственик на ЕООД и се осигурявам като работещ собственик?
Да, стига доходите на семейството за предходната година да не надвишават 400 лв. на член на семейството/месец.

# 175
  • Мнения: 21
Здравейте, как да се отпиша от темата?

# 176
  • София-Младост
  • Мнения: 23 321
Здравейте, как да се отпиша от темата?
Горе в ляво от трите чертички се отваря падащо меню. Нови отговори и Следени теми...намирате темата и като приближите с мишката в дясно има "кошче"

# 177
  • Мнения: 21
Здравейте, как да се отпиша от темата?
Горе в ляво от трите чертички се отваря падащо меню. Нови отговори и Следени теми...намирате темата и като приближите с мишката в дясно има "кошче"

Не ми се получава нещо. На как е при старата версия?

# 178
  • Мнения: X
За да ти се получи трябва да имаш непрочетено мнение темата и не трябва да го отваряш, а да отидеш с мишката на кошчето.

# 179
  • Мнения: 8 929
Здравейте, как да се отпиша от темата?
Горе в ляво от трите чертички се отваря падащо меню. Нови отговори и Следени теми...намирате темата и като приближите с мишката в дясно има "кошче"

Не ми се получава нещо. На как е при старата версия?


В старата версия цъкваш на знаменцето долу вдясно или като имаш нов отговор маркираш и натискаш спри следенето.
Обаче ако влезеш в темата, пак ще започнеш да получаваш известия.

Общи условия

Активация на акаунт