Отговори
# 225
  • Мнения: 15
варна,райфайзен -има

# 226
  • Мнения: 2
Здравейте искам да попитам понеже съм самотна майка и взимам социални от държавата в гр.Добрич , искам да попитам ако има някое мамче като мен дали са и превели парите за този месец понеже на мен ми преведоха само децките  който са 37 лева а другите още не са.. Благодаря  предварително

# 227
  • Мнения: 574
Обади се в социалните и ги попитай защо нямаш превод. Може да има някакъв проблем в документите ти, изтърван някой срок или нещо такова. Не чакай!

# 228
  • Мнения: 1 392
Здравейте,
Имам въпрос
Касае се за получаване  на детски, разведена съм имам две деца от първия си брак, сега имам бебе от втория си мъж , но нямаме брак и не сме регистрирани на един адрес. Ще имам ли някакъв проблем за отпускане на детски за третото ми дете.

# 229
  • Мнения: 574
Никакъв. Защо да имаш проблем? Щом доходите ти са под максимума, всичко е наред.

# 230
  • Мнения: 536
Без значение кой къде е регистриран, гледа се реалното съжителство. Ако сте над финансовия праг, детски не се отпускат. Все пак така е честно, някои хора реално живеят без мъж до себе си. Ако сте под - всичко е наред.

# 231
  • Мнения: 50
Здравейте,
Знае ли някой за Благоевград дали има превод на детските надбавки ?
Хубав ден !

# 232
  • София
  • Мнения: 227
Люлин Пощенска банка има превод  Peace

# 233
  • Мнения: 1 291
И аз искам да питам за Пазарджик дали са преведени детските. Благодаря!

# 234
  • Мнения: 155
какво става с преводите, уж някъде са преведени а във Варна няма

# 235
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Аз получих още вчера, но съм в София, район Сердика, ПИБанка.

# 236
  • Мнения: 11 566
Още вчера- ДСК, Търново.

# 237
  • у нас
  • Мнения: 5 715
какво става с преводите, уж някъде са преведени а във Варна няма
В Бургас - също няма.

# 238
  • Габрово
  • Мнения: 478
В Габрово дали има?

# 239
  • Мнения: 8 939
И аз получих в София вчера, ДСК, община Витоша. В някои общини получиха още в понеделник.

Общи условия

Активация на акаунт