Пазаруване от Amazon - тема №62

  • 95 305
  • 756
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 106
На мен напоследък ми прави впечатление, че много се бавят с доставките, не знам на какво се дължи - имам предвид ДЧЛ и Български пощи.

# 31
  • София
  • Мнения: 700
Успешно приключи моята одисея с връщането към испанския ВИП - възстановиха ми парите, всичко е наред!
Но ще си имам едно на ум вече за нещата от там

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Днес пристигнаха тези сандалки-прекрасни са .Рядко взимам изк кожа,обаче толкова изчистени и красиви ми се видяха на 3 чаши вино Joy,че си ги взех.Отговарят си на номера.Довечера още отзиви като взема останалото от превозвача.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 476
Днес пристигнаха тези сандалки-прекрасни са .Рядко взимам изк кожа,обаче толкова изчистени и красиви ми се видяха на 3 чаши вино Joy,че си ги взех.Отговарят си на номера.Довечера още отзиви като взема останалото от превозвача.

renydent, може ли линк към сандаликите Simple Smile

Аз току що поръчах това яке, Burton, 30 E, надявам се да ми стане  Praynig

# 34
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 023
Скрит текст:
etty775,

извинявам се, не знам как се вмъква цитат от друга тема. За обувките ЕССО, според мен, ако имаш възможност - пробвай. Има разлика в моделите. На мен примерно, по ниските не са ми удобни. Имаше модели, които бяха от по-твърда кожа и по-стегнати и ги усещах като калъп на крака си. Взех с по-висока подметка. Иначе като номер, всичките модели, които съм пробвала са точен номер.
etty775,

извинявам се, не знам как се вмъква цитат от друга тема. За обувките ЕССО, според мен, ако имаш възможност - пробвай. Има разлика в моделите. На мен примерно, по ниските не са ми удобни. Имаше модели, които бяха от по-твърда кожа и по-стегнати и ги усещах като калъп на крака си. Взех с по-висока подметка. Иначе като номер, всичките модели, които съм пробвала са точен номер.

Погледни и някои моделчета на Clarks. Аз купувам техни модели удобни обувки и много ги обичам.
Аз имам подобни, светли, и са най-удобните обувки, които съм носила.
Благодаря Ви , момичета. bouquet
Ще намеря време да обиколя и да меря, да преценя, особено Кларк  Grinning

# 35
  • Мнения: 119
Чакам тези боти http://es.buyvip.com/#page=d&asin=B0169ZLZSU&cAsin=B0168WX190&fc=1. Благодаря на всички за споделените линкове. bouquet

# 36
# 37
  • Мнения: 4 936
Аз нещо не споделям възхищението от VIP-а. Предпочитам традиционното пазаруване от основния сахт - поне не се чудя ще дойде ли нещо или не. И да гледам постоянно върнаха ли ми парите или не.

# 38
  • Мнения: 4 671
Аз нещо не споделям възхищението от VIP-а. Предпочитам традиционното пазаруване от основния сахт - поне не се чудя ще дойде ли нещо или не. И да гледам постоянно върнаха ли ми парите или не.
Ами то никой не се прехласва чак толкова по ВИП-а, но определено изпадат хубави неща на добри пари - ей това ни харесва много, не друго  Mr. Green

# 39
  • Варна
  • Мнения: 750
Днес като подарък за рожденния ми ден пристигна  Тази рокля на Desigual. Много красива, много ярка, много ми харесва и определено не остава незабелязана

# 40
  • Сф
  • Мнения: 4 764
Чакам 2 якета и обувки от немския амазон, както и маратонки за мен и ММ от испанския ВИП.
Тези часовници Майк Елис много съблазнително изглеждат, пише, че са кожени каишките.

# 41
  • Плевен
  • Мнения: 97
Запис Simple Smile

# 42
  • Мнения: 2 880
Чакам тези боти http://es.buyvip.com/#page=d&asin=B0169ZLZSU&cAsin=B0168WX190&fc=1. Благодаря на всички за споделените линкове. bouquet
Джули да се похвалиш като ги получиш, много ми харесаха, а и изгодния номер е мой размер  Hug

# 43
  • София
  • Мнения: 424
chockolina       bouquet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   
Получих доста неща още не съм разгледала всичко ,по късно ще показвам.
                                                                                                 
Вчера дойде това яке http://it.buyvip.com/#page=d&asin=B019E2GDHS&cAsin=B019E1YXI0&fc=1 - хубаво е
и тези обувки http://it.buyvip.com/#page=d&asin=B01N6Q8RTB&cAsin=B016Q2314C&fc=1 - 43 номер/стелка 28 см./,хубави са.Надявах се да са уголемени,но си отговарят и май ще отидат в другата тема.

# 44
  • Мнения: 3 727
Аз нещо не споделям възхищението от VIP-а. Предпочитам традиционното пазаруване от основния сахт - поне не се чудя ще дойде ли нещо или не. И да гледам постоянно върнаха ли ми парите или не.
Няма гаранция и за амазоните. Изгубиха ми поръчка с 2 чифта мъжки обувки,купени на намаление ,бях използвала  и код. Върнаха ми парите,ама ние искахме обувките,много ме е яд на тях. В проследяването все сменяха крайната дата за доставка,накрая върнаха първоначалната и така и не пристигнаха. Преди два дни имам имейл от амазон-благодарят ми,че съм им върнала обувките. Къде са се губили 20 дена,не е ясно.
До превозвач бяха поръчани.
Испанския вип и те ми изгубиха поръчка,дебната доста дълго,изпратена по пощата.

Общи условия

Активация на акаунт