Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 32

  • 38 792
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 23 165
Ще се мажем с тиква тия дни  Mr. Green
искаме да видим  Mr. Green

# 691
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Ще го снимам  chef Вече съм го обзавела с мушамян лигавник с ръкави  Mr. Green Шведите са умни хора  Laughing

# 692
  • гр.София
  • Мнения: 1 633
Пънче, захранване ли започвате или е някаква терапия за зъбките?

# 693
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Захранване  Grinning

# 694
  • Варна
  • Мнения: 1 948
Пънче, кога роди, кога захранваш Simple Smile

Аз пък се чудя на придружителите как се навиват да тръгват по екскурзии, лагери и пр. с толкова малки деца. Съседското дете, ако гледам два часа, ще умра от притеснение, а какво остава за една сюрия дечурлига.

# 695
  • София
  • Мнения: 6 302
Невена, честит рожден ден, здраве, щастие, любов - от всичко по много!

Електра, добре дошла!

Шарки, как се радвам ако знаеш, баба а? Heart Eyes Стискам палци и вярвам, че всичко ще е наред.

Бамба, много са 2 месеца и дано има някаква алтернатива.

Пънче, добре расте детето  Grinning Дано по-леко мине процеса с никненето на зъбите!

# 696
  • гр.София
  • Мнения: 1 633

И ние другата седмица сме на преглед и ще говорим за започване на захранването. Ще направим и Ротавирусната ваксина.

Електра, добре дошла Hug Не пиша често в темата, но се радвам на нови попълнения

# 697
  • UK
  • Мнения: 5 999
Шарки, страхотна новина. Честито. Всичко да е наред!

# 698
  • Мнения: 7 488
Мина тържеството, беше много хубаво. Утре ще сваля снимки. За първи път присъствам на такова нещо. Чак не можах да ги позная децата, всички бяха толкова изпълнителни. Нито едно не хукна към родителите.Още като видях как ги водят в редичка по един се просълзих. Накрая ми идваше с глас да се смея, малкия му стана безинтересно и започна да си бърка в носа. Не мога и забележка да направя, щот са цопнахме на първия ред да снимаме.

# 699
  • София
  • Мнения: 300
Момичета, много ви благодаря за милите поздрави и чудесните пожелания! Почувствах се страхотно четейки  Hug
Да ви се оплача, че малчо днес реши да е максимално кисел, цял ден плачи и мрънка и съответно аз се скапах психически и физически.... мрън.
Моля ви поногнете с идеи как да го задържа в количката и най - вече в кошчето за кола!? Реве, та са къса, чал се "захласва " ли как се казваше!  Това от седмица насам и става по - зле с всеки ден. Утре сме планирали пътуване до Сапарева баня, уж да празнуваме РС, но аз съм ужасена как ще стигнем, щом не иска в кошчето за кола.
Електра, добре дошла, на теб и бебо. Разкажи за бебето Simple Smile Четох за нелекото ти раждане и се надявам всичко да е зад гърба ти.
Олее, това с почивките на градини, ясли, училище е ужасно и идея нямам как се комбинира с работата.

# 700
  • Мнения: 3 191
Невена -честит празник! Моето дете обожава да се вози. Заспиваше и в кошницата, и сега на 5-тата минута в стола вече хърка. Да не би да му свети слънце? Говори, пей нещо, да те чува.... Отпред или отзад го возиш? Ако возиш отпред ( задължително на изключен пасажерски еърбег) и те вижда, по-културна ли е работата?

Електра-добре дошла!
Пънче -екстра са ви мерките. Бързо и безболезнено да изскачат зъбчетата и успех със захранването!

Шарки- честито, бабче! Стиснати палчета всичко да мине безпроблемно!

Шоки - оправяйте се бързо с ТМ, дано Анди-банди да не се влошава!

Лагери за едногодишни няма ли, някъде? За 2-3 дни само? На мойто диване след изпълненията от ония дни, реших, че ще сменям режима. Махнах млякото в 19ч и давам вечеря, след около час и нещо къпя и давам млякото. Вчера заспа в 21.30 и спа до 8.30 сутринта, да видим днес как ще е, заспа към 20.30, надявам се, че изкара поне до 8.00
От няколко дни ставам в 6.00 за да имам поне 2 часа сутрин за да работя по годишните приключвания на фирмите, ММ се прибира следобяд и го гледа, та да поработя до към 19.00. Свършват ми батериите вече, а финала не се вижда... Мрън...

# 701
  • Мнения: 13 935
Фокси, и аз имам да приключвам, но много бавно ми върви  Sad Открадвам по някой час докато майка е в къщи.

Невена, не помня колко е голямо твоето момче. Моят беше по същия начин, вече нещата са значително по-добре, по-рано сякаш го слагахме в стола за мъчения. Опитай да му отвличаш вниманието с нещо.

# 702
  • Мнения: 3 191
Амини -  Hug , дано да са ни по-послушни децата до края на месеца, та да ги издаваме отчетите! Миналата година ми беше по-лесно -ядеше и заспиваше, сега обаче има нужда от внимание и занимаване, вчера за половин час ми поломи кабинета  Crazy

# 703
  • София
  • Мнения: 300
Благодаря за съветите. Днес ще пробвам да го разсейвам с нещо, дано се получи, че направо изтрещявам като плаче  Crazy

# 704
  • Мнения: 3 125
Невена, ние пътувахме когато беше време за сън. Пробвайте и вие така - да пътувате точно по времето за сън. Нахранваш си го у вас и тръгвате.

Общи условия

Активация на акаунт