Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 32

  • 38 792
  • 739
  •   2
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 191
Благодаря за съветите. Днес ще пробвам да го разсейвам с нещо, дано се получи, че направо изтрещявам като плаче  Crazy

С кошница ли си? Ако да- закачи някаква шарения да виси на дръжката, да си я гледа и дърпа, ако нямаш подходяща играчка, и някой твой шарен шал става, само да не е от плетиво.

# 706
  • гр.София
  • Мнения: 1 633
Май сме доста колежки тук Simple Smile И аз правя годишно приключване. Добре, че майка е тук и се занимава през деня с малкия. След седмица си заминава и трябва да използвам това време максимално.

Алекс много обича да го возим в колата и в количката. Само се кокори и се оглежда Heart Eyes

# 707
  • София
  • Мнения: 300
Днес мина доста добре. Два пъти го возихме и двата пъти плака малко. Мъжа ми кара, а аз съм отзад с Павел, той е в кошница. Започва да плаче когато му се спи - пуснах му бял шум, завих го през глава с тюлена пелена и му държах ръчичката. След като се наспа почна пак да плаче, тогава му извадих играчки и му пеех и се успокои. Благодаря ви момичета, вашите насоки определено помогнаха.
Днес го водихме на лекар, всичко е наред, започва зъбоникненето Simple Smile
Скрит текст:
Винаги съм си мислила че ще съм спокойна и няма да тичам при лекар за щяло и нещяло. Този бронхит на два месеца обаче, толкова ме потресе, че сега съм голяма паника. Така например днес кихна 5-6 пъти, аспирирахме малко сополки, измерих темп. около 37.2- 37.3 и вече бягах през глава към лекаря. Ходим при д-р Субев между другото, много съм доволна. Прегледа го много обстойно и каза че е от зъбоникнене. Изписа ни разни хомеопатични неща и ме успокои. Аз съм свикнала когато отида на лекар от паника лекаря да ме нахока, обиди и т.н., Субев се държеше все едно е най - нормалното нещо че съм завела детето.

# 708
  • София
  • Мнения: 23 165
Някой да разбира от бактерии  newsm78
Моя мъж най-после го изпратиха за секрет и има бактерия, стрептококи пеугенос или нещо такова.
Чета из нета че май скарлатината е заради нея та се чудя ние двамцата с детето дали да не се изследваме.

# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
това носен секрет ли newsm78
наскоро един страховит имаше едното от моите, педиатъра каза, че когато и да се пусне все си излизат Rolling Eyes

# 710
  • София
  • Мнения: 23 165
Не носен, от гърлото, че през седмица е болен. Пет пъти вече.

# 711
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
за такъв от гърлото нищо не знам Rolling Eyes

# 712
  • София
  • Мнения: 23 165
Той в понеделник ще ходи на лелар, приготвила съм списък да пита.
Дано го излекуват вече, че болен мъж си е ужас  Crazy

# 713
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
аз не знам кви бактерии живеят моя нос, обаче откак се разболях лятото след морето, съм нон стоп със сополи и на капки, колко месеца станаха вече, идея нямам, ама и на лекар не ходя де, достатъчно ми е дето децата влача Rolling Eyes

# 714
  • Мнения: 19 689
Някой да разбира от бактерии  newsm78
Моя мъж най-после го изпратиха за секрет и има бактерия, стрептококи пеугенос или нещо такова.
Чета из нета че май скарлатината е заради нея та се чудя ние двамцата с детето дали да не се изследваме.
Да не е Streptococcus Pyogenes? Покрай пневмонията на малкия бях изчела света, защото Фокси ми беше казала как е можело да тествам последните месеци от бременността за бета-хемолитичен стрептокок, а никой не ми го предложи тогава. Та, ако е същото, имаше нещо общо със скарлатината и се лекува лесно с АБ от пеницилиновите и още едни, които забравих, ама не прави траен имунитет. Аз затова тръпнах като гламава, докато излезе МБ на малкия.

Като цяло стрепто-тата са група А и Б, като вторите е нормално да си ги има, първите са опасните. Пък въпросните Pyogenes са група А. Мисля си обаче, че инкубационният им период беше къс - до 7 дни. Демек, ако ти и Дебелан трябваше да се разболеете, досега да бяхте готови newsm78 Освен, ако не си ги носите, без да ги боледувате.

# 715
  • Мнения: 3 191
Невена-радвам се, че сте пътували една идея по-спокойно. Ще свикне човечето.

Бамба- дано го излекуват ТМ най-накрая.  Ако както казва Кристи е нещо от типа на бета-хемолитичния стрептокок ще мине с антибиотик, към изследването няма ли антибиограма? Той нали изпи една торба лекарства, да не е хронифицирало нещо?

# 716
  • София
  • Мнения: 23 165
Има антибиограма, 15 вида антибиотици са изредени, на 7 има R, явно те не стават?
Аз се чудя дали дребния не го носи, че в градината скарлатината си вирее. Той явно е като мен, аз рядко боледувам.

# 717
  • Мнения: 19 689
Има антибиограма, 15 вида антибиотици са изредени, на 7 има R, явно те не стават?
R е резистентен, S е сенситив. Демек вторите ви вършат работа.

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
като нищо е някакъв преносител Rolling Eyes не мога да си представя кво ме чака като тръгнат на градина, аз ловя от въздуха всичко Crazy
с R точно са неприложимите, то все излизат повечето така и честно казано тези бактерии дето изскачат ей така в лабораториите вече са ми съмнителни, имам богат опит с други, като нищо утре ако го пратиш мъж ти да се изследва в друга лаборатория или няма да излезе нищо или ще излезе друго съвсем различно Rolling Eyes

# 719
  • София
  • Мнения: 23 165
Аз исках да излезе нещо, защото вирус през седмица не ми звучи реално.

Общи условия

Активация на акаунт