Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 32

  • 38 834
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 23 214
братя, сестри  Rolling Eyes
кой номер сте в списъка няма значение, подредени са по точки и по азбучен ред.
а до май месец когато излиза класирането ще се размества списъка много пъти.

# 76
  • Мнения: 3 191
Да, ясно... По точки е трети в списъка засега, до май може да стане 33-ти явно. Офффф, все едно в Йейл ще ходи, да не говорим, че в района няма обявени места за почасови грижи...

# 77
  • София
  • Мнения: 23 214
така е вече, казват че в ясла се влиза по-трудно от университет  Rolling Eyes
за градините има повече места, но за яслите трудна работа.

# 78
  • Мнения: 13 973
Гледам, че има класиране по социални критерии и класиране по общи, явно ще са отделно. Кои са социалните?
Прочетох, че щели да изтрият предишните кандидатури, така че не знам колко е актуално тещущото красиране.
Фокси, твоят юнак кой набор е?

# 79
  • Мнения: 3 191
Гледам, че има класиране по социални критерии и класиране по общи, явно ще са отделно. Кои са социалните?
Прочетох, че щели да изтрият предишните кандидатури, така че не знам колко е актуално тещущото красиране.
Фокси, твоят юнак кой набор е?

Амини- моя юнак е 2016/ март. Разделянето на двата приема е само за първо класиране. На второ, трето и четвърто са всички на куп.

Едит: социалините критерии са за деца с неизвестен баща/ починал родител, телк, лкк и за близнаците има, ама не знам подробности.

Моето момче ще е на лотария- от 2 свободни места, 5 деца са с равен брой точки, включително и моето...

Последна редакция: пн, 20 фев 2017, 18:52 от foxy-the infant prodigy

# 80
  • Мнения: 19 733
Хаха, Фокси, моят беше девети с още 4 деца преди час. Сега вече са паднали до 11-та позиция. Местата са десет Joy Продължавам да търся частни и това си е Crossing Arms

# 81
  • София
  • Мнения: 23 214
Моето за яслата го приеха на лотария, беше почти последен изтеглен.
Повече места има в чистите ясли, в градините са по малко.

# 82
  • Мнения: 13 973
Питах за социалните точно защото първите  две бяха близначета. 19 свободни места са обявени в най-близката градина.

# 83
  • Мнения: 3 191
Кристи - 10 места са си 10, а 2 как ти звучи? Това писах в темата за яслите - ще изкарам още едно " вишу" докато го приемат...

Амини - за близнаци има предимство, дават още точки + че са длъжни да ги приемат и двете .

Бамба - в моя район са само комбинирани, няма само ясла

# 84
  • Мнения: 13 973
Знам, че дават точки, ама не знаех, че се води социален критерий. На пръв прочит за първо желание ще имаме 11 точки Simple Smile

# 85
  • Мнения: 3 191
Леле, Амини... Браво, дано да ги приемат децата!

# 86
  • Мнения: 19 733
Ехаааа, шампиони сте!

# 87
  • Мнения: 11 582
Моят батко го приеха в ясла чак след като стана батко, т.е. бебето му донесе 1 допълнителна точка.

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Моме, вие оглеждате ли се за градина, че и идва редът, наближава и за нас класирането newsm78

# 89
  • Мнения: 7 488
Близнаците ги приемат винаги едни от първите са, наравно с тези дето ги водят по социален критерий. Както се казва дупи и гащи са, само едно не ми е ясно, ако едното има предпочитания различно от другото,  защо винаги се влачат двамата. Ето сега например големия започна да рисува много хубаво, да ама другия дращи. Записах ги и двамата, защото единия като тръгне и другия го следва като кудук. Още са малки и немога да обясня на единия, че като не му е присърце рисуването е длъжен да ходи. Поне ми каза, че му било интересно, рисували с водни бои и четки. Сега водим преговори, те искат бои, аз казвам в къщи не. Нарисуваха тапетите, секциите, масата, скъсаха гарнитурата, сега се мъчат паркета да сменят  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт